feribiro
Országjáró - 10 városban járt már

feribiro adatlapja

Kisvárosban tanítok, nagyon szeretek ( szeretnék többet ) utazni.
Kedvenc a Balaton. Nincs olyan időszak, amikor ne mennék szívesen a Balatonra. Persze a nyár a legklasszabb. Imádom a tájat, a vizet, a fényeket, illatokat, ízeket. Van kedvenc éttermem is, oda szívesen megyek ebédre, vacsorára.
Regisztráció2013.10.07
Utoljára itt2018.03.02

Kiváló 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
Az étteremben többféle menüből is lehet választani, amelyeket remek áron kínálnak. Ettünk balatoni fogast, vadhúsból készült ételeket, töltött húsokat. Az ételek minősége és mennyisége is kifogástalan. Három fogás, ingyenes salátabár, mi kell még. Az étterem kinézete rusztikus, nekünk a régi csárdák hangulatát idézi.
2015. április 1.a párjával járt itt
A Majerik Hotel egy retro stílusú épületben helyezkedik el. Jártam már ilyen szállodában és nem igazán nyerte meg a tetszésemet. A Majerik Hotel viszont a három csillagához képest egy remek kis szálloda. Tiszta, ami nagyon fontos és a mi szobánk ízlésesen berendezett is volt. Tágas és kényelmes.
Felhasználó fényképei:
Majerik Hotel Hévíz -
2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Az étterem sok részből áll, nagyon sok oldalról megközelíthető. Közel van a fürdőhöz, forgalmas helyen áll. Széles a választék az a la carte ételekből és a menükből is. Mi fogyasztottunk mindkettőből. A menü ételek finomak voltak, de volt, ahol nagyobb adagokat adtak, plusz desszert is volt. Itt ezt hiányoltam.