Maróthy Kúria Zsédeny ★★

Maróthy Kúria  Zsédeny
9635 Zsédeny, Rákóczi u. 31.

Maróthy Kúria  Zsédeny a térképen

stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 4. - 5 látogató hasznosnak vélte
A hotel nehezen található meg, azt hittem Önkormányzati , elhagyatott épület. Ingyenes parkoló, nagy udvar , óriási hátsó tér. Kezdem a jóval: a földszinten gyerek játszószoba, az emeleten kártyaasztal és biliárdasztal, kastélyszerű épület, régi bútorokkal, régi oklevelekkel, mondhatnám a hotel egész belső tere egy ingyenes kiállítás.

2014. júliusban járt itt
Értékelt: 2014. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi 3 napot töltöttünk el,szép csendes kis hotelben.Jòl éreztük magunkat. :-) 3 gyerköcünk is jòl éreszte magât.Nagy kert tudtak jãtszani.A kiszolgàlàs,ételek nagyon jòk voltak ès finomak.Mi mindig jól laktunk. :-) Kedves személyzet.Tulajdonos is közvetlen,kedves.Biztos,hogy vissza térünk. :-)

2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. június 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szep hely, csendes es kedves, igazi 20as evek a 21. szazadban. Barataimmal mentunk ide mert furdoztunk a sarvari es buki furdokben, de ott nagyon tele voltak a hotelek. Mi itt szalltunk meg, nagyon kieso hely de foutrol nyilik az utcaja. Nagy zold telek, szep huvos haz, igazi csend volt. Nagyon jokat ettunk, mert nagy adag es hazi etelek vannak.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett, hogy egy csendes kis kétutcás faluban van a régi kúria épület, ami fel lett ugyan újítva, de csupa régi bútorral van berendezve. Egy nagyon kedves hölgy a tulaj, aki egyben a recepciós és a pincér is, de ettől olyan közvetlen érzése van az embernek, mintha tényleg egy korabeli kúria vendége volna.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon csendes és nyugodt, barátságos hely! Tiszta, jók az ételek, és ugyan régies, de hát ez egy korabeli kúria. Olcsó, családias. Csak nyugodt embereknek! Az étterem kis választékú, de amit főznek az nagyon finom és nagy adag. Ajánlott mindenkinek! Antik butorokal van az egész berendezve, nem csak a szoba, hanem az étterem, a folyosó, a recepció is.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 1. - 5 látogató hasznosnak vélte
Ezt a helyet már hirdették eladásra tavaly is. a A hely ennek megfelelően teljesen lepusztult. Udvara gazos, szemetes. Személyzet(1 fő! ) egyben konyhalány, felszolgáló, szobaasszony és kertész is. A szobák dohos szagúak, kicsi és kényelmetlen nyikorgós ágyakkal. Tiszta törülköző nem volt és kérésre is csak 1 db kicsit kaptunk. Rajtunk kivül szállóvendég nem volt.

Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 9.592,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.26-ig
Caramell Premium Resort
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 14.450 - 51.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Apartman Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.08-ig

Szállodák Zsédeny környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Palace Hotel  Hévíz
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Palace wellness élmények (min. 3 éj)

ZsédenyX