4,3

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Il Padrino Pizza Club Eger vélemények

Kiváló 2019. március 24.gyerekekkel járt itt
Igazi olasz vékonytésztás pizza! Olaszországban ettem ehhez hasonlót. A feltétek is teljesen finomak. Árak 1400-2000 Ft közöttiek. Általában kiszállítással rendelek tőlük, de családdal is ültünk már be vacsorázni. Barátságos és gyors kiszolgálás. Kissé eldugott helyen van a belváros közepén. Az étterem kicsi,kissé retro, de van hangulata:-)
Kiváló 2019. január 4.gyerekekkel járt itt
A pizzáik nagyon finomak. A tészta szép vékony és a széle ropogós. A feltétek is nagyon rendben vannak. Egyik legjobb oizzéria ahol valaha jártam
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. június 6.gyerekekkel járt itt
Egerben ez volt a legjobb hely, ahová betévedtünk. A pizza lelóg a tányérról, ropog, remek feltétek vannak. A gyerekek nagy bánatára hiányzik a hawaii pizza az étlapról, kiderült, hogy a szakácsnak elvei vannak, de ezt megbocsátottuk neki. Az egyszerű berendezés hangulatos volt, s mi hétköznap nem is futottunk bele nagy forgalomba, nem is kellett sokat várni.
Kiváló 2016. november 23.gyerekekkel járt itt
Nyári barangolásunk során az egri belvárosban, teljesen véletlenül fedeztük fel ezt a pizzériát egy keskeny, csendes, félreeső, macskaköves utcácskában. Ez egyben előnye és hátránya is a helynek: a hangulat az előnyére válik, hiszen csend van, és mintha egy aprócska szicíliai falura bukkantunk volna Egerben; ugyanakkor kerekesszékkel sajnos rendkívül nehezen megközelíthető, és mozgássérültként kizárólag a kinti része látogatható az Il Padrinónak.
Kiváló 2016. november 1.gyerekekkel járt itt
Hangulatod kis hely, nagyon finom pizzával, és külön pont a teljes kiőrlésű tészta. Udvarias és gyors kiszolgálás.
Kiváló 2016. október 9. járt itt
Eger legjobb pizzériája, sokszori rendelés alapján. Érezhetően minőségi alapanyagokkal, bő feltétekkel dolgoznak, korrekt kiszállítási idővel. Ha el vannak havazva, előre szólnak.
Kiváló 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül akadtunk rá erre a kis étteremre városnézés közben, de klasszikus jackpot. Otthonos, hangulatos a hely, folyamatosan (de nem erőszakos hangerővel) szól a jóféle háttérzene, az ételek kiválóak, a menü nagyon ötletes, és a Nutellás palacsinta. . . . verhetetlen. Olyannyira, hogy bumeráng módjára másnap is visszatértünk ide. :)
Kiváló 2016. február 21.a párjával járt itt
Párommal ennek a honlapnak az értékelései alapján kerestük fel az éttermet. Nem csalódtunk, nagyon finom pizzát kaptunk ami kettőnknek elég volt, olyan nagy adag volt. A kiszolgálás gyors volt és udvarias.
Nagyon hangulatos a hely, minden részlete kidolgozva.
Az étlap kinézete kimondottan tetszett nekünk, nagyon ötletes.
Mindenképpen újra betérünk ha megint Eger felé járunk.
Kiváló 2016. január 12.a párjával járt itt
Amint bementünk az étterembe, engem teljesen elvarázsolt. Annyira kis otthonos, édes az egész hely. Nem fényűző, nem ötcsillagos- úgyhogy aki erre vágyik az ne ide jöjjön. Romantikus ebédet töltöttünk itt párommal, az étel nagyon finom volt. Meg sem bírtuk enni, akkora volt az adag. Itt egyáltalán nem azt az ehetetlen sparos sonkás pizzát kapod, az biztos.
Kiváló 2016. január 6.a párjával járt itt
A IttJártam.hu értékelési alapján kerestük meg a helyet Egerben. Nem csalódtunk. Nagyon finom volt a pizza. A kiszolgálás gyors, a pincér kedves. Nagyon hangulatos a hely. Ha családdal fogunk érkezni, nem fogjuk kihagyni.Mindenkinek ajánlani tudom.A pizza tésztája kellő képen vékony volt. A feltét minőségi és változatos.