Nosztalgia Tábor és Üdülő Zánka

8251 Zánka, Vérkúti út 18.

Nosztalgia Tábor és Üdülő  Zánka a térképen

Nosztalgia Tábor és Üdülő Zánka értékelése:

1. helyezett a 3 zánkai szállás közül
151. helyezett Balatonon - 1118 szállás közül

Nosztalgia Tábor és Üdülő Zánka vélemények

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 12.
Édesapám itt kapott 74 éve a bokájába robbanótöltetet és lett hadirokkant, én pedig 40 éve itt tanultam meg ágyneműt húzni az őrsvezető képzésen. Ezt most is gyakorolhattam, úgy látszik ez nem változott annak ellenére, hogy azóta rengeteg pénzt beletettek. Ennek ellenére van olyan rész ahol ez nem látszik.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
2016. júliusában töltöttünk 1 hetet a régi úttörőtáborban gyerekeimmel és unokáimmal. Kb 35 éve jártunk már ott. Nagyon csendes környezet. Faház kényelmes. Jó időt fogtunk ki. A környékén sok látnivaló van. A gondnokok nagyon kedvesek, segítőkészek. Ajánlom mindenkinek. Az ember újra éli gyerekkorát. Kár, hogy a benti bolt már nem működik.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 8.
Az Erzsébet program keretében nyaraltunk 3 kisgyermekünkkel Zánkán, a régi tábor területén lévő Hotel Hangulat-ban voltunk. Nagyon szépen felújították,új bútorok, érintés érzékelős lámpák, tisztaság, ízléses berendezés. Ha lenne benne wellness,4*-ot is kaphatna. Előszezonban voltunk, de így is volt élet, kár, hogy a mozi nem működött,de jól működő szervezett programok voltak.

Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, ajándék emlékfotóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.01.05.

Szállodák Zánka környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

ZánkaX