Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi wellness hétvége a Balatonon
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Többször jártam már az étteremben, ismerősöknek is ajánlottam, ezért kézenfekvőnek tűnt, hogy külföldön élő és most haza látogató lányomat a még sosem látott párjával együtt ide invitáljam meg egy ebédre. A nagymamával és a feleségemmel együtt 5 főre foglaltunk asztalt ma 13:00 órára.
Gyenge 2017. január 15., kollégákkal járt itt
Céges karácsonyi vacsorán jártunk itt. A kalóz teremben kaptunk helyet. A berendezés, dekoráció idejét múlt, lepukkant. Az étlap választék hatalmas, tele különleges alapanyagokkal, de sajnos elkészíteni nem tudják őket. Szinte minden étellel volt valami gond. Az én steak-em pl. olyan erős mustáros pácot kaphatott, hogy csak a mustár ízt lehetett érezni.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. május 17.barátokkal járt itt
Ilyen mísz kiszolgálókkal már rég találkoztam. Eleve lassan szolgáltak ki minket és olyan kelletlenül, hogy csak hüledeztem. Egyedüli pozitívum a terráriumba rejtett sok kis cuki állat volt. Sokáig nézegettük őket, mert az ételt lassan hozták ki. És emellett mind a négyen megállapítottuk, hogy egy totálisan átlagos, de erősen túlárazott ételsort kaptunk. Nem ajánlom.
Átlagos 2022. március 17.családjával járt itt
Felemás érzésekkel írom a véleményem a helyről. Pozitivitások:
Ötletes, egyedi, remekebbnél remekebb ételek, bőséges adagok, igazán friss, gusztusos és ízletes fogások, mennyei desszertek, remek kiszolgálás. Negativitások:
Borzalmasan sötét (félhomály), melyet étkezéshez nem tartok előnyösnek, főleg, miután az ember meglátja a díszlet részleteiben a borzasztó koszt, lerakódott mocskot, rozsdát, stb.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2015. november 23.a párjával járt itt
Évforduló alkalmából akartam meglepni páromat egy rendhagyó környezetben elfogyasztott vacsorával. Telefonos foglalásnál jelezték,hogy konkrét terembe kért foglalást nem tudnak teljesíteni. . . . . Azért megkértem őket ha lesz szabad hely,akkor az óceáni vagy a dzsungel terembe szeretnénk vacsorázni. Volt hely mégis a szavannába kaptunk asztalt.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 9.a párjával járt itt
Régebben jártam már itt és csak egyetlen alkalommal, ezért nem szeretném, ha a negatív kritika bárkit eltántorítana, de az én tapasztalatom meglehetősen. . . átlagos volt. A hangulatot, a berendezést remek ötletek dobják fel, az étel azonban nem különösebben említésre méltó és a kiszolgálás is átlagos, ugyanakkor korrekt.
Átlagos 2013. június 14.a párjával járt itt
Párommal mentem el az étterembe. Neten keresztül asztalt foglaltam, amit később telefonon is megerősítettem. A helyszínen viszont nem találták a foglalást. A személyzet megoldotta a dolgot, ez pozitívum! A helység és az étlap is nagyon hangulatos, az ételek minősége átlagos.
2019. augusztus 23.családjával járt itt
A páromat és a nagy fiát hívtam ide vacsorázni, szülinapjaikat ültük itt meg. Azért esett a választásom erre az étteremre, mert már annyit hallottam róla, és kíváncsi voltam. Valami nagy dologra számítottam, de bevallom. . . csalódtam. Érdekes hely, és különleges is, de valahogy nekem ez az ablaktalan, mesterségesen megvilágított pincehelyiség nem jön be.
2019. január 29.gyerekekkel járt itt
Már másodjára jártunk a helyen. Most a családommal cirkusz előtt tértünk be. A hely 3 év alatt nem változott a hangulat még mindig dzsungelt idéz elő. Kicsit hűvös volt az étteremben, de a kiszolgálás és az ételek pótolták a hely melegét. A szakácsok fantasztikusak. Visszatérünk még, mert szuper hely.
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étel/ital
2017. május 2.családjával járt itt
Többször is jártunk itt a felújítása előtt. Nem az a különleges élmény, mint elsőre hangzik. Egy középszerű étterem, baráti árakkal, átlagos ételekkel. Gyerekes családoknak ajánlom, mert a kicsik biztosan értékelni fogják a berendezést. Személy szerint jó ötletnek tartom, és mindenképp el megyek újra megnézni, mert bízom benne, hogy pozitívan változott a hely.
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestJókai u. 30.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi