Rózsakert Bistro Hévíz

3,2
az 52 hévízi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, bisztró, vendéglő
Rózsakert Bistro Hévíz

Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Rózsakert Bistro Hévíz vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 31.a párjával járt itt
Egymást követő két alkalommal is itt ebédeltünk, vagyis inkább kora délutáni étkezés volt. Első alkalommal az volt a lényeg, hogy gyorsan ehessünk, ezért döntöttünk a menü mellett, ami háromféle volt a bejáratnál feltüntetve.
Gyenge 2017. május 4.gyerekekkel járt itt
A déli ebéd kínálatukra készültünk. Központi helyen fekszik a bisztro, látványnak se utolsó. 3 féle 4 fogásos menüvel hívogatják be a vendégeket. Gyorsan kiderült, hogy az a 4 csak 3. Mindegy, ha gyors és finom ez is elég lesz. A leves még finom is volt. A második már lassabban érkezett.
2016. október 28.a párjával járt itt
Ezer éve ismerem a Rózsakertet. Földrajzi elhelyezkedéséből adódóan szinte mindenki elmegy mellette fürdőbe menet, fürdőből jövet. Meg is hálálják ezt az adottságot és úgy ételekben, mint süteményekben gazdag repertoárt nyújtanak. Persze az igazi élet csak délután kezdődik, mikoris élő zenével csalogatják be a járókelőt.
Rózsakert Bistro Hévíz - Étel/italRózsakert Bistro Hévíz - Étel/italRózsakert Bistro Hévíz - Külső képRózsakert Bistro Hévíz - Külső képRózsakert Bistro Hévíz - Étel/italRózsakert Bistro Hévíz - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A Hévízi nyaralásunk során vacsorázni tértünk be. A felszolgáló nem volt annyira életrevaló, de ezt az étel és a hangulat kiváló volt. Sok helyen ettem már lazacot , de itt egyszerűen isteni volt, amelyet tetszetősen tálaltak. A gyerekek rántott camabert ettek krokettel és áfonya jam-mel.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. augusztus 2.családjával járt itt
Délidős menüt enni tértünk be a helyre, nyaralásunk alkalmával. Habár a környékbeli éttermek általában 990 Ft-ért kínálták a menüjüket, mi mégis ezt a Deák tér melletti étteremre szavaztunk, ahol 3 féle menü közül lehetett választani, 1480 Ft-ért, amibe leves, második, savanyúság és desszert tartozott. A dizájn elég jó.
Rózsakert Bistro Hévíz - Külső kép