Grande Bosco Debrecen

Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Grande Bosco Debrecen vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2023. augusztus 9.egyedül járt itt
Van úgy, hogy az ember előre kinézni, hogy mit fog valahol rendelni, aztán a konyha bezárása jól áthúzza a számításait. Így jártam a Grande Boscoban, ahol a padlizsánkrémet néztem ki magamnak, de a hely nem 23 órakor zárt, mint ahogy ki volt az írva a Google Mapsre, hanem 22 órakor.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2022. május 21.gyerekekkel járt itt
Debrecenbe megérkezve még nem tudtuk elfoglalni a szállodai szobánkat, így kerestünk valamilyen vendéglőt, ahol tudunk enni-inni. A fürdő melletti sétányon elindulva egyből szimpatikus lett ez az olaszos hangulatú étterem és pizzéria. A teraszra ültünk le, amely árnyékos, kellemes, ugyanakkor levegős is volt.
Grande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - EgyébGrande Bosco Debrecen - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 29.a párjával járt itt
Az étterem teraszán fogyasztottunk el egy rendkívül ízletes gulyáslevest egy pohár vörösborral, párom linomádéval. A kiszolgálás udvarias és nagyon gyors volt. Jól éreztük magunkat. Az étterem belső része nagyon szép, helyben kemencében sütik a pizzát.
Grande Bosco Debrecen - Egyéb
Kiváló 2019. november 2.családjával járt itt
Vége az ünnepeknek,visszatérünk a szokásos szombati ebédekhez. A közelben van dolgunk,ezért kézenfekvő az étterem választása. A legnagyobb gond a parkolás,csak a mélygarázsban tudjuk letenni az autót. A teraszon senki,6 fok van,bent telt ház,de akad nekünk egy asztal. Érkezés 14,32-kor.
Grande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - Külső képGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - Külső képGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - Étlap/itallapGrande Bosco Debrecen - Étlap/itallapGrande Bosco Debrecen - Étlap/itallapGrande Bosco Debrecen - Étlap/itallapGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - Külső képGrande Bosco Debrecen - Étlap/itallapGrande Bosco Debrecen - Étlap/itallapGrande Bosco Debrecen - Étlap/itallapGrande Bosco Debrecen - Étlap/itallapGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - Étlap/itallapGrande Bosco Debrecen - Étlap/itallapGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - Külső képGrande Bosco Debrecen - Külső képGrande Bosco Debrecen - Külső képGrande Bosco Debrecen - Külső képGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - BelsőGrande Bosco Debrecen - Étel/italGrande Bosco Debrecen - Külső kép
Átlagos 2019. augusztus 12.barátokkal járt itt
Többször ettünk már ott, illetve több alkalommal is rendeltünk az étteremből. Múltkor a rendelésem elrontották, nem jó pizzát adtak ide, de árban a drágább, általam rendelt pizzát számolták fel. Múlt alkalommal pedig meglepődve tapasztaltuk a kritikán aluli kiszolgálást. Több mint egy órát vártunk arra, hogy elkészüljön az elvitrelre kért pizzánk.
2019. május 5.a párjával járt itt
Nem először jártam már itt, kellemes helynek tartom,a kinti teraszos részen fogyasztottunk pizzát. Csapolt sörrel, ásványvízzel. Átlagos árai vannak, a ahhoz képest, hogy a nagyerdő közepén vagyunk, a fürdő mellett, szerintem nem túl drága.
Grande Bosco Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedvesek es figyelmesek voltak. Kertem, hogy a kislanyomnak amint tudjak, hozzak ki a huslavest. Mi meg nem is rendeltunk, mire mar kihozta a levest a 3 eves kislanyomnak. Hozott nekei kulon kistanyert es kulon kisebb meretu kanalat. A nagy tanyer leveshez pedig egy kisebb meretu merokanalat, amivel tudtunk szedni a kislanyomnak.
A pizza remek volt, a fagyi nem annyira.
Biztos, hogy fogunk meg oda menni.
2018. május 12.családjával járt itt
Esztendő multával ismét erre tévedünk,mivel a másik ,,olasz,, étterembe nem jutottunk be helyhiány miatt. Itt legalább hely van,vendég is,személyzet kevésbé, a létszámhiányt magasabb fordulatszámmal kompenzálják. Érkezés 14,46-kor. Étlapot kapunk futás közben,italkínálást nem. Étlap -pizériában vagyunk - megfelelő.
Átlagos 2017. április 10.családjával járt itt
Vasárnap kis ünnepséget tartunk családilag,erre olyan helyszint választok,ahol még nem jártunk. Megközeliteni könnyű,parkolni nem mert mindenhol fizetős a sok intézmény (Aquaticum,stadion,Gyügyfürdő) miatt! Megcsipünk egy helyet. A Grande Bosco olaszos ételeket kinál! Lássuk. Tegnap kifogásoltam a hangulatot,itt egy másik pizzériában ebből van bőven.