Vendég: Kellemes hétvége a Szepia bio and art hotelben Zsámbékon - Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék értékelése
1. helyezett a 3 zsámbéki szállás közül

Kellemes hétvége a Szepia bio and art hotelben Zsámbékon

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Remek választás volt és örülök hogy ràtaláltam erre a helyre. Pihenésre és feltöltődésre vártam. Ehhez minden adott volt. A felszolgàlas és a meleg fogadtatás a nap barmelyik szakaban számunkra sokat jelentett. Nagyon csaladias a légkör. Szinte nem is vendegnek éreztem magam. Szivesem vissza gondolok és vissza fogok menni.
Köszönjük

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
2072 Zsámbék
Nyárfás u. 2.

2019. április 22.
Nagyon tetszett nekünk minden. Klassz sportolási lehetőségek voltak, az ételek is nagyon finomak voltak, és a wellness részleg is szuper volt. Esetleg jobban örültünk volna egy kétszemélyes ágynak, mint két egyszemélyesnek összetolva.... de összességében nagyon jól éreztük magunkat!

2019. március 6.
Két éjszakát töltöttünk feleségemmel a hotelben. A hotel tiszta, rendezett. A wellness részleggel meg voltunk elégedve. Az étel finom és bőséges. Szép látvány a hotelszobából a kilátás a dombon elhelyezkedő Zsámbékra. A szobában a hőmérséklet megfelelő.

2019. február 25.
A szálloda berendezése, személyzete, konyhája kitűnő volt, kellemes meglepetés volt az ingyenes idegenvezetés lehetősége, nagyon élveztük. A wellnes részleg teltház esetén nagyon kicsi, főleg ha nem is mindegyik részleg működik (a mi esetünkben a gőzkabin). Ami kilógott a színvonalból, az az...

Szépia Bio & Art Hotel, Zsámbék kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 12.960 - 13.860,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-13 - 2020-12-31
 - Felfrissülés Zsámbékon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2020-03-31
 - 1 éjszaka Zsámbékon (1 éjszaka)
Akár 1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2020-03-31