Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással.

Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Félpanziós ajánlat
Hotel Forrás Zalakaros

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2015. december 20.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos egyedi hely, remek kiszolgálás 2-3 óra kikapcsolódás a rohanó világból. Az étel mennyisége nagy ízvilága kiváló . Gyors kiszolgálás. Tetszenek az élő állatok az akváriumok látványosak. Ottjártunkkor kalózterembe valódi kalózbuli volt. Jó helyen van vacsora után egy hangulatos séta a belvárosba levezetésnek. Egy pici negatívum 1 Wc van csak . Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2015. december 4.a párjával járt itt
2014.12.03. Voltunk itt a párommal. Sajnos a termék fullon voltak, de a bárban vacsorázni is nagyon jó volt. Az ételek nagyon finomak, hatalmas adagok. A desszertet nem tudtam már megenni teljesen! A kiszolgálás remek volt! Ajánlom mindenkinek a helyet!
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2015. február 21.gyerekekkel járt itt
Már az online asztalfoglalásra is egy napot kellett várni. A nevezett napon a család jött volna össze szülinapot ünnepelni az étteremben. Végül nem ettünk itt. Egyrészt hosszú percekbe telt, mire sikerült kiókumlálniuk, hogy hol az asztalunk, aztán bevezettek a "kalóz részlegbe", ahol a legdurvább olajszag fogadott, amit valaha megéltem.
2014. június 6.a párjával járt itt
A hangulat szuper, a környezet lenyűgöző. A termek hangulata magával ragadó. Kétszer jártunk itt. Az ételek fantáziadús neveket kaptak, az étlapon szerepel minden, amit tudni kell az adott fogásról. Az adagok megfelelőek, az étel minősége hibátlan, a tálalás úgyszintén. Úgy tervezzük, hogy a maradék néhány termet is "bejárjuk" még. Legközelebb a dzsungel következik.
Kiváló 2014. május 18., kollégákkal járt itt
Szuper környezet, jó ételek, jó ár/érték arány. A mennyiség lehetne több. A baj csak az, hogy megteszik, hogy összeültetnek Másokkal, akár asztalfoglalással is. Mindegyik terem fantasztikus. Első pesti étterem ahol jártam, csudijó tapasztalatokkal. Legközelebb a tengeres szobába megyünk.
Kiváló 2014. január 27.barátokkal járt itt
Nagyon jó estét töltöttünk el a barátainkkal a Dzsungel étterem sivatag helyiségben! A kiszolgálás szuper volt, az ételek mennyisége és ízvilága szintén első osztályú. Az árak megfizethetőek és az étterem hangulata kiváló! Nem utolsó szempont, hogy az ételekre nem kellett hosszú fél órákat várni, meglepően gyors volt a kiszolgálás!
2013. december 27.a párjával járt itt
A párommal jártam ott nagyon jól éreztük magunkat. A környezet csodálatos az ételek is finomak voltak. A kiszolgálás első osztályú. . Az árak megfizethetőek. Az étel mennyiség elegendő. Nagyon figyelmes a személyzet. Családosok számára is szerintem kiváló lehetőség a kikapcsolódásra finom ételek kipróbálására. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2013. december 10.a párjával járt itt
Négyesben látogattuk meg a Dzsungel éttermet, amit egyik barátom ajánlott figyelmünkbe. A hely egyedi, bár nem kell csúcskategóriára számítani (nyilván nem is az). Ár/érték tekintetében rendben volt, a kiszolgálás első osztályú. Kedves pincérlányok, gyors kiszolgálás, finom ételek.
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
A párom a 6. hónapfordulónkon vitt el ebbe az étterembe. Az óceán terembe kérte a foglalást, ami nagyon jó választás volt, főleg, hogy otthon is van akváriumunk! :)
Az ételek nagyon finomak voltak, és a kiszolgálás is nagyon kedves volt! :) És biztos vagyok benne, hogy visszafogunk még menni! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom! ! :)
2013. augusztus 5.barátokkal járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás is rendben volt. Az ismerősöknek is nagyon tetszett. Egészen addig,amíg fizetni nem kellett. Úgy volt,hogy mi fizetünk,de az ismerősök fizettek végül és a szerviz díj is a számlájukon volt. Az étlap minden oldalán a következő felírat látható nagy betűkkel: "A számla végösszegéhez 10% szerviz díjat számolunk,amennyiben Ön elégedett volt a kiszolgálással.
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestJókai u. 30.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi