Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

2014. július 12.a párjával járt itt
Kíváncsian látogattunk ide,hiszen ez a szálló már gyermekkoromban is létezett! Sőt a leghíresebb szállók egyike volt,anno! Kellemes meglepetésben volt részünk! Felújítva,szinte megfiatalodva fogadott bennünket! A szobák,a fürdőrészleg,szinte minden,megfiatalodott,szépült! A környezetet kivéve,hiszen az erdők,a friss hegyi levegő adta,adja magát!
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
2014. január 29.üzleti partnerrel járt itt
Gyönyörű helyen-környezetben található a szálloda. Sokat csalódtam a láncolatban, még is azt mondtam ezt kipróbálom. Azt le kell szögezzem nagy jóindulattal adnék ennek a szállodának is négy csillagot -szobák miatt. Nekem szűkös és valami hiányzott a szobából (képek a falról, virág) egyhangú, érdektelen, stílustalan.
2014. január 3.a párjával járt itt
Januárban töltöttünk el négy napot a szállóban, amely igen elékezetes volt a nagy havazás miatt, ami növelte ennek a szép klimatikus üdülőhelynek a varázsát. A szobánk jakuzzival és kandallóval is felszerelt volt, igy néhány napig élvezhettük eddig be nem teljesült vágyunkat. Az új wellness részleg esztétikus és szerintem igen igényes.
2013. november 16.a párjával járt itt
Az étel minősége, változatossága, felszolgálás, massage, recepció nagyon jó volt. A wellness-medence, uszoda csempéjéről a vízkövet/piszkot időszerű lenne leszedni, tudom, h nagy munka, de ronda. A wc-csésze ürítésével akadtak dondok, ez 4csillagos szálláson nem elfogadható.
2013. október 31.gyerekekkel járt itt
A Lakosztály nagyon szép, tágas. A környezet gyönyörű. A takarítás hagy némi kivetni valót, pld.. tele voltak az ajtók kéznyomokkal. Az internet az nagyon gyenge szinte használhatatlan volt a szobába. Ezenkívül nagyon jól éreztük magunkat, az étel finom, és nagyon tetszett a sok választék a kiszolgálás.
2013. október 24.a párjával járt itt
Tisztelt Szálloda! A kiváló személyzet és étkezés mellett sajnos az alábbiakat is el kell mondani, amit véleményem szerint nem engedhet meg egy 4*-os szálloda:
- A szobában a szőnyegpadló foltos, a csempelap több helyen törött
- Az erkélyek állapota már már minősíthetetlen
- A fürdőrészlegben a vízszint felett a csempeburkolat (elnézést) gusztustalanul fekete zsíros, pedig egy kis ciffel le lehet mosni, csak a vizet is cserélni kell.
2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon gyönyörű környezetben lévő szálloda. A hegy oldalán napozhat az ember. a medencék is szuperek voltak,csak a környezetük kissé csúszós. A 1,5 éves kislányomat csak a szerencse és a gyors reakció mentette meg egy nagyobb balesettől:( Az ételek finomak voltak, nagy a választék, a személyzet segítőkész. Sok szolgáltatásból választhat az ember.
2013. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben lévő "szockós" szálloda. Ráférne egy erős felújítás, főleg a szobákra. Wellness részleg kicsi és nagyon hideg a víz. Animációs programokban nincs hiány, igazi gyerekbarát szálloda. Tisztasággal nincs gond, a régi lötyögős parketta miatt volt az az érzés, hogy kosz van.
2013. július 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben lévő szálloda.A kert gyerekbarát(játszótér,mini vadaspark),de a felnőttek is ki tudnak kapcsolódni.A wellnesst egy kicsit kicsinek találtam.Mi nem vagyunk igazán túrázós család a környéket nem fedeztük fel,így arról nem tudok nyilatkozni.A vacsoránál lehet nagyobb választék.
2013. június 25.gyerekekkel járt itt
A Hotel gyönyörű helyen fekszik, túrázóknak és pihenni vágyóknak, családoknak tökéletes választás. A szobák kényelmesek, tiszták. A wellness-szolgáltatásokkal is meg voltunk elégedve. A Vadasparkjuk aranyos. A szálloda külsőleg már kissé avittos, de ez nem ront az összhatáson, hangulata van. Az ellátás jó. Egyedül az animációs programokat hiányoltam.