Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő ★★★

4,6
a 8 gyopárosfürdői szállás közül
Három csillagos szálloda
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő GyopárosfürdőNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő

Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő bemutatkozása

Gyopárosfürdő, Orosháza központjától 2 kilométerre, csendes üdülőövezetben várja vendégeit a Hotel Napsugár. A 47 szobával rendelkező, négy szintes épület összkomfortos szobákat kínál, melyek LCD televízióval, minibárral és saját tusolóval felszereltek.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
2025.01.01-ig
Tisza Alfa Hotel Szeged

Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő vélemények

Kiváló 2016. október 10.a párjával járt itt
Tökéletes hely, hogy az ember feltöltődjön és kipihenje magát. A személyzetet külön ki kell emelnem mert ritkán látni ilyen kedves szolgálatkész kiszolgálást. A szálloda melletti fürdő tökéletes alkalmas a pihenésre. Nekünk az utazás kicsit hosszú volt, de ennek ellenére biztos, hogy máskor is elmegyünk.
Kiváló 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Kiváló, példaértékű vendéglátás! A szállodavezető és munkatársai nagyon kedvesek figyelmesek. Az ellátás (konyha) kiváló, a fürdőbe történő átjárás kényelmes.
Kiváló 2016. szeptember 6.családjával járt itt
A szálloda szép és jó berendezkedésű. A szoba jól felszerelt, kényelmes. A személyzet udvarias, segítőkész. A medencék nagyon jó kikapcsolódást jelentettek, a welnessezési lehetőség kiváló, gazdag a kínálat a víz élvezetére. Élményfürdő is segíti a kisgyerekes családokat. Az ételek nagyon finomak. Nagyon jól éreztük magunkat!
2016. augusztus 8.a párjával járt itt
Kellemes kikapcsolódás jó pihenés ! Kedves személyzet figyelmes kiszolgálás ! A szállodában tisztaság rend van . A Környezet szép hűvös jó levegő ! Ajálom minden piheni kikapcsolódni vágyónak!
Kiváló 2016. július 26.barátokkal járt itt
4 nap, 3 éjszakát töltöttem a fiammal a szállodában.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiemelném a személyzet kedvességét, segitőkészségét!!!
Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak.
Szivesen ajánlom másoknak.
Kiváló 2016. július 20.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű helyen fekszik ,kellemes kikapcsolódás volt mindannyiunknak ez a csendes pihenős övezet :) az ételek kiválóak voltak nagyon jókat ettünk :) a fürdőt is csak ajánlani tudom mindenkinek akárcsak a szállodát. Nagyon jó kis hetet töltöttünk itt :) amint tudunk újra eljövünk!
Kiváló 2016. július 17.a párjával járt itt
Kedves Napsugár Szálloda! júliusban 2 éjszakát töltöttünk el Önöknél ami rendkívül emlékezetes marad számunkra. (az időjárás sajnos július közepén igazi őszi volt)kb. 17 fok minden nap, de ez semmit sem vont le a szálloda felkészültségén, minőségén. Köszönet a szálloda recepciósa és az étterem minden kedves dolgozójának.
Kiváló 2016. június 19.gyerekekkel járt itt
Igazi Élmény volt! Februárban párommal jártam újra sok-sok év után ebben a hotelben és már akkor lefoglaltuk a szállást erre a júniusi nyaralásra a 6 éves unokával. Nagyon köszönjük a hotel minden kedves dolgozójának a barátságos,szolgálatkész kiszolgálást,fiatal koruk ellenére felkészült nagyon ügyes, reményteli Csapat.
2016. június 12.a párjával járt itt
Nagyon régen jártunk az ország ezen a részén! Igen messziről utaztunk Gyopárosfürdőre! Főleg a közvetlen,fedett folyosós fürdőkbe való átjárás miatt választottuk a Napsugár Hotelt! A zárt parkoló is figyelemre méltó! A fiatal személyzet mosolygós és segítőkész! Lenyűgöző a szálloda és a fürdő környéke!
Kiváló 2016. április 25.a párjával járt itt
Sok jót hallottam Gyopárosfürdőről, ezért kerestem itt szállás lehetőséget. Nem csalódtam. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész emberek, annak ellenére, hogy fiatal a csapat. A gyógyfürdő nagyon kellemes és jó volt. Ajánlom mindenkinek! Szívesen vissza fogunk térni ide.