Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék ★★★★

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
2072 Zsámbék, Nyárfás u. 2.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék a térképen

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék értékelése:

1. helyezett a 2 zsámbéki szállás közül
53. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül
Így is ismerheted: Espa Bio & Art Hotel

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék bemutatkozása

A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű, festői szépségű Zsámbéki-Medence központjában, Zsámbékon. A térség első számú négycsillagos wellness és konferencia szállodája egyedi berendezésű szobákat, wellness-részleget, sportolási és konferenciarendezési lehetőségeket kínál.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék képei

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék vélemények

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Kétszer voltunk itt,egyszer kettesben a párommal nyáron,majd ősszel a kislányunkkal. Azért esett erre a helyre a választás másodszorra is, mert közel van a városhoz,nem kell sokat utazni,és alapjában jó szolgáltatásokat nyújt,eltekintve egy-két dologtól,de ez az árban is megnyilvánult,így megérte.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19.
A személyzet nagyon készséges és kedves volt. Érkezéskor a recepciónál minden fontos információt megtudhattunk, ami érdekelt bennünket. A szoba, az étterem és a wellness részleg minden igényt kielégítő. Ár-érték arány jónak mondható. Nem volt csalódás. A szoba kényelmes,tiszta. Mindennel meg voltunk elégedve,pihenni egy tökéletes hely, még vissza térünk!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Nagyon szép a hotel, ez tetszett. A víz viszont nekünk kissé hideg volt.
Rossz megoldás, hogy a jakuzziban nincsen lépcső. Nekem például mindkét térdemben protézis van, és igencsak nehezen tudtam bemenni, kifelé meg még rosszabb volt.
Az ételek finomak voltak, de általában csak langyosak, a leves kivételével. Erre kellene jobban odafigyelni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
A szálloda és az étterem személyzete nagyszerűen végzi munkáját, igazi vendéglátók, készségesek.A medencéknél nem volt zsúfoltság, kényelmet biztosított a napágy, napernyő használata. Ami kellemetlen volt, hogy időnként állattartási szagokat hozott arra a szél. Összességében nagyon jól éreztük magunkat 4 éves unokánkkal. Köszönjük!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Alapjában véve kielégítette a várt igényeket, de az ágy rendkívül kényelemtlen volt, ugyanúgy a párnának nevezett valami is. Viszont kedves volt a személyzet, szuper volt a kinti medence, és nem volt zsúfolt a szálloda. Ár-érték arány jónak mondható. Nem volt csalódás.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Évek óta sokat utazunk: felnőttek és gyerekek; így van összehasonlítási alap. A legfőbb jó a szállodában: a személyzet roppant kedves; értve ezalatt a felszolgálókat, takarítókat, recepciósokat is. A menüválasztásos vacsora kevés választanivalót kínált; DE AZ ELKÉSZÍTETT ÉTELEK NAGYON ÍZLETESEK! Hátrányként értékelem: összesen 1 medence van és 1 kisméretű jakuzzi.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
A szálloda nagyon szép, az étteremben az ételek kiválóak, különlegesek. A pincérek mindent megtesznek , hogy a vendègek elégedetten távozzanak. A recepciós hölgyeknek lenne még mit tanulniuk. ( Tisztelet a kivételnek. )-vagy legalábbis nem kezdőt betenni egy forgalmas ünnepi hétvégére.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A szálloda legjobb szolgáltatása az étterem. Csodálatos ételkölteményt ettünk, különösen a levesek voltak fenségesek. A wellnes részleg hagy kívánnivalót. A pezsgőfürdő vizének hőmérséklete kellett volna az úszó medencének, és a pezsgőfürdőének jóval melegebb kellett volna lennie .

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
A hotel szép, igényes, de a wellnes rész elég gyenge. A jacuzzi maximum 4személyes, és egy ekkora szállodánál folyamatosan foglalt. Az ételek nagyon szépek, de ízre sokkal többet várna az ember. Félpanziós étkezéseknél laktózérzékeny személynek nem igazán van választásuk. Szinte minden étel tejes tejszínes. Hogy mitől Bio azt sajnos nem sikerült kideríteni.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 27.
Nagyon jó volt a konyha, a tisztaság. Problémás volt a Wifi a szobában nem müködött.
A wellnes részleg szép, de kicsi föleg a jakucci. A személyzet kedves volt

Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.09. - 2019.03.10.
Zsámbék
2-3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, délutáni gyermekmatinéval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.19-ig
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, dézsafürdőzéssel, ingyenes kerékpárkölcsönzéssel, fürdőbelépővel, szauna és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.03.23-ig
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Globall Hotel
Telki
6 nap/5 éjszaka 14.302,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2-3 éjszaka 13.392,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.18.
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, kedvezményes sport- és bowlingpálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.

Szállodák Zsámbék környékén
Patak Park Hotel Visegrád
Kristály Imperial Hotel Tata
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Évindító ajándék (min. 2 éj)
Augusztus 20.

ZsámbékX