Ezüstponty Vendéglő Budapest

Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti

Ezüstponty Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 5. járt itt
Az Ezüstponty Vendéglő a XII. kerületben a Farkasréti Temető közelében található, története egészen 1876-ig nyúlik vissza. Először Vincellérház, majd 1910-től kezdődően, azaz több mint 100 éve vendéglőként működik. 1996 óta a jelenlegi tulajdonosok hozzáértésének és gondos vezetésének köszönhetően környék egyik népszerű étterme.
Ezüstponty Vendéglő Budapest - BelsőEzüstponty Vendéglő Budapest - MosdóEzüstponty Vendéglő Budapest - Étel/italEzüstponty Vendéglő Budapest - Étel/italEzüstponty Vendéglő Budapest - BelsőEzüstponty Vendéglő Budapest - BelsőEzüstponty Vendéglő Budapest - Étel/italEzüstponty Vendéglő Budapest - Étel/italEzüstponty Vendéglő Budapest - BelsőEzüstponty Vendéglő Budapest - Étel/italEzüstponty Vendéglő Budapest - Étel/italEzüstponty Vendéglő Budapest - BelsőEzüstponty Vendéglő Budapest - Étel/italEzüstponty Vendéglő Budapest - Étlap/itallapEzüstponty Vendéglő Budapest - Étlap/itallapEzüstponty Vendéglő Budapest - Külső képEzüstponty Vendéglő Budapest - Külső képEzüstponty Vendéglő Budapest - EgyébEzüstponty Vendéglő Budapest - Külső képEzüstponty Vendéglő Budapest - BelsőEzüstponty Vendéglő Budapest - BelsőEzüstponty Vendéglő Budapest - BelsőEzüstponty Vendéglő Budapest - Étlap/itallapEzüstponty Vendéglő Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. július 9.családjával járt itt
Péntek du. fiam diplomáját ünnepeltük. Most sem csalódtunk az étteremben. A kiszolgálás rendkívül udvarias, a pincérek figyelnek mindenre, az ételek mindig finomak, a kert és a vendéglő rendkívül hangulatos. Máskor is szívesen járunk ide.

TNZoltán
Kiváló 2022. október 27.családjával járt itt
Nem ismertük a helyet, és páratlan meglepetésben volt részünk a finom halételek, a kedves kiszolgálás és a hangulatos udvar miatt is. A süllő spárgával remek volt.
Biztos, hogy fogunk még itt enni a kis családdal, és talán a kibővített nagy családdal is!
Kiváló 2021. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Kellemes légkörű , hangulatos vendéglő. Nagyon finom változatosak az ételek és nagyon jó a kiszolgálás! Kedvenc éttermem mindenkinek nagyon ajánlom aki finom hal ételeket szeretne fogyasztani!
Kiváló 2015. június 4.családjával járt itt
Kedvelt hétvégi ebédelő helyünk. Az ételek finomak, és gyorsan elkészülnek. Karácsonykor még halászlét is lehet előre rendelni- elvitelre. A pincérek kiválóan teszik a dolgukat - ha sokszor mész, hamarosan ismerősként köszöntenek. Nyáron a kerthelyiségben, télen a cserépkályha mellett szeretünk ülni.
Kiváló 2015. január 15.a párjával járt itt
Gyakran látogatom az éttermet, és nagyon családias hangulat alakúlt ki.
Ha kikapcsolódésra és jó éttelekre jó élő zenére/harmónika/ vágyom akkor
minden alkalommal otthon érzem magam az étteremben. Valakinek ilyen igénye lenne akkor azt javaslom, keresse fel az Ezüstpontyot és bízom benne, hogy a fent említett szavak a valóságnak megfelelnek. A barátságos felszolgálók készséggel állnak a rendelkezésükre.
Kiváló 2015. január 3.családjával járt itt
Az éttermet rendszeresen látogatom családommal és ismerőseimmel, az étterem családias hangulatát nagyon szeretjük, mindig udvarias fogadtatásban van részünk. Az ételek és italok választéka, a családias jelleget erősíti. Az ételek mindig ízletesek, a legutóbb fogyasztott harcsa halászlé, nagyszerű volt.
Kiváló 2014. augusztus 10.családjával járt itt
Nagyon szeretünk ide járni. A tárkonyos pontyhalászlé a kedvencem, de isteni a Rácponty is. MInden ételük jó fűszeres, ízes, nem sajnálják a hagymát, fokhagyát. Nem ettem itt még rosszat. A pincérek férfiak, régi motorosok, nem bájolognak, de korrekt, figyelmes a kiszolgálás. Házias desszertek is vannak. És persze a kerthelyiség az egyik legfőbb vonzerő!
Kiváló 2014. május 17.barátokkal járt itt
Amikor haza jövünk,évente egyszer mindig elkell jönnünk ide!számunkra élmény a hely ,zene,ételek és a felszolgálok. Jó tudni,hogy ugyan azok az emberek megtisztelnek minket és vissza várnak! Nagyon köszönjük a sokk jó ételt kiszolgálást! Csakk a jó hirüket tudom vinni én és barátaim!!
Kiváló 2013. október 25.barátokkal járt itt
Egyik kedvenc éttermem Budapesten, nem is értem miért nincs benne a top éttermek listájában. Pár éve voltam itt először egy német kb. 10 fős társasággal. Akkor olyan helyet kerestem, ahol igazán jó magyar ételekkel lehet találkozni és nem egy kis vendéglő, hanem rendes étterem. Több ismerősöm is ezt ajánlotta.
Ezüstponty Vendéglő Budapest a térképen
1124 BudapestNémetvölgyi út 96.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • Az udvaron gyerekeknek játszósarok, homokozó és mászóka van.
H-V
magyar