Rézkakas Fogadó Zirc

Rézkakas Fogadó Zirc értékelése:

6. helyezett a 11 zirci szállás közül
169. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Rézkakas Fogadó Zirc bemutatkozása

A Rézkakas Fogadó kedvező árfekvésű, családias, elegáns, igényes fogadó, mely Zirc központjától 300 m-re található. Szálláslehetőséget 2002 ősze óta tudunk biztosítani.

Szobáink mindegyike zuhanyzóval, wc-vel, televízióval, felszerelt. ...Tovább >>

Szobáink mindegyike zuhanyzóval, wc-vel, televízióval, felszerelt. Szobák elosztása: 1 db 2 ágyas, 3 db franciaágyas, 3 db franciaágy + szimpla ágyas. A Fogadó területén szauna, függőágyak és kerti grill áll vendégeink rendelkezésére.

Svédasztalos reggeli igénybe vehető.

Rézkakas Fogadó Zirc képei

Rézkakas Fogadó  Zirc
Szállások Zirc városában
Wellness csomagok Zirc városában

Rézkakas Fogadó Zirc vélemények

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2x voltunk itt szilveszterezni, nagyon szép a téli Zirc és ez egy kedves, családias fogadó, jó, h van szauna, az ételek bőségesek és jók. a személyzet kedves volt. az elhelyezkedése is jó, kis barátságos hely. ajánlom pároknak és családoknak is, ha valaki élvezni szeretné a téli Bakonyt és utána jót szaunázni-enni. tiszta, rendes, nincs elszállva, szerintem aranyos hely.

CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZircX