Nosztalgia Tábor és Üdülő Zánka

8251 Zánka, Vérkúti út 18.

Nosztalgia Tábor és Üdülő  Zánka a térképen

Nosztalgia Tábor és Üdülő Zánka értékelése:

1. helyezett a 3 zánkai szállás közül
147. helyezett Balatonon - 1121 szállás közül

Nosztalgia Tábor és Üdülő Zánka vélemények

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 12.
Édesapám itt kapott 74 éve a bokájába robbanótöltetet és lett hadirokkant, én pedig 40 éve itt tanultam meg ágyneműt húzni az őrsvezető képzésen. Ezt most is gyakorolhattam, úgy látszik ez nem változott annak ellenére, hogy azóta rengeteg pénzt beletettek. Ennek ellenére van olyan rész ahol ez nem látszik.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
2016. júliusában töltöttünk 1 hetet a régi úttörőtáborban gyerekeimmel és unokáimmal. Kb 35 éve jártunk már ott. Nagyon csendes környezet. Faház kényelmes. Jó időt fogtunk ki. A környékén sok látnivaló van. A gondnokok nagyon kedvesek, segítőkészek. Ajánlom mindenkinek. Az ember újra éli gyerekkorát. Kár, hogy a benti bolt már nem működik.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 8.
Az Erzsébet program keretében nyaraltunk 3 kisgyermekünkkel Zánkán, a régi tábor területén lévő Hotel Hangulat-ban voltunk. Nagyon szépen felújították,új bútorok, érintés érzékelős lámpák, tisztaság, ízléses berendezés. Ha lenne benne wellness,4*-ot is kaphatna. Előszezonban voltunk, de így is volt élet, kár, hogy a mozi nem működött,de jól működő szervezett programok voltak.

Berki Margit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.17. - 2020.08.02.

Szállodák Zánka környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

ZánkaX