Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék ★★★★

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
2072 Zsámbék, Nyárfás u. 2.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék a térképen

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék értékelése:

1. helyezett a 2 zsámbéki szállás közül
53. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül
Így is ismerheted: Espa Bio & Art Hotel

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék bemutatkozása

A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű, festői szépségű Zsámbéki-Medence központjában, Zsámbékon. A térség első számú négycsillagos wellness és konferencia szállodája egyedi berendezésű szobákat, wellness-részleget, sportolási és konferenciarendezési lehetőségeket kínál.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék képei

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
Két éjszakát töltöttünk feleségemmel a hotelben. A hotel tiszta, rendezett. A wellness részleggel meg voltunk elégedve. Az étel finom és bőséges. Szép látvány a hotelszobából a kilátás a dombon elhelyezkedő Zsámbékra. A szobában a hőmérséklet megfelelő.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
A szálloda berendezése, személyzete, konyhája kitűnő volt, kellemes meglepetés volt az ingyenes idegenvezetés lehetősége, nagyon élveztük. A wellnes részleg teltház esetén nagyon kicsi, főleg ha nem is mindegyik részleg működik (a mi esetünkben a gőzkabin). Ami kilógott a színvonalból, az az ajándékként bekészített "gyümölcstál", ami 2 szem szőlőt, 2 mandarint és nagyon savanyú körtét és almát tartalmazott.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Kétszer voltunk itt,egyszer kettesben a párommal nyáron,majd ősszel a kislányunkkal. Azért esett erre a helyre a választás másodszorra is, mert közel van a városhoz,nem kell sokat utazni,és alapjában jó szolgáltatásokat nyújt,eltekintve egy-két dologtól,de ez az árban is megnyilvánult,így megérte.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19.
A személyzet nagyon készséges és kedves volt. Érkezéskor a recepciónál minden fontos információt megtudhattunk, ami érdekelt bennünket. A szoba, az étterem és a wellness részleg minden igényt kielégítő. Ár-érték arány jónak mondható. Nem volt csalódás. A szoba kényelmes,tiszta. Mindennel meg voltunk elégedve,pihenni egy tökéletes hely, még vissza térünk!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Nagyon szép a hotel, ez tetszett. A víz viszont nekünk kissé hideg volt.
Rossz megoldás, hogy a jakuzziban nincsen lépcső. Nekem például mindkét térdemben protézis van, és igencsak nehezen tudtam bemenni, kifelé meg még rosszabb volt.
Az ételek finomak voltak, de általában csak langyosak, a leves kivételével. Erre kellene jobban odafigyelni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
A szálloda és az étterem személyzete nagyszerűen végzi munkáját, igazi vendéglátók, készségesek.A medencéknél nem volt zsúfoltság, kényelmet biztosított a napágy, napernyő használata. Ami kellemetlen volt, hogy időnként állattartási szagokat hozott arra a szél. Összességében nagyon jól éreztük magunkat 4 éves unokánkkal. Köszönjük!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Alapjában véve kielégítette a várt igényeket, de az ágy rendkívül kényelemtlen volt, ugyanúgy a párnának nevezett valami is. Viszont kedves volt a személyzet, szuper volt a kinti medence, és nem volt zsúfolt a szálloda. Ár-érték arány jónak mondható. Nem volt csalódás.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Évek óta sokat utazunk: felnőttek és gyerekek; így van összehasonlítási alap. A legfőbb jó a szállodában: a személyzet roppant kedves; értve ezalatt a felszolgálókat, takarítókat, recepciósokat is. A menüválasztásos vacsora kevés választanivalót kínált; DE AZ ELKÉSZÍTETT ÉTELEK NAGYON ÍZLETESEK! Hátrányként értékelem: összesen 1 medence van és 1 kisméretű jakuzzi.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
A szálloda nagyon szép, az étteremben az ételek kiválóak, különlegesek. A pincérek mindent megtesznek , hogy a vendègek elégedetten távozzanak. A recepciós hölgyeknek lenne még mit tanulniuk. ( Tisztelet a kivételnek. )-vagy legalábbis nem kezdőt betenni egy forgalmas ünnepi hétvégére.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A szálloda legjobb szolgáltatása az étterem. Csodálatos ételkölteményt ettünk, különösen a levesek voltak fenségesek. A wellnes részleg hagy kívánnivalót. A pezsgőfürdő vizének hőmérséklete kellett volna az úszó medencének, és a pezsgőfürdőének jóval melegebb kellett volna lennie .

Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.17-ig
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, sportos programokkal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.08.31.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, masszás kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.03-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.677 - 40.205,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.22-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, gyermekprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-4 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, indiso próba kezeléssel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.20.
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, sportpályák használatával, masszázskuponnal, belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.

Szállodák Zsámbék környékén
Libra Hotel Veresegyház
Kristály Imperial Hotel Tata
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Napi ár 2 vagy több főre
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)

ZsámbékX