Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással.

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 77 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 24., csoporttal járt itt
Párom születésnapi vacsoráját tartottuk itt, a kalózos teremben. Az egész étterem nagyon hangulatos. A felszolgáló kedves és gyors volt, folyamatosan ránk figyelt. A személyzet a tortával mindenben segített. Az ételek nagyon kiadósak és tényleg finomak voltak. A 15 fős társaságból mindenki elégedett volt.
Gyenge 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Többször jártam már az étteremben, ismerősöknek is ajánlottam, ezért kézenfekvőnek tűnt, hogy külföldön élő és most haza látogató lányomat a még sosem látott párjával együtt ide invitáljam meg egy ebédre. A nagymamával és a feleségemmel együtt 5 főre foglaltunk asztalt ma 13:00 órára.
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2015. november 23.a párjával járt itt
Évforduló alkalmából akartam meglepni páromat egy rendhagyó környezetben elfogyasztott vacsorával. Telefonos foglalásnál jelezték,hogy konkrét terembe kért foglalást nem tudnak teljesíteni. . . . . Azért megkértem őket ha lesz szabad hely,akkor az óceáni vagy a dzsungel terembe szeretnénk vacsorázni. Volt hely mégis a szavannába kaptunk asztalt.
Kiváló 2015. június 5.a párjával járt itt
Hétköznap este 6 óra körül kerestük fel az éttermet, ha az interneten nem olvasunk róla, biztosan elmegyünk mellette. A szerény adottságokkal rendelkező helyből nagyon szép eredményt sikerült kihozni, tényleg a természet közelében érezheti magát a vendég. A terráriumokban hüllők, kigyók látható, egy másik tereben akváriumok halakkal.
Kiváló 2013. október 25.a párjával járt itt
Már régóta terveztem, hogy ellátogatunk ide, de valahogy elmaradt, mert innen-onnan még évekkel ezelött azt hallottam, hogy a konyha nem olyan jó. Hát aki ezt anno mondta, azzal ma szívesen vitába szállnék. Nagyon finomat ettünk. A Moby Dick Zsákmány azaz Erdei tejfölös gombaleves valami isteni. És ha már a leves jó, nehéz elrontani a többit!
Gyenge 2018. január 6., kollégákkal járt itt
Korábban többször ideszerveztük a tanszéki vacsoráinkat, de ezúttal nem engedték, hogy külön fizessünk. Hat órára foglaltunk asztalt, negyed nyolckor vették fel a rendelést, holott már rég mindenki megérkezett az asztalhoz. Fél kilenckor hozták ki kb. 12 főnek a vacsorát. A húsok nem voltak rendesen átsütve, alig lehetett őket a tompa kis késekkel felszeletelni.
Szörnyű 2017. február 14.a párjával járt itt
Hatalmas csalódás volt, szerelmes pároknak nem ajánlom! A képek alapján egy szép romantikus vacsorát terveztem el. Nem csúcs idoben mentünk elore foglaltam asztalt ennek ellenére a konyha melletti kis sarokban kaptunk helyet és az akvárium helyett a falban gyönyörködhettünk :(

A felszolgálás nagyjából korrekt de semmi extra figyelmesség vagy kedvesség.
Gyenge 2017. január 15., kollégákkal járt itt
Céges karácsonyi vacsorán jártunk itt. A kalóz teremben kaptunk helyet. A berendezés, dekoráció idejét múlt, lepukkant. Az étlap választék hatalmas, tele különleges alapanyagokkal, de sajnos elkészíteni nem tudják őket. Szinte minden étellel volt valami gond. Az én steak-em pl. olyan erős mustáros pácot kaphatott, hogy csak a mustár ízt lehetett érezni.
Szörnyű 2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Előzetes asztalfoglalásunk sem volt zökkenőmentes, csupán két órára tudtak asztalt biztosítani részünkre. Mivel - már belátom felelőtlenül - megígértük a gyerekeknek az étteremben történő ebédet, asztalt foglaltunk így is. Kedves felszolgáló fogadott, a hely, hangulatos, külön játszósarok van a gyerekeknek és itt véget is értek a pozitívumok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
Nagyon ajánlom mindenkinek, kiváló a kiszolgálás az árak is elfogadhatóak!!! A hangulat tökéletes, ha kérünk zenét is.Ajánlott hétvégén menni, mert akkor több az akció. :) Baráti társaságok is szervezhetnek rendezvényeket náluk. Mindig vannak akcióik!!!
Akár minden hónapban eljönnénk ide...
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestJókai u. 30.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi