Csalánosi Csárda Óbuda Budapest

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Csalánosi Csárda Óbuda Budapest vélemények

2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Egy rokonom születésnapját ünnepeltük a Csalánosi Csárdában. Hatalmas adag ételeket kaptunk, amik finomak is voltak, és a maradékot be is csomagolták nekünk. Majdnem húszan voltunk, a pincérek folyamatosan figyeltek ránk, gyorsan szolgáltak ki, bár tele volt a vendéglő. Jó választás volt ez a hely.
2016. június 24.a párjával járt itt
Mit mondhatnék, amióta betértünk ide a párommal, azóta ez a törzshelyünk. Sehol a városban nem kaptam még ilyen finom, friss, puha, szaftos, hatalmas adag libamájat, ráadásul hihetetlenül olcsón. Más étteremben, ennyi vagy több pénzért, 2-3 falat rágós valamit kapsz, amit libamájnak csak csúfolnak.
2016. április 18.gyerekekkel járt itt
Budapesti szinten végre egy normális helyen jártam. . . . az árak még az elviselhető kategória, főleg, ha az adagok nagyságát nézzük. Sőt. . . . . inkább azt mondanám, hogy az adagokból jó lenne lejjebb venni (no, csak egy kicsit :)))) és az árból is, és akkor egy 1000%-osan kiváló étterem lenne.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2015. július 12.egyedül járt itt
Óbudai utamat kifejezetten úgy terveztem, hogy legyen időm enni is egy jót a Fő tér környékén. Először az Új Siposra gondoltam (bár elég vegyesek a vélemények az étteremmel kapcsolatosan), de azután meglátva a Csalánosi Csárda teraszát, emlékeztem, hogy ezt az éttermet többen is ajánlották, így mellettük tettem le a voksomat.
Csalánosi Csárda Óbuda Budapest - Külső képCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Étel/italCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Étel/italCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Külső képCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Külső képCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Külső képCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - MosdóCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - BelsőCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - MosdóCsalánosi Csárda Óbuda Budapest - Külső kép
2015. május 1. járt itt
Pár hete voltunk egy baráti párral a csárdában. Nem ide terveztük a találkozót, de mivel ezt a helyet találtuk nyitva ezért betértünk. Éppen ebédidő volt, így kértünk egy-egy fogást. A hely szépen felújított, a kerthelyiségben ültünk le ahol kellemes környezet fogadott bennünket. A hangulata tipikusan csárda jellegű: hegedűszóval, élőzenével.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. március 6.barátokkal járt itt
Nekem nagy kedvencem ez a hely mivel nagy adagokat adnak házias finom es persze nem drága, mindig van hely még ha nem is foglaltunk előre. óbudán lakom ezért gyakran járok oda halászlézni is és az a finom desszert álom nyammmm lehet megint benézzek majd.
A hely maga magyaros szokot élő zene lenni ami hangulatos annak aki csak ugy ücsörögve ebédelne ,de mi álltalaban a hátso termet választjuk ilyenkor .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. július 16.családjával járt itt
Több ismerősömtől is hallottam, hogy egyszer próbáljam ki a Csalánosit. Most volt alkalmunk ennek eleget tenni. Foglaláskor és az érkezésünkkor sem volt túl kedves a "főpincér", de ezt leszámítva sokkal kevesebbet vártam a csárdától. A felszolgáló, kedves, figyelmes és gyors volt, a választott ételekről csak annyit mondanék hogy jóízűek és hatalmas adagok voltak, amolyan békebeli stílusban.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 9., kollégákkal járt itt
Finom - bár a stílusnak megfelelően nehéz - ételek, remek kiszolgálás fogadja a vendéget a Csalánosi Csárdában. Nagyobb társaság fogadására és kezelésére is alkalmas mind a hely, mind a személyzet. Rugalmasan kezelik a vendégek különleges kéréseit és profi módon tálalnak. Az adagokkal nem fukarkodnak, a táljaik hatalmasak. Családok fogadására, rendezvények tartására kifejezetten alkalmas.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. május 24.barátokkal járt itt
Az utóbbi hetekben kétszer jártunk a csárdában. Az adagok nagyok, elvitel lehetséges. Mi négyen voltunk, sajnos az ételek minösége
a közepes? nivót tartja. Óriási bécsiszelet teljesen panirozásból áll,
kiszáritott és nem okoz nagy élményt az elfogyasztása ha egyáltalán van kedvünk végigrágni.
Átlagos 2014. november 30.családjával járt itt
Nem szeretnék rosszat írni a helyről, de sajnos 75 perc telt el amíg a levesünket kihozták! Ez nincs rendben így. . . 6 főnek, 3 adag levest? Igaz, hogy vasárnap voltunk csúcsidőben, de valamivel több, mint 3 órát töltöttünk el az étteremben. A banda húzta az előtérben, ami nem mindenkinek volt kellemes, mivel szerettünk volna kicsit beszélgetni a családi összejövetelen.