Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék ★★★★

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
2072 Zsámbék, Nyárfás u. 2.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék a térképen

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék értékelése:

1. helyezett a 3 zsámbéki szállás közül
16. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül
Így is ismerheted: Espa Bio & Art Hotel

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék bemutatkozása

A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű, festői szépségű Zsámbéki-Medence központjában, Zsámbékon. A térség első számú négycsillagos wellness és konferencia szállodája egyedi berendezésű szobákat, wellness-részleget, sportolási és konferenciarendezési lehetőségeket kínál.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék képei

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék vélemények

2020. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. november 3.
A személyzet nagyon figyelmes és kedves volt. A Covid helyzet miatt gondolom nagymértékben csökkent a szálloda forgalma (nekünk ez nem okozott gondot, sőt örültünk, hogy nincs teltház), gondolom emiatt nem üzemelt az első emeleti bár, ez érthető.

bzzz TOP szállásértékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
5 és fél évvel ezelőtt jártunk itt és nem igazán voltunk megelégedve leginkább a wellness részleg méretével persze ez nem változott. . . . Ami viszont kicsit jobb az az ételek íze választéka és a személyzet sokkal kedvesebb az étteremben is. Szoba tisztasága sajnos csak látszatra van rendben bárhol sarkokban ajtók mögött bőven áll a kosz por és ez nem 1-2 napos vagy hetes.

2020. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Sajnos a betett pótágy annyira nyikorgott, hogy kénytelenek voltunk a matracot letenni a földre,(így földön aludt 1 ember) mert minden mozdulatnál rémesen hangosan nyikorgott a fadeszka. Ez az este, éjszaka csöndjében nagyon idegesítő. A szilveszteri program nem volt fergeteges, kb 10 perc volt a táncosok, és a Kökény Attila előadása.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Könnyen megközelíthető hely. Sportolásra, pihenésre egyaránt alkalmas. A recepción barátságos, mosolygós fogadtatás. Az étteremben kiváló az étel választék, a felszolgálók mosolygósan járnak a szállóvendégek kedvében. Mindenhol rend és tisztaság. Mindenkinek ajánlani tudom.
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Remek választás volt és örülök hogy ràtaláltam erre a helyre. Pihenésre és feltöltődésre vártam. Ehhez minden adott volt. A felszolgàlas és a meleg fogadtatás a nap barmelyik szakaban számunkra sokat jelentett. Nagyon csaladias a légkör. Szinte nem is vendegnek éreztem magam. Szivesem vissza gondolok és vissza fogok menni.
Köszönjük

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Nagyon tetszett nekünk minden. Klassz sportolási lehetőségek voltak, az ételek is nagyon finomak voltak, és a wellness részleg is szuper volt. Esetleg jobban örültünk volna egy kétszemélyes ágynak, mint két egyszemélyesnek összetolva.... de összességében nagyon jól éreztük magunkat!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
Két éjszakát töltöttünk feleségemmel a hotelben. A hotel tiszta, rendezett. A wellness részleggel meg voltunk elégedve. Az étel finom és bőséges. Szép látvány a hotelszobából a kilátás a dombon elhelyezkedő Zsámbékra. A szobában a hőmérséklet megfelelő.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
A szálloda berendezése, személyzete, konyhája kitűnő volt, kellemes meglepetés volt az ingyenes idegenvezetés lehetősége, nagyon élveztük. A wellnes részleg teltház esetén nagyon kicsi, főleg ha nem is mindegyik részleg működik (a mi esetünkben a gőzkabin). Ami kilógott a színvonalból, az az ajándékként bekészített "gyümölcstál", ami 2 szem szőlőt, 2 mandarint és nagyon savanyú körtét és almát tartalmazott.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Kétszer voltunk itt,egyszer kettesben a párommal nyáron,majd ősszel a kislányunkkal. Azért esett erre a helyre a választás másodszorra is, mert közel van a városhoz,nem kell sokat utazni,és alapjában jó szolgáltatásokat nyújt,eltekintve egy-két dologtól,de ez az árban is megnyilvánult,így megérte.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Nagyon szép a hotel, ez tetszett. A víz viszont nekünk kissé hideg volt.
Rossz megoldás, hogy a jakuzziban nincsen lépcső. Nekem például mindkét térdemben protézis van, és igencsak nehezen tudtam bemenni, kifelé meg még rosszabb volt.
Az ételek finomak voltak, de általában csak langyosak, a leves kivételével. Erre kellene jobban odafigyelni.

Zsámbék
Akár 1 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Zsámbék
1 éjtől 25.000,- Ft/fő/éjtől félpanzióval, borkóstolóval, wellness részleg korlátlan használatával, idegenvezetéssel, belépőjegyekkel, városnézéssel, autóbuszos kirándulással, parkolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 20.780,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.22. - 2021.05.25.
Hotel Platán Székesfehérvár
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.668 - 28.288,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.03.01. - 2022.01.02.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.589 - 19.034,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.858 - 19.016,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 13.097,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.18-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig

Szállodák Zsámbék környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Vital Hotel Nautis Gárdony
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Tóparti pihenés (min. 2 éj)

ZsámbékX