Böngéssz a legfrissebb visegrádi értékelések között!

Kiváló 2024. március 24. 11:36a párjával járt itt
Nagyon jól éreztünk magunkat, a szálloda gyönyörű helyen van, az épület berendezése, a wellness részleg is nagyon tetszetős, kényelmes. A személyzet kedves, figyelmes és előzékeny volt. Az étterem tiszta, kellemes kilátással. Nagyon finomakat ettünk, kiváló a választék. Jól éreztük magunkat, hamarosan visszatérünk.
2024. március 19. 16:47gyerekekkel járt itt
A szállodában félpanziós ellátást vettünk igénybe, így két reggelit és két vacsorát töltöttünk az étteremben. Az étel választék a 4 csillagos besorolásnak megfelelő. Reggelinél és vacsoránál is bőséges választék volt, semmi nem fogyott el (6-tól lehet vacsorázni, mi 7-1/2 8 között voltunk) töltötték folyamatosan.
Kiváló 2024. március 19. 16:37gyerekekkel járt itt
Olyan helyet kerestünk, ami kisebb gyerekeknek ( kisiskolás és ovis) is ideális. A Visi (mint Visegrád) Mókus játszóház nagyon bejött a gyerekeknek. A wellnessben is jól érezték magukat. Külön dicséret illeti az animátor lányokat, nagyon türelmesek voltak a gyerekekkel.
Kiváló 2024. március 17. 16:18barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves, mosolygós, segítőkész recepciós személyzet volt minden nap. Tisztaság, csend és nyugalom. Nagyon bőséges és választékban gazdag reggeli. Aminek pluszban örültünk volna, az a reggelihez hasonló vacsora. Talán csak ez hiányzott. . . Köszönjük a teljes személyzetnek, hogy 3 kitűnő napot töltöttünk ott.
Kiváló 2024. március 17. 13:05a párjával járt itt
Nagyon kellemes, színvonalas a Hotel Visegrád. A külön programok: királyi vacsora egy alkalommal a Reneszánsz étteremben tökéletes volt, és kellemes időtöltésnek bizonyult a Lovagi tornán való részvétel is. A 00:24 órás wellnes pedig megfelelő annak, akik kicsit el akarja lazítani az izmait, fel szeretne töltődni.
Összességében a férjemmel együtt tökéletesen meg voltunk elégedve.