Tao Kávézó & Étterem Budapest

2024.07.21-ig
Thermal Panzió Igal

Tao Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 2.egyedül járt itt
Ha valaki azt, mondta volna, hogy én nem értékeltem még a Taot, annak kidugom a nyelvem, körbeugrálom, kiröhögöm, miközben szamárfület mutatok. Aztán benézek ide a netre és volt/nincs Tao, tényleg nincs, de az értékelések útja kifürkészhetetlenek, mint tudjuk. Szóval, akkor ma este séta át Kálvin téren és Tao.
Átlagos 2019. április 7.a párjával járt itt
A mindenhol jelenlévő, megszokott kínai büfék ételválasztékát és minőségét nyújtják itt is nagyjából (egyik különbség, hogy például volt miso leves). Ugyanúgy önkiszolgáló. Az egyetlen lényeges különbség, hogy a belső tér viszont igényesebb mint az átlag kínai kifőzdékben. Van emelet is.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
2019. március 3.családjával járt itt
Meghívást kaptam ebbe a kinai étterembe egy finom ebédre. Kedvencem a zöldséges tésztájuk. Az adagok óriásiak és kedvező árúak. Az unokám kedvence a szerencse süti és a sült banán. A hely kellemes, de mindíg sokan vannak. Főleg Ez bizonyíték arra, hogy finom a kaja. A vendégek is fiatalok . Az emeletről jól látható a kiszolgálás és a rengeteg étel választék.
Tao Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italTao Kávézó & Étterem Budapest - BelsőTao Kávézó & Étterem Budapest - Belső
Átlagos 2018. szeptember 13.barátokkal járt itt
A zöldséges tésztájuk isteni, viszonylag sok zöldséggel, ugyanakkor az erős-savanyú levesben húst találtunk annak ellenére, hogy direkt rákérdeztem tartalmaz-e húst. :(
Csak ezért kapott jó értékelést az étel, mert húsosnak nagyon finom :D
A kiszolgálás ezt a félre tájékoztatást leszámítva megfelelő és gyors, még a segítőkészséget se hagynám ki. :D
Gyenge 2016. december 29.egyedül járt itt
December végén a két ünnep között sok étteremben az iskolákhoz hasonlóan már téli szünet van, így sok hely ki sem nyitott. A Ráday utca - Kálvin tér környékén is sok ajtó zárva maradt. A Tao azon kevesek közé tartozik, akik kinyitottak. Hogy csak emiatt, vagy egyébként is így szokott-e lenni, nem tudom, de tény, hogy a földszinten minden asztalnál ültek, és a galériaszinten is csak 1-2 üres asztal volt.
Tao Kávézó & Étterem Budapest - BelsőTao Kávézó & Étterem Budapest - Külső képTao Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italTao Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italTao Kávézó & Étterem Budapest - BelsőTao Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italTao Kávézó & Étterem Budapest - MosdóTao Kávézó & Étterem Budapest - BelsőTao Kávézó & Étterem Budapest - MosdóTao Kávézó & Étterem Budapest - BelsőTao Kávézó & Étterem Budapest - BelsőTao Kávézó & Étterem Budapest - BelsőTao Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italTao Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italTao Kávézó & Étterem Budapest - BelsőTao Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italTao Kávézó & Étterem Budapest - Külső képTao Kávézó & Étterem Budapest - Külső képTao Kávézó & Étterem Budapest - BelsőTao Kávézó & Étterem Budapest - BelsőTao Kávézó & Étterem Budapest - Külső képTao Kávézó & Étterem Budapest - Étlap/itallapTao Kávézó & Étterem Budapest - Külső kép
Átlagos 2015. november 12.családjával járt itt
2015.09.12-én tértünk be ide enni bár ne tettem volna mind2-en szezámos csirkét ettünk. Az enyém nem volt olyan jo izű miután elfogyasztottam iszonyú hasmars volt a gyomromba. Egy szó mint száz csak bátraknak ajánlom
2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Péntek este egy hirtelen ötlettől vezérelve ide tértünk be, amikor megéheztünk. Önkiszolgáló kínai étterem, átlagos kiszolgálással, ami nyilván behatárolja korlátait. A szokott kínai ételeket lehet kapni a belvároshoz képest igen baráti áron, ketten 2. 000 Ft-ot fizettünk üdítővel és némi borravalóval együtt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2014. január 3.barátokkal járt itt
Évek óta nézem a Tao éttermet a Kálvin téren, vélhető, hogy ha hamarabb benézek és látom, hogy tálcatologatós rendszerben működik, ergo igen hamar ételhez jut az ember, akkor már korábban is meglátogattam volna. Ami az előnye, az a hátránya is, az előre lesütött, bő olajban készült dolgok (panírozott rákszerűség, tavaszi tekercs) bizony állott és hideg.