Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

Napi árak reggelivel
2025.12.22-ig
Mátyus Udvarház Kengyel Fogadó Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

Kiváló 2015. április 28.a párjával járt itt
A szálloda nagyon látványosan, fantáziadúsan van megépítve. A kilátás lenyűgöző, a park hatalmas területen élvezhető. A szobák kényelmesek, a mosdó kevésbé. Nagyon ötletes a farönkökből épített kalandpark, még mi felnőttek is élveztük. A gyerekeknek sok ötletes játék van elhelyezve,a szurikáták is aranyosak.
Bambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - VendéglátásBambara Hotel Felsőtárkány - Környék
2015. március 30.a párjával járt itt
Minden kifogástalan volt (szoba, étterem, wellness-részleg), a tömeg jól eloszlik, egyáltalán nem zsúfolt. Egyetlen dolog miatt hagytuk el kicsit keserű szájízzel a hotelt: utolsó este az ágy egyik oldalán rengeteg hangya jelent meg. A recepciós felporszívózott (természetesen fél óra múlva megint ott voltak a hangyák), de másik szobát nem kaptunk.
Kiváló 2015. március 9.barátokkal járt itt
Minden igényünket maradéktalanul kielégítette a Bambara Hotel. Fantasztikus környezet,kiváló ételek,kedves személyzet. Eger közelsége plusz élményeket jelent. Wellness részlegen szinte mindent kipróbáltunk,amivel szintén elégedettek voltunk. Este a bárban remek zenével mulathattunk,igény szerint játszották a dalokat.
Kiváló 2015. február 4.a párjával járt itt
2012-től minden évben elmentünk egy hétre az Asszonnyal, Ő most 28 éves, én 34 múltam. A Hotel kiválóan átgondolt, és logikusan felépített komplexum, látszik, hogy itt semmin sem spóroltak, minden igényt kielégítően van összeállítva! A welness részleg maga az álom, igaz nekem a só és aroma kamrák picik, de alapvetően magasra nőttem, 2 méteres magasságommal.
Bambara Hotel Felsőtárkány - SzobákBambara Hotel Felsőtárkány - SzobákBambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - Szobák
Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
Kedvenc szállodánk a Bambara, ezért is tértünk vissza másodszor. Maximális a kikapcsolódás,csodás az új wellnes rész,a szauna szeánszok kihagyhatatlanok. A környezet ideális a kikapcsolódásra családosok és párok részére is. Változatos programok mellett lehet aktívan pihenni. A személyzet kedves,nagyon segítőkész. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a mesés helyet! !
Kiváló 2014. december 5.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép helyen van, s könnyen megközelíthető. Már kívülről látszik, hogy itt valami más várja a vendéget a megszokottnál. Afrikai stílusú szobánk nagyon jó választásnak bizonyult, az ötletes megoldások sajátos hangulatot teremtettek. A fürdő hármas tagoltsága a lehető legjobb megoldás.
Kiváló 2014. november 9.gyerekekkel járt itt
Két kisebb gyermekkel jártunk a szállodában. Nagyon szuperul éreztük magunkat. A gyermekeimnek is nagyon tetszett. Bizsu volt a nagy kedvenc es persze a rejtély park is csodálatos. Ami hátrány, hogy a szobákban a konnektorok nincsenek ledugózva, illetve a terasz ajtón kívülről nincs egy fogantyú, így onnan nem zárható.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Pár nappal ezelőtt jöttem vissza a Bambara hotelból! Másodjára járok itt, és valószínű, hogy még fogok jönni! A Bambara az ország véleményem szerint egyik vezető szállodája! Mindenféle szempontból! Talán biztos első, a gyermekek gondoskodásában! Amit itt produkáltak az minden gyermek álma! Nem akarom sorolni hogy mik jók, mert minden!
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Fantasztikus szálloda gyönyörű környezetben! Öt napot töltöttünk a Bambarában. A szálloda gyönyörű, a kibővített wellnes rész fantasztikus lett. A barlangfürdő lenyűgöző. :-) A medencékben nagyon jók a masszázselemek, folyamatosan működnek. Kiváló szaunaszeánszokban volt részem.
Kiváló 2014. július 4.gyerekekkel járt itt
Két lányommal és a férjemmel töltöttünk ott 10 napot. Nagyon jól éreztük magunkat. Már az elhelyezkedése is nyugalmat, pihenést sugall. Különleges atmoszférája van magának a szállodának is. Nyugodt és mégis pezsdítő. . . Családi lakosztályban laktunk, melyben kényelmesen elfértünk, a berendezése és a felszerelése maximálisan kielégítő volt!