Koronakert Étterem Budapest

Koronakert Étterem Budapest
Koronakert Étterem BudapestKoronakert Étterem Budapest
Koronakert Étterem BudapestKoronakert Étterem Budapest

Koronakert Étterem Budapest bemutatkozása

A Koronakert Étterem Pest XVI. kerületében, kellemes zöldövezeti környezetben található. A visszafogottan elegáns környezet különleges színfoltja éttermünk télikertje. Étlapunkon a nemzetközi valamint a magyaros konyha ízei mellett a reformkonyha különlegességei is megtalálhatóak.

Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Hotel Járja Hajdúszoboszló - Nyugdíjas akció, nem csak nyugdíjasoknak
Nyugdíjas akció, nem csak nyugdíjasoknak
Hotel Járja Hajdúszoboszló
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás

Koronakert Étterem Budapest vélemények

2017. január 12.a párjával járt itt
Nagyon kellemes étterem Budapest XVI. kerületében egy kis csendes, családi házas utcában. Általában az étterem is csendes, hangulatos, a pincérek is kedvesek, gyorsak. Tökéletesen alkalmas egy kellemes vasárnapi ebéd elfogyasztására a családdal. De ami a legfontosabb: az ételek finomak, rendben vannak, itt még nem csalódtam semmiben.
2016. február 16. járt itt
Kellemes hely. Egy januári vasárnap este jártam az étteremben, ekkor kevesen voltak, de állítólag sokszor van teltház. A fogások pont megfelelő adagok és finomak is. Nem túl nagy, de nem is kevés, jól lehet vele lakni. Nagyon igényesen tálalják, szemet gyönyörködtető a látvány. Negatív dolgot nem tapasztaltam, talán a pincérek lehettek volna kedvesebbek.
Átlagos 2018. június 30.családjával járt itt
A tavaszi spárgaszezonban voltunk legutóbb a Koronakertben. A környezet, a kiszolgálás továbbra is rendben van, az ételek most annyira nem jöttek be. A spárgakrémleves átlagos volt, viszont elkövettem azt a hibát, hogy a (meglehetősen húzós árú) spárgával körített rib-eye steaket kértem, ami nekem nem jött be.
Koronakert Étterem Budapest a térképen
1161 BudapestSzent Korona u. 120.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi