Nosztalgia Tábor és Üdülő Zánka

8251 Zánka, Vérkúti út 18.

Nosztalgia Tábor és Üdülő  Zánka a térképen

Nosztalgia Tábor és Üdülő Zánka értékelése:

1. helyezett a 3 zánkai szállás közül
155. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Nosztalgia Tábor és Üdülő Zánka vélemények

csunitibi TOP szállásértékelő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 12.
Édesapám itt kapott 74 éve a bokájába robbanótöltetet és lett hadirokkant, én pedig 40 éve itt tanultam meg ágyneműt húzni az őrsvezető képzésen. Ezt most is gyakorolhattam, úgy látszik ez nem változott annak ellenére, hogy azóta rengeteg pénzt beletettek. Ennek ellenére van olyan rész ahol ez nem látszik.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
2016. júliusában töltöttünk 1 hetet a régi úttörőtáborban gyerekeimmel és unokáimmal. Kb 35 éve jártunk már ott. Nagyon csendes környezet. Faház kényelmes. Jó időt fogtunk ki. A környékén sok látnivaló van. A gondnokok nagyon kedvesek, segítőkészek. Ajánlom mindenkinek. Az ember újra éli gyerekkorát. Kár, hogy a benti bolt már nem működik.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 8.
Az Erzsébet program keretében nyaraltunk 3 kisgyermekünkkel Zánkán, a régi tábor területén lévő Hotel Hangulat-ban voltunk. Nagyon szépen felújították,új bútorok, érintés érzékelős lámpák, tisztaság, ízléses berendezés. Ha lenne benne wellness,4*-ot is kaphatna. Előszezonban voltunk, de így is volt élet, kár, hogy a mozi nem működött,de jól működő szervezett programok voltak.

Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 20.938,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Somogy Kertje Szabadidő- és Rendezvényközpont
Bonnya
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitalla, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, piknikkosárral, túrabot és kerékpár használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.22-ig
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
Érvényes: 2020.08.25-ig

Szállodák Zánka környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

ZánkaX