Titiz Turkish Restaurant Budapest

Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Titiz Turkish Restaurant Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Átlagos 2023. március 19.a párjával járt itt
Nos, ez a Titiz szombat este úgy alakult, hogy megvettük a mozijegyet a Toldiba, aztán meg akartam mutatni a Zhu nevű kis malachelyet a feleségemnek, mert beszéltem neki róla, kiderült, hogy hétkor zár, nem értük el. Jó, akkor legyen a Viet Cuisine a Bajcsyn, de az meg egy pici hely, tele volt, ácsorogtunk az utcán, hogy lesz-e még itt felszabadult hely.
Titiz Turkish Restaurant Budapest - Külső képTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - BelsőTitiz Turkish Restaurant Budapest - BelsőTitiz Turkish Restaurant Budapest - BelsőTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étlap/itallapTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étlap/itallapTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/ital
2021. február 8.egyedül járt itt
Az utóbbi napokban háromszor is itt ebédeltem elvitelre. Először gyros tálat ettem, jó átlagos volt, ettem már jobbat is, pita helyett egy zsemleszerű péksüteményt adnak. Később borjúpörköltnek nevezett joghurtos darált húst ettem rizzsel, ami egész jó volt. Furcsa, hogy a készétel teljesen hideg , még csak nem is langyos.
Kiváló 2019. február 8.gyerekekkel járt itt
Török sógoromat vittük el ebédre, és benéztünk a Titiz Török étterembe. A sógorom le volt nyűgözve! Azt mondta, hogy mintha otthon lenne, az ízek, a hangulat, a zene, minden eredeti török. Nagyon finom volt az ebéd, levest és főételt is fogyasztottunk. A kislányomnak azonnal hoztak egy etetőszéket, kérés nélkül.
Szörnyű 2017. május 19.egyedül járt itt
Körülbelül negyedszerre voltam az étteremben, mivel a munkahelyem pont vele szemben van, így elvitelre szoktam kérni a rendelésem. Kétszer ettem úgynevezett "török reggelit", kétszer pedig kis gyros tálat csirkéből. Másodszori rendelésre a török reggeliben a tojásnak erős, hogy is írjam. . . aromája volt, de nem fűszeres.
2016. december 13.egyedül járt itt
Az Arany János utcától nem messze található ez a gyrosos. Sok gyrososban jártam már. De azt kell mondjam hogy ez a jobb kategóriába tartozik. A gyros íze finom. A hangulat pedig nagyon jó. Az árak egész jok. Ajánlom egy gyors ebédre.
2016. szeptember 16.a párjával járt itt
Párommal voltunk augusztusban. Már régóta szemezgettem az étteremmel, mivel nyitás óta kíváncsian lestem, hogy be tudnak-e indulni. Az idő előrehaladtával egyre többen és többen látogatják, annak ellenére, hogy elég rossz helyen van (Nyugati és Arany J között félúton).
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2015. november 16.a párjával járt itt
A török éttermeket kifejezetten szeretem, azokat meg különösen, ahol készen is vannak ételek meg rendelésre is készítenek ezt-azt. Különösen, ha rendelésre faszénparázson sütnek mindenféle rokonszenves nyársra húzott húsokat, mint teszik azt a nemrég nyitott Titizben a Bajcsy Zsilinszky úton.
Titiz Turkish Restaurant Budapest - BelsőTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - Külső képTitiz Turkish Restaurant Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2015. június 15.egyedül járt itt
A Bajcsy és a Báthory utca sarkán tavaly szeptemberben nyílt meg ez a török gyorsétterem, amint azt a kiszolgáló török úrtól megtudtam. Nagyon közvetlen, barátságos, talán már kissé túlságosan is bizalmaskodó stílusban - a magyar mentalitáshoz képest - beszélgetett velem, de úgy gondolom, ez nála természetes, nekem viszont kicsit furcsa volt.
Titiz Turkish Restaurant Budapest - BelsőTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - BelsőTitiz Turkish Restaurant Budapest - BelsőTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/italTitiz Turkish Restaurant Budapest - BelsőTitiz Turkish Restaurant Budapest - Étel/ital