4,3

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Il Padrino Pizza Club Eger vélemények

Szörnyű 2019. március 8.egyedül járt itt
A helyről nem tudok értékelést adni (ezért átlagosat írtam ezekre a kérdésekre), mert házhoz szállítással kértem a pizzát, ami a vállalt időnél korábban, rendben megérkezett, és eleinte nagyon kellemes meglepetést okozott, ugyanis utoljára Olaszországban ettem ilyen finom, ropogós, vékony, jóízű pizzatésztát.
Gyenge 2019. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
A pizzériára azért eset a választás mert kb 8 éve kitűnő nagy adag és finom pizzákat ettünk itt párom. Ezért úgy döntöttünk most a gyerekeinkkel is elmegyünk és eszünk egy jót nyaralás alatt. A pizza tésztája mint a chips vékony és törik, szó szerint mint a chips. Feltét alig van rajta! Szósz az meg annyi, hogy a végére émelyítő.
Gyenge 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
A kiválló véleményekre alapozva úgy döntöttünk, meglátogatjuk a csillagokig magasztalt pizzériát. A hely könnyen megközelíthetö, az illatok már messzire érezhetöek. Szuper! Gondoltuk elsöre. És eddig tartott a mese habbal! Leültünk, és ültünk. És ültünk.
2018. szeptember 2.családjával járt itt
Ki merem jelenteni, hogy Eger és az ország egyik legjobb pizzázója. Finom, ízletes prémium pizzák. Minőségi alapanyagokat használtak a pizzához. Pozitívum:
udvarias és korrekt kiszolgálás, isteni prémium pizzák minőségi alapanyagból.
Il Padrino Pizza Club Eger - Étel/italIl Padrino Pizza Club Eger - Étel/ital
2017. június 30.gyerekekkel járt itt
Egyik vasárnap Egerben kirándultunk. Ismét megnéztük a Várat, melyhez még az idő is kedvezett. Ebédidő körül volt,de nem akartunk étteremben ebédelni,így választottuk az eldugott utcában lévő Pizza Clubot,amely a sétáló utcától nem messze található. Az utcán lévő egyik asztalnál ültünk le,így a véleményemet csak erről tudom leírni.
2017. január 23.családjával járt itt
Azért erre helyre esett a választásunk, mert a pizzákat jelképes felárért cserébe, lehet kérni teljes kiőrlésű változatban is. Ez sajnos még igen ritka. A kiszolgálás rendben volt, a pincér udvarias volt. A pizzák ízletesek, talán picit túlságosan ropogósra sütik, de más gond nem volt velük.
2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Gyalogosan jól megközelíthető helyen, egy szűk kis utcában bukkanunk rá a kisméretű étteremre. Ha nagyobb társasággal mennél, érdemes asztalt foglalni. Bőséges pizzaválaszték. Nagyon ízletes, vékonytésztás igazi pizza kapható, mely nem tocsog a zsiradéktól. Árban inkább a magasabb árfekvésű pizzériákhoz tartozik. Házhozsszállítást gyorsan teljesítik.
2014. november 16.a párjával járt itt
Soha nem akartam pizzázóba menni ebédelni, de végül is sor került rá egy szép szombati napon. Az Il Padrínót választottuk egy ismerős ajánlására. Egy valószínűleg családi házból átalakított kellemes aprócsa helyet találtunk, de a méret ez esetben nem ront az összhatáson, sőt. A vendégek az emeleten foglalhatnak helyet, ahol újabb meglepetés várt.
Kiváló 2019. március 24.gyerekekkel járt itt
Igazi olasz vékonytésztás pizza! Olaszországban ettem ehhez hasonlót. A feltétek is teljesen finomak. Árak 1400-2000 Ft közöttiek. Általában kiszállítással rendelek tőlük, de családdal is ültünk már be vacsorázni. Barátságos és gyors kiszolgálás. Kissé eldugott helyen van a belváros közepén. Az étterem kicsi,kissé retro, de van hangulata:-)
Kiváló 2019. január 4.gyerekekkel járt itt
A pizzáik nagyon finomak. A tészta szép vékony és a széle ropogós. A feltétek is nagyon rendben vannak. Egyik legjobb oizzéria ahol valaha jártam