Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

Napi árak reggelivel
2025.12.22-ig
Mátyus Udvarház Kengyel Fogadó Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

Átlagos 2018. április 21.a párjával járt itt
3 napos lehetőséget, ajándékba kaptuk. Voucher alapján, igénylésemkor csak olyan időpontokra tudtak volna szobát adni, ami számunkra nem felelt meg. Bungallow akadt, érdeklődéseim során, mindig egy, az utolsó! Jómagam vendéglátós lévén, már vagy 35 éve, s tanítom is, egyértelmű, senkinek nem fogok ide ajándékba üdülést küldeni, leírt feltételekkel.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Átlagos 2013. július 10.a párjával járt itt
A hotel nagyon egyedi,nagyon különleges. Már rég óta szerettem volna megismerni. Már akkor hallottam róla a Hotel Shiraz személyzetétől, amikor még el sem készült. Nos, számomra ez a szálloda túl nagy, én a hangulatos, családias szálláshelyeket részesítem előnybe. Ha összehasonlítom a Shirazzal, mindenképp amellett teszem le voksomat.
Bambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - Külső kép
2023. október 24.a párjával járt itt
Ahogy a címben is utaltam rá. Nem tökéletes,mint régen. Egészen jó. Iszonyatos zsivaj. A csendes wellnessbe csak sok lépcsőn lehet feljutni,lift nincs. Sajnos mi egészségügyi problémák miatt nem tudtuk megközelíteni,
A külső medence viszont fantasztikus volt. Bentről menekültünk. Levegőtlen,hangos. Napközben nem takarítanak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
2021. szeptember 25.a párjával járt itt
A Covid miatt döntöttünk úgy, hogy 2020 évben nem megyünk külföldre, helyette már csak a hangulat miatt is a Bambarában fogunk nyaralni. Augusztus végén, - szeptember elején telt házas volt a szálloda! Rengeteg kisgyermekes család nyaralt itt, amit nem is csodálok, hiszen ez egy igazi gyermek paradicsom!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2019. december 4.családjával járt itt
Ajándékba kaptuk ezt a luxuspihenést, ami valódi különlegesség. Afrikai hangulat, egyedi kivitelezés kívül, belül. Tágas szoba, kényelem,sok ötlet, bőséges ellátás. A wellness kiemelkedő, sokrétű szolgáltatása, a vacsoránál a desszertek kimagasló minősége, az előételek mutatós tálalása osztályon felüli.
Bambara Hotel Felsőtárkány - VendéglátásBambara Hotel Felsőtárkány - Egyéb
2016. május 18.kollégákkal járt itt
Egy partnertalálkozón vettem részt a szállodában, egy éjszakát töltöttünk el itt. Persze ízlés dolga, de nekem kicsit bizarr a Bükk lábainál, a hegyek és tölgyfák között egy afrikai stílusú hotel. A design sem jött be, engem nyomasztott. Ezen túl a szállodáról csak jót tudok mondani.
2015. március 30.a párjával járt itt
Minden kifogástalan volt (szoba, étterem, wellness-részleg), a tömeg jól eloszlik, egyáltalán nem zsúfolt. Egyetlen dolog miatt hagytuk el kicsit keserű szájízzel a hotelt: utolsó este az ágy egyik oldalán rengeteg hangya jelent meg. A recepciós felporszívózott (természetesen fél óra múlva megint ott voltak a hangyák), de másik szobát nem kaptunk.
2014. március 3.kollégákkal járt itt
Nem olcsó szálloda, sőt. . , de család és gyermek centrikus. Az ételek mennyisége és minősége jelzi, hogy 4 csillagos szállodában vagy. Bőséges és nagyon finom volt minden, a pincérek a felszolgálásnál gyorsak és türelmesek voltak. A szoba és a fürdőszoba szép, tiszta volt. Igényes kialakítású hotel.
2013. november 18.a párjával járt itt
A nyaralást fordítva gondoltuk. Három éves lányunokámmal egy hetet töltöttünk volna egy másik településen, a Bambarában pedig kipihentük volna a 24 órás "szolgálatot". Közbe jött azonban a bárányhimlő és felcserélődtek a helyszínek és időpontok. De kezdjük az elején. Az egyik szállásközvetítő ajánlata volt a Bambara.
Kiváló 2023. október 4.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben van. Kényelmes, tiszta szoba. Kedves, segítőkész személyzet. Az étteremben az ételek fantasztikusan finomak és óriási a választék.
Bambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - Egyéb