Böngéssz a legfrissebb esztergomi értékelések között!

Kiváló 2024. április 20. 10:17a párjával járt itt
A szálloda recepciósai rugalmasan, várakoztatás nélkül intézték az adminisztrációkat. Volt elegendő parkírozó hely. A szoba tisztán tökéletesen berendezve fogadott. Gondoltak arra is, hogy az előkészített fürdőköntösök közül az egyik nagyobb méretű legyen. A fekvőhelyek kényelmesek voltak.
Kiváló 2024. április 19. 9:01a párjával járt itt
301-es szobában voltunk, első éjszaka esett az eső és folyamatpssan egyenletes idönként az ablakpárkányán kopogott. Mikor elállt akkor még kb 8-10 órán átt egyenletessen cseppenként folyzatta! Szoltunk a recepcion és megnézték felajánlottak másik szobát. Gyorsan intézkedtek. Más minden kiválló volt.
Gyenge 2024. április 12. 12:25a párjával járt itt
Már többször voltunk itt. Sajnos a színvonal csökkent. Már a kezdet is nehézkes volt. A szobát csak 15 óra 30-kor foglalhattuk el, annak ellenére , hogy 12 óra 30 -kor már ott voltunk. Voltak olyan bosszantó apróságok , amelyek a kikapcsolódást nehezítették. PL. A legzavaróbb az volt, hogy a szobában nagyon meleg volt.
Kiváló 2024. április 11. 13:22barátokkal járt itt
Barátaimmal töltöttem öt a születésnapom, nagyon jól éreztük magunkat.
Az étel nagyon finom és választékos volt.
A személyzet figyelmes és udvarias.
Szép tiszta szálloda és welnes.
Ami viszont hiányzott, hogy nincs erkély vagy terasz. Valamint a szoba ablak csak bukóra nyitható és nincs rajta szúnyog álló.
Köszönettel.
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom válasza
Kedves Vendégünk!

Hálásak vagyunk, hogy vendégkérdőívünk kitöltésével Ön is hozzájárult ahhoz, hogy az általunk kínált szolgáltatások minőségén javíthassunk.

Bízunk benne, hogy egy elkövetkező esztergomi útja során ismét szállodánkban üdvözölhetjük Önt!

Üdvözlettel, a Portobello csapata
2024. április 15., , Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
Kiváló 2024. április 8. 7:08a párjával járt itt
Érkezéskor nagyon kedves hölgy fogadott minket a recepción . Segített mindenben, egy nagyon szuper éttermbe jutottunk ebédelni.
A tisztaság makulátlan volt az egész szobában mosdóban és a hotelban egyaránt.
Szívből ajánlom ezt a hotelt mindenkinek.
A reggeli kimeríthetetlen kínálattal volt.
Vacsora is finom házias bőséges volt.
Nagyon szép húsvéti napokat töltöttünk Esztergomban.
Köszönjük.
Kiváló 2024. április 6. 18:26barátokkal járt itt
Ami nem: a játékszoba melletti szobák sokáig zajosak, a welcome drinket ki kellett könyörögni, pedig ajánlat volt rá,
a fürdőben a korábbiakhoz képest jelentősen többen vannak, néha zsúfoltság, az éttermi árak elég borsosak. Ami igen : mindenmás. . .
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szántak szállodánk értékelésének kitöltésére. Örömmel olvastuk, hogy meg voltak elégedve szolgáltatásainkkal.
Őszintén remélem, hogy vegyes tapasztalataik ellenére hamarosan ismét viszontláthatjuk Önöket a Portobello Hotelben.

Üdvözlettel, a Portobello csapata
2024. április 15., , Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
Átlagos 2024. április 3. 6:39a párjával járt itt
Tipikus "uti cifra- házi rossz" A szálloda gyonyoru, a szoba már kissé más. Pl. a lámpa ernyoje rongyos, nincs kapaszkodo a kádnál, ures a kèzmoso! Az étreremben a választék kituno, de a fott ételek csak langyosak vagy hidegek. Az alakart étkezés kritikán aluli nincs az étlapon szereplo napi leves(mégis azt számlázták) A gordon blue hus gyanus frisseségu.
Átlagos 2024. március 31. 20:17családjával járt itt
Húsvét vasárnap látogattunk el Esztergomba. Mivel sehol nem találtunk semmi nyitva tartó étkezdét és toalettet így betértünk a csárdába . Étlapról szerettünk volna rendelni , de azt nem lehetett , csak a svédasztalos menü volt ( 8. 500 Ft / fő ) . Mivel annyira éhesek nem voltunk kérdeztem , hogy ketten ehetünk-e egyet ! ?
2024. március 29. 10:53barátokkal járt itt
Az 1. emeleten kaptunk egy icike-picike szobát. Rendkívül kicsi volt a szoba, 2 ember bőröndjének az elhelyezése alig volt megoldható. Igazi kihívás kihívás volt egymás mellett elférni, a szobában kényelmesen közlekedni csak úgy lehetett, ha egyikünk az ágyon feküdt. Az agy egyebkent kenyelmes volt.
Kiváló 2024. március 23. 9:30barátokkal járt itt
A szálloda minden dolgozója arra törekszik, hogy a vendég jól érezze magát, és ezt kedvesen, mosolyogva teszik. A meleg ételek nagyon ízletesek, változatosak, A svédasztalt folyamatosan feltöltik. A legnagyobb meglepetést Imre bácsi, a 80 év feletti felszolgáló okozta, Amellett, hogy kifogástalanul végezte a munkáját, mindenkihez volt néhány kedves szava.