pniki
Felfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság

pniki adatlapja

kellemes udvarias füstmentes (közel-távol is), vega vagy tengeri, fantáziadús, ötletes helyeket keresek, szállások közül a tiszta, udvarias, családbarát helyeket.
Regisztráció2013.08.15
Utoljára itt2017.01.30

Szörnyű 2016. július 14.gyerekekkel járt itt
Aki kedveli a budainal is dragabb eteleket valami um. fiatalos kornyezetben,annak talan bejon.semmi szukseg ilyen buta muvi helyekre.foetel 2fele volt,nem akartam hust de megse kerhettem a leves utan egy eloetelt."nem lehet" ismetelgette a pincerlany,amig meg nem untuk.legalabb nem dobtunk ki 10 e ft-ot vmi draga trendi kis kajara.
Kiváló 2013. augusztus 16. járt itt
imádom ezt a helyet, a legjobb indiai szerintem a városban. autentikus, isteni finom minden, vega kaja rengeteg féle, friss kenyér sokféle, ott sütik előttem. felfedezték a helyi irodák dolgozói és a helyi lakók mert tömeg van ebédnél. én hétvégén is átutaznék érte a városon. nem szép étterem,hanem gyorskajálda, először elmentem mellette, de kár volt :)
2013. augusztus 16.barátokkal járt itt
sokszor voltam már itt, mert jó helyen van, elegáns, tiszta, szép hely, és az ételek mind finomak. én nagyobb adagokat is el tudnék képzelni, de azért nincs elszállva. sokféle vega étel van, minden friss és autentikus, hiszen a tulaj is az. mindig sok a külföldi, indiaiak is gyakran felkeresik, én is voltam már indiai ismerőssel, és ő is meg volt elégedve.