Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő ★★★

4,6
a 8 gyopárosfürdői szállás közül
Három csillagos szálloda
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő GyopárosfürdőNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő

Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő bemutatkozása

Gyopárosfürdő, Orosháza központjától 2 kilométerre, csendes üdülőövezetben várja vendégeit a Hotel Napsugár. A 47 szobával rendelkező, négy szintes épület összkomfortos szobákat kínál, melyek LCD televízióval, minibárral és saját tusolóval felszereltek.

Alföld Gyöngye Hotel Orosháza - Napi árak félpanziós ellátással
2025.01.01-ig
Tisza Alfa Hotel Szeged

Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő vélemények

2016. február 28.a párjával járt itt
A hotel személyzete,különösen az éttermi dolgozók nagyon kedvesek. Családias hangulatot teremtettek minden étkezés alkalmával. Egy észrevétel a vacsorával kapcsolatban. Az ételek egy sötét sarokban vannak feltálalva, nem lehet látni mit tartalmaznak a tálak. Némi világítás, azt hiszem megoldható lenne.
Kiváló 2016. február 21.a párjával járt itt
Az itt eltöltött idő alatt tapasztaltak alapján: Kényelmes elhelyezés,a szoba és a hozzátartozó fürdőszoba tisztasága kifogástalan. Családias hangulatú étterem,a svédasztalos ételek kínálata és mennyisége bőséges és ízletes. A folyosóval összekötött fürdő és szolgáltatási komplexum csodálatos, hogy mindezt bejárhassuk ki sem kell tennünk a lábunk az utcára.
2016. január 4.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt a személyzet, kiválók voltak az ételek. Ami nagyon nem tetszett az a szoba és sajnos nem közölték a foglaláskor, hogy nem franciaágyas szobát kapunk.
Kiváló 2015. december 15.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett:Nagyon kedves,segítőkész személyzet. Kisgyerekkel voltunk és nagyon aranyosak,toleránsak voltak velünk a hotel dolgozói. Külön köszönet a hölgyeknek és a zenét szolgáltató úriembernek az étteremben. A gyerekkuckó is nagyon jó ötlet ,nekünk bevált. Az átjáró folyosó nagyon jó,kényelmesen át lehet sétálni a fürdőbe ez fő szempont volt a választásban.
2015. december 3.a párjával járt itt
Pont az egyik dolog, amivel nem voltam megelégedve, hogy távozáskor a recepciós meg sem kérdezte, hogy tetszett-e, elégedett voltam-e stb. Fizettünk és elköszönt. A másik, hogy a franciaágyon két darab hagyományos méretű lepedő volt, ami minden reggelre egy csomóban volt alattunk. . . . .
Kiváló 2015. szeptember 15.a párjával járt itt
Kedves Napsugár szálloda! Amint a címben is látszik, a lehetséges 10 osztályzatból 11-est adok erre a hét napra. A szálloda személyzete mindig mosolygós, jókedvű, előzékeny, kedves és minden problémát megoldó hozzáállása már megérkezéskor is, de mindennap jókedvre derített minket.
2015. augusztus 19.a párjával járt itt
Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése, közvetlen zárt folyosós átjárás biztosított a fürdőbe. A személyzet minden esetben segítőkész. Jó ötlet a menüs ebéd étkezési lehetőség, mert azok is itt megtalálják a főtt ebédet aki esetleg nem tudná megengedni magának. Zárt parkoló biztosítása pozitív értékelést erősíti.
Gyenge 2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Tetőtéri családi szobánk volt és légkondi híján 32 fok volt a szobában. Az ablakokra, bukóablak révén nem lehetett szúnyoghálót tenni, így sok pók, bogár volt a szobában. Végül az egyhetesre tervezett nyaralás 3 éjszakás lett. A személyzet nagyon kedves volt és segítőkész, ők ötöst érdemelnek.
2015. július 15.gyerekekkel járt itt
Hétfőtől vasárnapig tartózkodtunk Gyopárosfürdőn, a legnagyobb kánikula idején. Mivel a csomagban nem volt külön írva, hogy klimatizált, ezert az érkezés elott érdeklődtem telefonon, hogy van-e légkondicionálás. Azt a tájékoztatást kaptam, hogy szerelik, egy alkatrész kell, talán mire odaérünk mar kész is lesz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2015. április 2.a párjával járt itt
Bár 4 éjszakát terveztünk eltölteni a hotelben, csak kettőt maradhattunk, személyes ok miatt. Lakosztályt kaptunk, valójában egy családi szobát, egy tágas, franciaágyas "nappalival", előtérrel, társalgóval, egy kétágyas hálófülkével és fürdővel.
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - SzobákNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - SzobákNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - SzobákNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - SzobákNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - VendéglátásNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - VendéglátásNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - Szobák