Aranykereszt Hotel Gyula

Aranykereszt Hotel Gyula
Aranykereszt Hotel GyulaAranykereszt Hotel Gyula
Aranykereszt Hotel GyulaAranykereszt Hotel Gyula

Aranykereszt Hotel Gyula bemutatkozása

A gyulai várfürdőtől néhány száz méterre található, Hotel Aranykereszt kényelmes szálláshelyet kínál a Gyulára érkező vendégeknek.

4Szolgáltatás
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Aranykereszt Hotel Gyula vélemények

Gyenge 2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A szoba frissen lehetett felújítva- tiszta, rendezett. A bejutást viszont megnehezítette a hengerzár, amit elfelejtettek megfelelően rögzíteni. A két csavar értéke max. 10 Ft. Én egy 120kg-os férfi vagyok, így a tusolóba való bejutás elég nehézkes volt. A tusolás meg, mint egy impossible mission.
2013. április 23.barátokkal járt itt
2012 év végén voltunk a szálláshelyen. Az ellátás főleg a szilveszteri vacsora: bőséges, változatos, ízletes) és a személyzet kiváló. A felszereltség gyenge, (általános felújítás szükséges: berendezési tárgyak,a tv és az olvasólámpák nem felelnek meg az elvárásoknak. Az épületben általánosságban hideg van. Elhelyezkedés a város központjában.
Átlagos 2013. április 17.a párjával járt itt
Nem volt sok időnk a választásra, itt kaptunk azonnal szállást. 3 nap, 2 éjszakát töltöttünk el Gyulán. A Hotel valóban a belvárosban van, mindenhez közel. Bőséges svédasztalos reggelit kaptunk. Egy nagy vihar után érkeztünk, előző este becsapott a villám az épületbe, és a szobában tönkre tette a tv-t, első szóra kicserélték működő képesre.