Aranykereszt Hotel Gyula

Aranykereszt Hotel Gyula
Aranykereszt Hotel GyulaAranykereszt Hotel Gyula
Aranykereszt Hotel GyulaAranykereszt Hotel Gyula

Aranykereszt Hotel Gyula bemutatkozása

A gyulai várfürdőtől néhány száz méterre található, Hotel Aranykereszt kényelmes szálláshelyet kínál a Gyulára érkező vendégeknek.

4Szolgáltatás
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Park Hotel Gyula

Aranykereszt Hotel Gyula vélemények

Gyenge 2016. június 13.a párjával járt itt
A Hotel a főtéren, kissé messze található a Várfürdőtől. Az épület számomra
kissé régies, mondhatnám lelakottnak tűnt, bár maga a szoba kényelme és tisztasága hibátlan volt. A személyzet kedves, segítőkész, gondolom az nem
az ő hibájuk, hogy a szállodában nem voltunk összesen 10-en vendégek, így
a meghirdetett svédasztal helyett csak a felajánlott ételekből lehetett
választani.
2016. június 1.a párjával járt itt
Gyulára menni mindig jó. A Körös-vidék,a város látnivalói,a fürdő,a programok. . . ,a sokféleség. Szálláshelyek között is. Áprilisban az Aranykereszben szálltunk meg. Jó! Ez volt az első gondolatom a szobánkba belépve. Rend,tisztasság,kényelem. Mutatós. Szép a fürdőszoba is. Odafigyelés.
2016. január 4.a párjával járt itt
Mivel időnk javarészt a fürdőben tőltöttük, így magával a szállással és annak lehetőságeivel elégedettek vóltunk. Félpanziót választottunk és a kínálattal is elégedettek voltunk, igaz nem étlapról választottunk,de amit kínáltak az fogyasztható volt számunkra. A szobánk tiszta volt, a fürdőszoba szintén rendben volt.
Átlagos 2016. január 4. járt itt
A szoba az megfelelő,a fürdő pici ,sajnos volt úgy hogy nem volt meleg víz.A kaja az nagyon gyenge ,hideg volt a tojás rántotta ,kevés volt az felhozatal.Mi a szilveszteri vacsorán is részt vetünk ,egyszerűen minden hideg volt ,nekünk nem tetszett .
2016. január 4.a párjával járt itt
A szilveszteri est kiváló hangulatú volt , kaja bőséges , ital is megfelelő .
A zenekar fergeteges, csillagos ötös ! A reggelihez nem járt kávé, külön kellett kérni.
2015. szeptember 14.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A személyzet tagjai segítőkészek. Főleg a recepciós hölgy! A szakács remekül főz! A szoba kicsi, de két ember jól elfér benne. A fürdőszobát viszont biztosan sovány embereknek tervezték! Az sem a legjobb megoldás hogy az étterembe a szállodából csak úgy lehet átmenni, hogy előbb ki kell menni az utcára! Más helyen ilyennel még nem találkoztunk!
2015. augusztus 4.a párjával járt itt
A szállodában kedvesen fogadtak, kicsi, de tiszta szobát kaptunk, amely a csatornára nézett. A fürdőszobában a toalett és a mosdó nagyon közel volt egymáshoz, ami nekem nem, de páromnak feltűnt (90-100kg). Az étkezések megfelelőek voltak, bár a félpanziós vacsoránál túl nagy választék nem volt.
2015. július 28.a párjával járt itt
Örültünk, hogy ezen a forró héten a klímáért nem számoltak fel különdíjat. A személyzet barátságos és udvarias, az egész hotel családias volt. A szobába jó lenne még egy kisebb asztal. A reggeli bőséges volt, de az ételek túl sokáig álltak ott lefedetlenül. A vacsorák ízletesek, változatosan összeállítottak voltak. Köszönjük!
2015. július 24.a párjával járt itt
Egy estét töltöttünk az Aranykereszt hotelben a párommal, mi összességében meg voltunk elégedve az ellátással. Ami nem tetszett nekünk az a recepció és a közös helyiségek kinézete volt, ami kissé korszerűtlen, viszont a szoba szép volt és tiszta. A szolgáltatásokat nem tudom jobbra értékelni sajnos, a tekepálya nem működött és mást nem nagyon lehet csinálni a hotelben.
2015. július 12.egyedül járt itt
Rendkívül jó helyen van a hotel, minden könnyen elérhető. A személyzet kedves, udvarias, mindenhol tisztaság volt. Az ételek nem ízlettek,és csak üveges innivalót szolgáltak fel, sem csapolt sör nem volt, de limonádét sem kérhettem, pedig a hozzávalók a reggelinél rendelkezésre álltak.
Pihenésre megfelelő, szívesen ajánlom, de étkezni máshol érdemes.
Aranykereszt Hotel Gyula - Környék