Náncsi Néni Vendéglője Budapest

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Náncsi Néni Vendéglője Budapest vélemények

Kiváló 2022. május 22.családjával járt itt
Visszatérő vendég vagyok most sem csalódtunk, messze földről -Amerikából - jött kedves unokaöcsémmel tértünk vissza (már többször járt ő is velünk ott) . . . Az étel finom volt, a kiszolgálás kedves és még biztosan fogunk arra járni. . . . Az árak sajnos magasak, de ez már mindenhol így van, ezért ritkábban jutunk el nagyobb társasággal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. április 16.egyedül járt itt
Nagyon jó étterem, mindenkinek tudom ajánlani! A kiszolgálás pazar, az ételek íze remek. A tulajdonosok nagyon barátságosak, közvetlenek Több alkalommal is voltam már náluk! Céges rendezvényekre is kiváló hely! ! ! Az áraik is barátágosak. Aki gy jó helyre vágyik, ne semmi esetre se hagyja ki ezt a kiváló éttermet! A süteményeik is nagyon finomak, ízletesek. :)
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2019. február 3.egyedül járt itt
Több mint 10 évvel ezelőtt jártunk itt a családdal, szüleimmel, kereszt-szüleimmel, akiknek akkoriban az egyik törzshelyük volt, én akkor még nem írtam értékeléseket, persze az ittjartam. hu sem létezett még, de már akkor is tetszett az étterem. Úgy tűnik, a Náncsi Néni népszerűsége azóta is töretlen.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest - Külső képNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Étel/italNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Étel/italNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - MosdóNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - BelsőNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Külső képNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Étlap/itallapNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Külső képNáncsi Néni Vendéglője Budapest - EgyébNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Külső képNáncsi Néni Vendéglője Budapest - Belső
Kiváló 2016. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Finom kaja, kedves kiszolgálás és a régi retro túró gombóc utánozhatatlan. A családban van étterem [moderálva - a szerk. ] de mivel Hűvösvölgyben nőttem fel és sokszor jártunk ebben az étteremben - elfogult vagyok. Az árak valóban nem túl alacsonyak, de mint vendéglátást közelről ismerős tudom, hogy milyen sok a "járulékos" költség.
Átlagos 2014. május 22.barátokkal járt itt
Az idei első kánikula idején, még márciusban jártam a Náncsi néniben. Évekkel ezelőtt jrátam itt utoljára, jó emlékeim voltak. Hát ennek ezennel vége. A hús rágós, a kisszolgálás flegma, a túrógombóc pedig kemény volt, mint a kő és ráadásul még mindig azon az ócska murván kell járkálni, amit húsz évvel ezelőtt szétszórtak a kertben.
2014. január 1.gyerekekkel járt itt
Én először jártam itt,de a gyermekeim már többször ebédeltek ebben a vendéglőben. Én egy kicsit zsúfoltnak találtam a helyiséget. A kockás abroszos, házias jelleg tetszett. A kiszolgálás is megfelelő volt. Az étel is finom volt,csak a burgonya köret amit a "nagyi receptje szerintinek" tituláltak / lehet,nem pontos az idézet/egyszerű sült hasábburgonya volt. Ettől eltekintve jól éreztük magunkat.
Náncsi Néni Vendéglője Budapest a térképen
1029 BudapestÖrdögárok u. 80.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar