Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló
Major Panzió & Étterem HajdúszoboszlóMajor Panzió & Étterem Hajdúszoboszló
Major Panzió & Étterem HajdúszoboszlóMajor Panzió & Étterem Hajdúszoboszló

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Európa-hírű fürdőváros, Hajdúszoboszló békés fürdőnegyedében található Major Panzió & Étterem családi panziója és apartmanjai a gyógyfürdő téli bejáratától mindössze nyolc, a nyári bejárattól pedig csupán két perc kényelmes sétára várják a vendégeket.

A Major Panzió & Étterem legnépszerűbb csomagjai

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.07.26-ig
Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló - Pünkösd (min. 1 éj)
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger

Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2022. május 25.a párjával járt itt
Papírvékonyságú falak, semmi hangszigetelés, a szomszédok beszélgetése tisztán hallható és "élvezhető". Éjszaka az étteremben születésnapi buli, az ablakok remegtek a hangos zenétől. Hajnali 4-ig "élvezhettük" mások szorakozását. A reggeli svédasztalt már este elkészítik és hűtés nélkül tárolják, kár elrontani ami egyébként jó lenne. A városba visszamegyek de ide soha!
Gyenge 2021. december 26.egyedül járt itt
Minden rendben volt csak a fűtés az szinte semmi olyan hideg volt a szobában, hogy meg is fáztam a 2 éjszaka és 2 nap alatt. Igaz három éjszakát fizettem, de eljöttem 1 nappal hamarabb mert azért mentem, hogy lebetegedjek. Naponta 3-4szer kapcsolt csak be a gázkonvektor kb. félórára. Utána jéghideg volt a radiátor.
Gyenge 2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
A Major Panzió 14 számú szobájában kaptunk szállást. A honlapon látható fürdőszobai csili-vili zuhanykabinoktól teljesen eltérő épített zuhanyzó volt a mi szobánkhoz, műanyag függönnyel, mely boka-magasságig rózsaszín lepedékes volt, ugyanúgy, mint a zuhanyzórész csempéje.
Gyenge 2014. május 20.a párjával járt itt
Szállás felszereltsége újszerű. A kiszolgálás a szálláshoz tartozó étteremben kritikán aluli. Se köszönni, se mosolyogni nem tudnak. Az ételek minősége a csillagokhoz képest még csak átlagosnak sem mondható. Utolsó este inkább be sem mentünk enni, a reggelit csak svédasztalos volta miatt nem lehetett elrontani.
Átlagos 2016. május 18.barátokkal járt itt
Mivel csak aludni mentünk a szállodába, így viszonylag elfogadható volt. Maga a szálló és az étkezőhelyiség hangulatos, de az ételválaszték szegényes. Utolsó reggel már kávé sem volt. A szobában nem volt telefon, nem mintha nagyon hiányzott volna, de azért mégis. Nem volt pót takaró, utolsó éjszaka fáztunk.
2019. április 24.a párjával járt itt
A személyzet kedves,segítőkész. A fő étkezés fogásai ízletesek,bőségesek. A svédasztalos reggeli kielégítő,de az elfogyott dolgokat folyamatosan kellene pótolni. Az előre elkészített tea ,nem jo ötlet. Összességében elégedettek voltunk.
2017. október 10.barátokkal járt itt
Egy egyszerű, de kultúrált, rendezett szállást kerestünk a fürdő közelében. A panzióban ezeket meg is találtuk. A szemközti "B" épületben kaptuk a szobát, ami új volt kivül-belül, rendezett, tiszta. Reggelit is kaptunk. Svédasztalosat. Nyilván nem az az óriás szállodákra jellemző választék volt, de mindenki talált magának valót, finomat.
2017. április 8.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlói tartózkodásunk alatt a Major étterem szolgáltatásait vettünk néhányszor igénybe. A szomszédban szálltunk meg egy apartmanban, és kapóra jött a közeli étterem. A felszolgálók nagyon kedvesek, segítőkészek. Ár- érték arány teljesen rendben volt. Többnyire étlapról rendeltünk, és ezekkel az ételekkel meg is voltunk elégedve.
2015. február 23.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt a fogadtatás, kellemes volt a szoba, tiszta, kényelmes, jól felszerelt ( hajszárító, törölköző). A legolcsóbb és legrosszabb minőségű wc papír volt, ami hát:)) szóval egy magára adó cég ilyet nem! Jó volt az ellátás, ami számomra érthetetlen volt, az a torok káposzta!
2014. július 6.gyerekekkel járt itt
A szolgáltatásoknál átlagost adtam mert volt néhány hiányosság: a szobaszéfet nem tudtuk kinyitni, az egyik szobai TV színképe nem volt megfelelő. Az elhelyezkedésnél átlagost adtam mert a fürdőszoba ablakon belátni, és a sötétítők sem igazán sötétitik a szobákat. De ezek apróságok , összességében az ár értéknek megfelel a panzió és szolgáltatása.
Major Panzió & Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMajor u. 41.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • étterem