Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló
Major Panzió & Étterem HajdúszoboszlóMajor Panzió & Étterem Hajdúszoboszló
Major Panzió & Étterem HajdúszoboszlóMajor Panzió & Étterem Hajdúszoboszló

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Európa-hírű fürdőváros, Hajdúszoboszló békés fürdőnegyedében található Major Panzió & Étterem családi panziója és apartmanjai a gyógyfürdő téli bejáratától mindössze nyolc, a nyári bejárattól pedig csupán két perc kényelmes sétára várják a vendégeket.

A Major Panzió & Étterem legnépszerűbb csomagjai

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.07.26-ig
Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 1 éj)
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Napi ár reggelis ellátással
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. augusztus 15.családjával járt itt
Minden éven töltünk pár napot Hajdúszoboszlón. Gyakran étkezünk a Major Étteremben, a pincérek már ismerősként üdvözölnek. Az étel finom, nagy adag, jó áron. A kiszolgálás gyors és kedves. Most felfedeztünk egy fogást, amit eddig még nem ettünk: Főszakács kedvence. Egyszemélyes tál ugyan, de két fő részére is megfelel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. február 21.a párjával járt itt
A Príma Villa vendégeiként jártunk itt reggelire és vacsorára, de itt is ebédeltünk. Ár/érték arányvan jó, kedves a személyzet és finomak az ételek. A választék a reggelinél is remek. Ajánlom.
Kiváló 2018. október 11.barátokkal járt itt
Nyugdíjas kis csoportunk hosszú évek óta tölti itt az őszi pihenését és még sokáig tervezzük,hogy "Jövőre Veled ugyanitt! "
Szinte családtagként várnak és üdvözölnek bennünket. A csend,nyugalom biztosítva van. Kedves ötlet, hogy segítségünkre vannak a Fürdőbe való bejelentkezésbe,orvosi ellátásban,ami jól esik egy nyugdíjasnak.
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
Csendes és nyugalmas kikapcsolódásra vágytunk a párommal,amit a Major panzióban maximálisan megkaptunk. Szerencsère kiskutyánkat sem kellett magunk mögött hagynunk mert őt is befogadták. A szolgáltatások teljesen kielégítőek. A személyzet nagyon kedves volt és az ételeik is finomak. Az ár/érték arány is tökéletes. Máskor is szeretnénk ellátogatni ide. Köszönjük!
Kiváló 2017. szeptember 23.a párjával járt itt
a fürdő kőzelsége,szoba tisztaséga és kényelme,étterem romantikus,finon ételek és bőséges,kedves felszolgálók-nagyon tudom ajánlani,husvétkor voltunk 9 napos pihenésen,nagyon elégedettek voltunk,családias a hangulat,zárt parkoló - ingyenes,nagyon tetszik maga a város is,szépen rendezett,sok virág ami nekem nagyon tetszik,gazdag esti programok,az év minden hónapjában van valami érdekesség,sok a rendezvény-igaz sok a vendég is,a fürdő nagyon szép,sok medencével,jó kiszolgállás és relativan olcsó
Kiváló 2017. július 13.a párjával járt itt
Kedves volt a fogadtatás, tiszta, kényelmes és jól felszerelt volt a szoba. A kiszolgálás átlagon felüli volt, a pincérek kedvesek és figyelmesek voltak. Az ételek is ízlettek, bár fordíthatnának rá nagyobb figyelmet. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Párommal és a kisfiunkkal a hétköznapokból szerettünk volna kiszakadni, ezért interneten böngészni kezdtük az ajánlatokat. A szállás. hu oldalon a Major Panziót Hajdúszoboszlón gyorsan megtaláltuk. A hétvégi csomagajánlatuk nagyon megtetszett. Egyszerűen, minden bonyodalom nélkül lefoglaltuk a két légteres szobát.
Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Külső képMajor Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Külső kép
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Sok éve,mindig ide térünk vissza. Kellemes hely,kedves vendéglátókkal. Több szobában is voltunk már ,mindenhol elégedettek voltunk. Az árhoz,teljesen megfelelő a szolgáltatás. Szakmabeliként,csak gratulálni tudok ennek a kedves családnak,és további jó munkát kivánok
. ,Ha ezt a szinvonalat tartani fogják,biztosan meg lesz ahelyük a vendéglátásban.
Kiváló 2016. március 18.a párjával járt itt
Minden tetszett. Személy kocsival jöttek élénk a busz állomásra az előre megbeszélt érkezési idöpontra. Tájékoztattak a gyógyfürdő helyéről, megközelítéséről.
Kiváló 2015. október 27.barátokkal járt itt
Egy nyugdíjas baráti társasággal üdültünk a Major panzióban. Több éve már visszajáró vendégek vagyunk. Az ellátás kitűnő,a személyzet nagyon szolgálatkész,kedves,ha van probléma azonnal orvosolják. Pl. több társamnak kispárna igénye volt,amit azonnal teljesítettek. Kérésünkre zenés estet is rendeztek.
Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMajor u. 41.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem