Padthai Wokbar - Bécsi út Budapest

2025.02.28-ig
Hotel Belenus Zalakaros

Padthai Wokbar - Bécsi út Budapest vélemények

Kiváló 2023. június 11.egyedül járt itt
A Kolosy téren ért az ebédidő május végén, így kipróbáltam a Padthai itteni egységét. Az árak és a választék a lánc többi tagjával azonos, a kiszolgálás módja is. A kiszolgálás gyorsétteremhez képest egész kedves, 10 -12 perc alatt elkészült az étel , pedig elég sokan voltak.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2019. december 26.egyedül járt itt
A Pad Thai thaiföldi ételekre szakosodott étterem-lánc óbudai egysége a Kolosy téri piac mögötti sétálóutcában található. Elég nagy az alapterülete, sok asztaluk van, az üvegezett téliesített veranda különösen kellemes. A beltérben a szokásos Pad Thai-os dekoráció köszön vissza itt is.
Padthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Külső képPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Külső képPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Külső képPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Külső képPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Külső képPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étlap/itallapPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Belső
Kiváló 2019. október 5., kollégákkal járt itt
Ízléses a berendezés, gyors a kiszolgálás, nagyon finom és bőséges az étel. A desszertek meg leírhatatlanul fantasztikusak.
Kiváló 2017. május 29.a párjával járt itt
Nem tudjuk megunni. Hagyomanyos rantott husos vasarnapi ebed helyett mi a wok tesztakra szavazunk. 2 hetente biztosan beterunk. Sokfele tesztat kiprobaltunk az elmult 3 evben de a favorit tovabbra is a rak+zoldsegmix+thailand padthai szosz. Pozitiv, hogy nagyon gyors a kiszolgalas tehat ehhalan szelen tokeletes valasztas maxmimum 10 perc es mar elvezheto az amugy nem kis adag teszta.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2017. január 13.családjával járt itt
A Pad Thai eddigi egységeit már sikerült végigjárni, már persze, ha nem nyitottak azóta egy ötödiket is.  Az Október 6. utcában, ha jól emlékszem, négy éve voltam először, majd jött a Gozsdu udvar, végül az Egyetem tér, s most végre eljutottunk a Kolosy téri egységbe is. Itt zavart a hangos zene, ez nem tűnt fel a többi egységekben.
Padthai Wokbar - Bécsi út Budapest - EgyébPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - EgyébPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Bécsi út Budapest - Étel/ital