Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék ★★★★

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
2072 Zsámbék, Nyárfás u. 2.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék a térképen

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék értékelése:

1. helyezett a 3 zsámbéki szállás közül
18. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül
Így is ismerheted: Espa Bio & Art Hotel

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék bemutatkozása

A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű, festői szépségű Zsámbéki-Medence központjában, Zsámbékon. A térség első számú négycsillagos wellness és konferencia szállodája egyedi berendezésű szobákat, wellness-részleget, sportolási és konferenciarendezési lehetőségeket kínál.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék képei

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék vélemények

bzzz TOP szállásértékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
5 és fél évvel ezelőtt jártunk itt és nem igazán voltunk megelégedve leginkább a wellness részleg méretével persze ez nem változott. . . . Ami viszont kicsit jobb az az ételek íze választéka és a személyzet sokkal kedvesebb az étteremben is. Szoba tisztasága sajnos csak látszatra van rendben bárhol sarkokban ajtók mögött bőven áll a kosz por és ez nem 1-2 napos vagy hetes.

2020. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Sajnos a betett pótágy annyira nyikorgott, hogy kénytelenek voltunk a matracot letenni a földre,(így földön aludt 1 ember) mert minden mozdulatnál rémesen hangosan nyikorgott a fadeszka. Ez az este, éjszaka csöndjében nagyon idegesítő. A szilveszteri program nem volt fergeteges, kb 10 perc volt a táncosok, és a Kökény Attila előadása.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Könnyen megközelíthető hely. Sportolásra, pihenésre egyaránt alkalmas. A recepción barátságos, mosolygós fogadtatás. Az étteremben kiváló az étel választék, a felszolgálók mosolygósan járnak a szállóvendégek kedvében. Mindenhol rend és tisztaság. Mindenkinek ajánlani tudom.
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Remek választás volt és örülök hogy ràtaláltam erre a helyre. Pihenésre és feltöltődésre vártam. Ehhez minden adott volt. A felszolgàlas és a meleg fogadtatás a nap barmelyik szakaban számunkra sokat jelentett. Nagyon csaladias a légkör. Szinte nem is vendegnek éreztem magam. Szivesem vissza gondolok és vissza fogok menni.
Köszönjük

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Nagyon tetszett nekünk minden. Klassz sportolási lehetőségek voltak, az ételek is nagyon finomak voltak, és a wellness részleg is szuper volt. Esetleg jobban örültünk volna egy kétszemélyes ágynak, mint két egyszemélyesnek összetolva.... de összességében nagyon jól éreztük magunkat!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
Két éjszakát töltöttünk feleségemmel a hotelben. A hotel tiszta, rendezett. A wellness részleggel meg voltunk elégedve. Az étel finom és bőséges. Szép látvány a hotelszobából a kilátás a dombon elhelyezkedő Zsámbékra. A szobában a hőmérséklet megfelelő.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
A szálloda berendezése, személyzete, konyhája kitűnő volt, kellemes meglepetés volt az ingyenes idegenvezetés lehetősége, nagyon élveztük. A wellnes részleg teltház esetén nagyon kicsi, főleg ha nem is mindegyik részleg működik (a mi esetünkben a gőzkabin). Ami kilógott a színvonalból, az az ajándékként bekészített "gyümölcstál", ami 2 szem szőlőt, 2 mandarint és nagyon savanyú körtét és almát tartalmazott.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Kétszer voltunk itt,egyszer kettesben a párommal nyáron,majd ősszel a kislányunkkal. Azért esett erre a helyre a választás másodszorra is, mert közel van a városhoz,nem kell sokat utazni,és alapjában jó szolgáltatásokat nyújt,eltekintve egy-két dologtól,de ez az árban is megnyilvánult,így megérte.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Nagyon szép a hotel, ez tetszett. A víz viszont nekünk kissé hideg volt.
Rossz megoldás, hogy a jakuzziban nincsen lépcső. Nekem például mindkét térdemben protézis van, és igencsak nehezen tudtam bemenni, kifelé meg még rosszabb volt.
Az ételek finomak voltak, de általában csak langyosak, a leves kivételével. Erre kellene jobban odafigyelni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
A szálloda és az étterem személyzete nagyszerűen végzi munkáját, igazi vendéglátók, készségesek.A medencéknél nem volt zsúfoltság, kényelmet biztosított a napágy, napernyő használata. Ami kellemetlen volt, hogy időnként állattartási szagokat hozott arra a szél. Összességében nagyon jól éreztük magunkat 4 éves unokánkkal. Köszönjük!

Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, Gáspár Lacival, tűzijátékkal, tombolával, wellness-részleg használattal, gyermek animációval
2020.12.31. - 2021.01.03.
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 19.061,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.29-ig
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.331 - 30.100,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.23-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Green Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.863 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.14-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.329 - 27.744,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.358 - 30.602,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.750 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Zsámbék környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

ZsámbékX