Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék ★★★★

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
2072 Zsámbék, Nyárfás u. 2.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék a térképen

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék értékelése:

1. helyezett a 3 zsámbéki szállás közül
23. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül
Így is ismerheted: Espa Bio & Art Hotel

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék bemutatkozása

A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű, festői szépségű Zsámbéki-Medence központjában, Zsámbékon. A térség első számú négycsillagos wellness és konferencia szállodája egyedi berendezésű szobákat, wellness-részleget, sportolási és konferenciarendezési lehetőségeket kínál.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék képei

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Könnyen megközelíthető hely. Sportolásra, pihenésre egyaránt alkalmas. A recepción barátságos, mosolygós fogadtatás. Az étteremben kiváló az étel választék, a felszolgálók mosolygósan járnak a szállóvendégek kedvében. Mindenhol rend és tisztaság. Mindenkinek ajánlani tudom.
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Remek választás volt és örülök hogy ràtaláltam erre a helyre. Pihenésre és feltöltődésre vártam. Ehhez minden adott volt. A felszolgàlas és a meleg fogadtatás a nap barmelyik szakaban számunkra sokat jelentett. Nagyon csaladias a légkör. Szinte nem is vendegnek éreztem magam. Szivesem vissza gondolok és vissza fogok menni.
Köszönjük

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Nagyon tetszett nekünk minden. Klassz sportolási lehetőségek voltak, az ételek is nagyon finomak voltak, és a wellness részleg is szuper volt. Esetleg jobban örültünk volna egy kétszemélyes ágynak, mint két egyszemélyesnek összetolva.... de összességében nagyon jól éreztük magunkat!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
Két éjszakát töltöttünk feleségemmel a hotelben. A hotel tiszta, rendezett. A wellness részleggel meg voltunk elégedve. Az étel finom és bőséges. Szép látvány a hotelszobából a kilátás a dombon elhelyezkedő Zsámbékra. A szobában a hőmérséklet megfelelő.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
A szálloda berendezése, személyzete, konyhája kitűnő volt, kellemes meglepetés volt az ingyenes idegenvezetés lehetősége, nagyon élveztük. A wellnes részleg teltház esetén nagyon kicsi, főleg ha nem is mindegyik részleg működik (a mi esetünkben a gőzkabin). Ami kilógott a színvonalból, az az ajándékként bekészített "gyümölcstál", ami 2 szem szőlőt, 2 mandarint és nagyon savanyú körtét és almát tartalmazott.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Kétszer voltunk itt,egyszer kettesben a párommal nyáron,majd ősszel a kislányunkkal. Azért esett erre a helyre a választás másodszorra is, mert közel van a városhoz,nem kell sokat utazni,és alapjában jó szolgáltatásokat nyújt,eltekintve egy-két dologtól,de ez az árban is megnyilvánult,így megérte.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Nagyon szép a hotel, ez tetszett. A víz viszont nekünk kissé hideg volt.
Rossz megoldás, hogy a jakuzziban nincsen lépcső. Nekem például mindkét térdemben protézis van, és igencsak nehezen tudtam bemenni, kifelé meg még rosszabb volt.
Az ételek finomak voltak, de általában csak langyosak, a leves kivételével. Erre kellene jobban odafigyelni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
A szálloda és az étterem személyzete nagyszerűen végzi munkáját, igazi vendéglátók, készségesek.A medencéknél nem volt zsúfoltság, kényelmet biztosított a napágy, napernyő használata. Ami kellemetlen volt, hogy időnként állattartási szagokat hozott arra a szél. Összességében nagyon jól éreztük magunkat 4 éves unokánkkal. Köszönjük!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Alapjában véve kielégítette a várt igényeket, de az ágy rendkívül kényelemtlen volt, ugyanúgy a párnának nevezett valami is. Viszont kedves volt a személyzet, szuper volt a kinti medence, és nem volt zsúfolt a szálloda. Ár-érték arány jónak mondható. Nem volt csalódás.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Évek óta sokat utazunk: felnőttek és gyerekek; így van összehasonlítási alap. A legfőbb jó a szállodában: a személyzet roppant kedves; értve ezalatt a felszolgálókat, takarítókat, recepciósokat is. A menüválasztásos vacsora kevés választanivalót kínált; DE AZ ELKÉSZÍTETT ÉTELEK NAGYON ÍZLETESEK! Hátrányként értékelem: összesen 1 medence van és 1 kisméretű jakuzzi.

Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 12.960,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éjtől: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 41.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.308,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.477 - 6.976,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.247,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
Érvényes: 2019.12.22-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Zsámbék környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (min. 2 éj)

ZsámbékX