Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Kiváló 2016. április 17.a párjával járt itt
Tényleg csak ajánlani tudom, szerintem szuper hely, tiszta kényelmes, jól főznek, bár a sütemények kicsit mű ízűek, de a fő ételek azok nagyon jól vannak elkészítve, szuper hogy este 10-ig lehet pancsizni! A wellnesszel annyi negatívumot tapasztaltam, hogy fizetős a sószoba! Hogy miért fogalmam sincs!
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Szórakozás/SportGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Szórakozás/SportGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Belső
Kiváló 2016. március 21.a párjával járt itt
A szálloda csodálatos környezetben fekszik, minden évszakban remek pihenést kínál. A wellness rész nagyon jó és tiszta, a személyzet udvarias és segítőkész. Csak pozitív véleményem van a szállodáról. Bárkinek szívesen ajánlom.
Kiváló 2016. március 8.a párjával járt itt
Mi öt éjszakát töltöttünk itt. Többször voltunk a Hotelben, de mindig történik valami természeti csoda, ami máshol nem érheti a vendéget. A márciusi havazás tomboló széllel, egyben volt csodás és félelmetes. De minden dicséret a Hotel dolgozóinak jár! Remek konyha, a szobák tisztasága, ha nem is a legmodernebb, ilyen jellegű épülethez ez illik.
Grandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Környék
Kiváló 2016. március 8.a párjával járt itt
A hotel nagyon szép helyen van. A szolgáltatások első osztályúak, a személyzet kedves, segítőkész. A szobában tisztaság volt. A wellness pont megfelelő annak ellenére, hogy sokan voltak a szállodában. Kártyaszoba, pingpong, csocsó áll a vendégek rendelkezésére többek között. Köszönjük a pihentető napokat :)
Kiváló 2016. február 29.gyerekekkel járt itt
Másik világba csöppentünk pár napra,mintha nem is kis hazánkban jártunk volna! Nálunk szürkeség köddel,a szállodánál térdig érő hó napsütéssel. Fantasztikusan éreztük magunkat! ! ! A szálloda egy robosztus,patináns régi épület. Már jártunk ennél modernebben berendezett szállodákban is,de valamiért azok meg sem közelítették ennek a helynek a varázsát.
Grandhotel Galya Galyatető - EgyébGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kert
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Egy szép, modern szálloda a Mátrában, csodás kilátással a Kékestetőre. Októberben jártam itt a párommal, sajnos az idő nem igazán kedvezett nekünk, de utolsó nap feloszlott a köd és gyönyörködhettünk a csodás tájban. Pihenésre kiváló hely, szép wellness résszel, tágas beltéri medencével és egy kissé hideg kinti jakuzzival.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
A retro hangulatot feledteti a csodás környezet és a kedves személyzet. Mi superior szobát választottunk, ami jó döntésnek bizonyult, erkéllyel, parkra néző kilátással. ( Volt szerencsénk classik szobába is bepillantanunk, aki csak aludni jár fel a szobába, annak ajánlom, kis alapterülete miatt. A berendezés ugyanaz, nincs erkély, kicsi az ablak.
Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
Felejthetetlen környezet övezi ,az épület kivül-belül gyönyörű.Minden korosztály részére kikapcsolódási lehetőség.Bőséges,nagy választékkal a reggeli és a vacsora, a személyzet törekszik,hogy mindennel meglegyünk elégedve, kulturált , tiszta környezetben pihenheti ki magát az odalátogató vendég.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 21.a párjával járt itt
Január végén látogattunk el a párommal fiatalok vagyunk így nagyon nem zavart pl h jaja kulcsos a szoba és nem kártyás tökéletes a szoba bár az ágy lehetne nagyobb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 6.a párjával járt itt
Bár nem kapott tőlem minden tetszési index kiváló értékelést, mégis ebbe a hotelben járunk vissza évek óta. Az értékelés oka pedig, egyenként:
- a superior szoba berendezése nem csak nem az én világom, de több helyen javításra szorulna. - szolgáltatásokban pl.