Hotel Hubertus Zebegény ★★★

Hotel Hubertus Zebegény
2627 Zebegény, János hegy 7.

Hotel Hubertus Zebegény a térképen

Hotel Hubertus Zebegény értékelése:

2. helyezett a 19 zebegényi szállás közül
73. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Hotel Hubertus Zebegény bemutatkozása

Hotelünknek a festői szépségű Dunakanyarban elhelyezkedő Zebegény ad otthont. Vezetője 50 éves szakmai múlttal rendelkezik. A Hotel jelenleg - egy időben 22 fő befogadására képes (1 db 40nm apartmannal - 4 fő elhelyezését biztosítja, 2 szobában Dunára néző panorámával, 1 db 2 személyes szoba szintén Dunára néző panorámával, 5 db 2 személyes, déli fekvésű, kertre tekintő erkélyes szoba 2-2 fő elhelyezésével, valamint 3 db déli fekvésű, kertre tekintő, erkély nélküli szoba 2-2 fő elhelyezését biztosítja).
A hotelhez étterem, külön terem, bár, saját parkoló, nagy pihenőkert tartozik.

Szeretettel várunk minden hozzánk érkező kedves Vendéget, bízva abban, hogy kellemes pihenésben, hasznos időtöltésben lesz része e gyönyörű vidéken.

Hotel Hubertus Zebegény képei

Hotel Hubertus Zebegény
Szállások Zebegény városában
Wellness csomagok Zebegény városában

Hotel Hubertus Zebegény vélemények

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az októberi hosszú hétvégét terveztük Zebegényben tölteni. Kissé késve kezdtünk szálláshelyet keresni, így akadtunk rá erre a kedves hotelre. Maga a hotel nagyon kényelmes volt. A személyzet messzemenően kedves, segítőkész, ez adja a szállás igazi vonzerejét. Látszik, hogy szívből és nem kötelességből kedvesek a vendéggel.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül találtunk rá erre a kellemes, csodálatos panorámájú zebegényi hotelre. Tervezett hétvégénken az előre lefoglalt szálláshelyünket nem fűtötték be, ezért érkezésünket követően arra kényszerültünk,hogy továbbálljunk,és így akadtunk rá erre a szállodára. Annak ellenére,hogy nem jelentkeztünk be előre, és váratlanul estünk be az esti órákban, szívesen fogadtak bennünket,és egy erkélyes szobával álltak rendelkezésünkre.

2014. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. május 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves Gabinéni és Lacibácsi! Csak szuperlativuszokban tudok nyilatkozni a panzióról. Az évek során nagyon sok helyen megfordultunk, de ilyen csodában még nem volt részünk + 40 vendégnek. A tisztaság, a vendégszeretet az étterem házias mindent igényt kielégítő professzionális jellege lenyűgözött mindenkit. Külön köszönet mindenért Szendrői család
/ kívánom mindenkinek ezt a csodát /

2012. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tavaly egy éjszakát töltöttünk ebben a szállodában és igazán kellemes volt. A hotel, mint egy ékszerdoboz. Nem túl nagy, de ez és a személyzet kedvessége családi hangulatot kölcsönöz a szálláshelynek. A szálloda, nevéhez méltóan vadász-stílusban van berendezve. A szobákban igényes bútorok vannak és nagyon tiszta minden. A kilátás az erkélyről csodálatos.

Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekkuckó és játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.535 - 12.968,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.12-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 13.493 - 24.534,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg és cardio szoba használattal, üdvözlő itallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.358 - 30.602,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig

Szállodák Zebegény környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

ZebegényX