Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Augusztus 20. hétvége (min. 4 éj)
Augusztus 20. hétvége
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Gyenge 2019. szeptember 1.a párjával járt itt
Évek óta járunk a Hotel Erkel Szállodába, de még ilyen csalódás nem ért! A szálloda ajándéka az ásványvíz meg volt bontva és fogyasztottak belőle! Terasz ajtó és ablak üvegek retkesek! A Wc öblítő három napon keresztül folyt! Az étel választékuk katasztrófa " TOJÁS ÉS TOJÁS ! ! ! És a Gyógyvíz két nap után egyszerűen fogalmazva "Retkes"!
Tisztelt Kis István Úr!

Mély elnézését szeretnénk kérni a takarító személyzet figyelmetlenségéből és pontatlanságából eredő kellemetlenségért.
2019. szeptember 26., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2019. augusztus 24.a párjával járt itt
Nagyon szép a környezet, nagyokat sétáltunk! A fürdőbe szabad átjárás is nagyon jó a gyógyvíz isteni!!! Étkezés pazar minden mi szem,szájnak kellemes!!! Az ágy is jó de a franciaágy az nem két ágy, ezért nem csillagos 5-ös!!!
Kedves Vendégünk!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk.
2019. szeptember 18., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Összességében tetszett minden. Az elején volt kisebb megoldandó dolog, de a személyzet minden fronton készséges, segítőkész volt. A 3 csillagos Munkácsy szárnyban foglaltunk és a csillagnak megfelelő szoba, fürdő fogadott minket(retró), de a tisztaság, ápoltság, felszereltség teljesen rendben volt.
2019. augusztus 19.a párjával járt itt
A Munkácsy szárnyban voltunk, a tisztaság hagyott némi kívánnivalót maga után, de alapjába véve nem volt kritikus. A szobában nagyon meleg volt, (igaz a legmelegebb napokban voltunk ott) az egy kis ventilátor nem volt elegendő a szoba hűtésére! Az étel finom és változatos, a személyzet figyelmes és udvarias volt.
Tisztelt Kondics Árpád!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk. Sajnálattal olvastuk visszajelzését, hogy a takarítással nem voltak maximálisan megelégedve, természetesen észrevételüket továbbítottuk az illetékes kollégák felé.
2019. szeptember 12., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
2019. augusztus 19.a párjával járt itt
Nem csalódtunk idén sem a szállodában,mindennel meg voltunk elégedve.A reggeli-vacsora bőséges,finom és választékos volt.A személyzet udvarias és segítőkészek voltak.Csak ajánlani tudom mindenkinek,pároknak,időseknek,családosoknak egyaránt.
Tisztelt Végh Tibor!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk . Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.
2019. szeptember 12., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
2019. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda Dürer szárnyában foglaltunk szobát. Másodszor voltunk ott, mindennel meg voltunk elégedve. Az ételkínálat mind minőségben mind mennyiségben kiváló, a személyzet segítőkész. Csak ajánlani tudom. A kánikulában a légkondis, erkélyes szoba pótolhatatlan. A strand egy kicsit zsúfolt volt, de az Aquapalota megoldotta a helyzetet.
Hunguest Hotel Gyula válasza
Tisztelt Dr. Kalmár Zsolt!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket!
2019. szeptember 9., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
2019. augusztus 11.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk a szállodában. Nagyon jó időnk volt ezért élveztük a gyönyörű strandot. Az Aqua Palota is minden igényt kielégít. A reggeli és a vacsora kifogástalan, csak ajánlani tudom mindenkinek.

2019. szeptember 9., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
2019. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Az ágyak nem voltak elég kényelmesek, a szobában csak egy kicsi ventilátor volt, ez nem biztosította a megfelelő hűtést. Vagy klimatizálni kell, vagy nagyobb teljesítményű ventilátort kellene elhelyezni. Ezt leszámítva minden más jó volt, csak ajánlani tudom.
Kedves Vendégünk!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a lekondicionáló felszerelése ezekben a szobákban.
2019. augusztus 29., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
2019. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A szobában nagyon meleg volt, nem légkondis volt. Utolsó nap reggel a reggelinél az egyik pincér nagyon nyeglén elutasítóan válaszolt. Segítséget kértem, mert kisfiam kiöntötte a kakaót az etetőszékre és a földre és kértem, hogy hozzanak már egy ruhát és töröljék le. Erre a hölgy flegma elutasító hangon kezembe nyomott 10 szalvétát és oldjam meg én. De úgy végül is minden jó volt.
Hunguest Hotel Gyula válasza
Kedves Bognárné Oláh Ildikó!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a légkondicionáló felszerelése ezekben a szobákban.
2019. augusztus 28., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Átlagos 2019. július 31.a párjával járt itt
3 éve már voltunk a szállodában, amihez viszonyítottuk a mostani ottlétünket. Továbbra is nagyon udvarias, segítőkész,. . . . a személyzet, csak a legeket mondhatjuk el róluk. A fürdő és szolgáltatásai teljesen rendben voltak, de a szobánk nagy csalódás volt a ventilátoros hűtésével, elhelyezkedésével.
Kedves visszatérő Vendégünk!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották! Építő jellegű kritikáját, véleményét nagyra értékeljük, ugyanis ezek alapján tudjuk a leginkább fejleszteni szolgáltatásainkat.
2019. augusztus 30., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár