Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

Kiváló 2014. október 28.gyerekekkel járt itt
Kitűnő szálloda, kellemes környezet. A személyzet (recepció, felszolgálók) külön dicséretet érdemel: kedvesek, mosolygósak, vidámak, udvariasak, segítőkészek, mindenre találnak megoldást. Egyetlen problémánk, hogy még mindig nem megoldott, hogy az ételallergiásokra is tudatosan figyeljenek az ételek elkészítésénél.
Kiváló 2014. szeptember 25.a párjával járt itt
Utalvánnyal voltunk a párommal a Flórában. Mindenkinek ajánlom csodálatos hely. A szobák tiszták az ételek finomak, a pincérek,a személyzet kedves. Az nagyon jó, hogy a szállodából közvetlenül át lehet menni a strandra. A gyógymedencék nagyon szuperek. Hideg-meleg langyos ki milyet szeretne. A város is nagyon szép, közel van a belváros sétálva bejárható. Nagyon jól éreztük magunkat.
Átlagos 2014. július 29.a párjával járt itt
SZocreál szoba kifogásolható tisztasággal( Koszos ablakok, lestrapált ágyak. . ). Felújításra , frissítésre szoruló szobák. A közvetlen átjárás a fürdőbe jó. A félpanzió kínálata bőséges és ízletes. Kellemes zenés vacsora de sajnos mindig ugyanazokkal a dalokkal. A hotel előtt a forrás körül hajléktalanok foglalták a padot. Összességében kifejezetten rossz ár-érték arány .
2014. július 11.gyerekekkel járt itt
A szolgáltatásokkal és az ételekkel maximálisan elégedettek voltunk (talán több desszert elfért volna esténként. . . ), dicséret a szakácsoknak :-)))
A szoba kényelmi szintje hagy némi kívánnivalót maga után (koszos ablakok, nyikorgó ágyak, nehezen nyíló ajtó), de a tisztaságra egyébiránt nem volt panaszunk.
2014. június 10.egyedül járt itt
Nagyon vártam ezt a hétvégét,örültem hogy ebben a szállodában foglaltam szobát. A szoba jobb lett volna, ha nem a földszinten van, hanem mondjuk az első emeleten, mert onnan jobb lett volna a kilátás és mivel földszinti lakásban lakom egyébként is, egy kicsit elszomorodtam, amikor ezt kaptuk.
2014. június 5.a párjával járt itt
A szoba jó volt, de túl közel volt a lift. A TV adók tragikusak,/bár nem ezért mentem, de a megszokott adók, HIR tv, ECHÓ tv, hiányoztak. / A kaja minősége nagyon gyenge, bár, vagy éppen ezért, nem sokat eszünk. Szerintem 2010 óta járunk a szállodába, azóta nagyon sokat romlatt. A víz és a strand szuper, de hiányoltam, hogy a csúzda nem működött.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Május elején töltöttünk az Egri Flóra hotelben 2 napot,a férjemmel Házassági Évfordulónkat ünnepelve. Garantáltan visszatérő vendégek leszünk. A személyzet,nagyon kedves előzékeny ,aszobák tiszták kényelmesek,a reggeli bőséges állandóan cserélték a kiürült tálakat,kedves udvarias felszolgálók. Maximálisan elégedettek voltunk.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Mindig nagyon barátságosak messze felülmúlják a 3*-os szolgáltatást! Magánál a szállodaláncnál törzskártyás vagyok már többször is jártam a hotelben majd minden szobatípust kipróbálva! Mindig nagyon elégedett voltam! Volt egy cicám vele is minden probléma nélkül megoldható volt minden most egy kutyus lett a családtak Neki is megmutatom, majd a szállodát. Itt még az állatoknak is zseniális a pihenés!
Kiváló 2014. június 1.a párjával járt itt
Május 11-18 között 7 kellemes napot töltöttünk férjemmel a Hotel Flórában. Mivel visszatérő vendégek vagyunk tudtuk mire számíthatunk és nem is csalódtunk. A szálloda, a szobák kellemesek, kényelmesek, minden konforttal ellátva. A személyzet előzékeny és kedves. A tisztaság- takarítás, ágynemű-, fürdököpenycsere- rendben volt.
2014. április 28.barátokkal járt itt
Picivel jobbra számítottunk ! 2014 március végén jártunk itt barátainkkal. Az ellátás az éttermi kiszolgálás, strand,-és gyógyfürdő valamint a személyzet figyelmessége kiváló volt. A szobák szerintünk felújításra szorulnának vagy legalábbis festés stb. . . hiszen régen jártunk itt és azóta semmi változás nem történt / régi retro /.
Hunguest Hotel Flóra Eger - Külső képHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - Környék
Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen
3300 EgerFürdő u. 5.
+36 36 513300
• szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár