T. Gabriella: Zsámbéki kiruccanás - Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék értékelése
1. helyezett a 3 zsámbéki szállás közül

Zsámbéki kiruccanás

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
A szálloda berendezése, személyzete, konyhája kitűnő volt, kellemes meglepetés volt az ingyenes idegenvezetés lehetősége, nagyon élveztük. A wellnes részleg teltház esetén nagyon kicsi, főleg ha nem is mindegyik részleg működik (a mi esetünkben a gőzkabin). Ami kilógott a színvonalból, az az ajándékként bekészített "gyümölcstál", ami 2 szem szőlőt, 2 mandarint és nagyon savanyú körtét és almát tartalmazott. Kár ezzel elrontani az egyébként igényes kiszolgálást és körülményeket!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni T. Gabriella felhasználót?    Igen

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
2072 Zsámbék
Nyárfás u. 2.

2019. november 1.
Könnyen megközelíthető hely. Sportolásra, pihenésre egyaránt alkalmas. A recepción barátságos, mosolygós fogadtatás. Az étteremben kiváló az étel választék, a felszolgálók mosolygósan járnak a szállóvendégek kedvében. Mindenhol rend és tisztaság. Mindenkinek ajánlani tudom.

2019. július 16.
Remek választás volt és örülök hogy ràtaláltam erre a helyre. Pihenésre és feltöltődésre vártam. Ehhez minden adott volt. A felszolgàlas és a meleg fogadtatás a nap barmelyik szakaban számunkra sokat jelentett. Nagyon csaladias a légkör. Szinte nem is vendegnek éreztem magam. Szivesem...

2019. április 22.
Nagyon tetszett nekünk minden. Klassz sportolási lehetőségek voltak, az ételek is nagyon finomak voltak, és a wellness részleg is szuper volt. Esetleg jobban örültünk volna egy kétszemélyes ágynak, mint két egyszemélyesnek összetolva.... de összességében nagyon jól éreztük magunkat!

Szépia Bio & Art Hotel, Zsámbék kiemelt csomagajánlatai
 - Felfrissülés Zsámbékon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2020-03-31
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.960 - 13.860,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-19 - 2020-12-31
 - Akciós szombat (1 éjszaka)
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éjtől: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-23 - 2019-12-01