Hortobágyi Csárda Hortobágy

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

Kiváló 2019. március 16.a párjával járt itt
Tavaszi tiszai kirándulásunk során útba esett a kilenc lyukú hid mellett fekvő éttterem. Egy perc helyfoglalás után máris az étlap volt előttünk. A főételek sora enm sok, 5 féle volt. . . De speciális magyar szürkemarha pörköltöt ettem, a párom tanyasi csirkepaprikást választott. . . Az étteremben élő zene kisérte ebédünket, cimbalommal, és hegedűvel.
Kiváló 2018. október 27.a párjával járt itt
2018 augusztusában jártunk a csárdában a kedvesemmel egy forró nyári napon ! A pincér miután felvette a rendelést az italokra , látva , hogy ki voltam éhezve egy jó pofa hideg sörre a kedvesem egy hideg tonic italra , körülbelül egy perc után hozta a sörömet és az üdítőt ! Nagyon jól esett a figyelmessége és kedvessége .
Kiváló 2018. október 25.barátokkal járt itt
Behajtási ünnep és Daruvonulás programra érkeztünkHortobágyra. Egyik nagyon hideg délután betértünk a csárdába. Az étterem szép, tiszta, hangulatos és meleg volt a kinti hideg után. Élőzene volt, ami nem túl hangos, kényelmesen lehetett tőle beszélgetni. Szinte teltház ellenére nagyon gyorsan kiszolgáltak.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Egyéb
2018. október 7.gyerekekkel járt itt
Egy Tisza - tavi látogatás után tértünk be. Igazi, hagyományos csárda, nekünk való. A tornácon emléktábla: itt járt Petőfi Sándor 1842 - ben. Nos, térjünk be, 2018 éhes vándorai! Fekete juh bundával terített székek, fokhagyma és paprika füzérek, muzsikáló cigányzenészek.
Kiváló 2018. augusztus 6.családjával járt itt
Augusztus elején voltunk a csárdában, ami tele volt vendégekkel. Hangulatos, ízlésesen berendezett tiszta étterem. Több mint 3 órát töltöttünk ott, négyen. A kiszolgálás a telt ház ellenére folyamatos és gyors volt, a pincérek kedvesek, udvariasak. Az ételek finomak, bőségesek, ízletesek.
Kiváló 2018. július 31.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételek, udvarias, gyors kiszolgálás, pazar hangulat. Vannak emblematikus éttermek, ahol minden a vendégek megkopasztásáról szól méghozzá jó arrogánsan, mert ők a "A" hely, és a vendég örüljön, hogy egyáltalán ott lehet, na ez erről a patináns csárdáról nem mondható el.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 13.gyerekekkel járt itt
Ebédelni tértünk be a csárdába. Nagyon kíváncsiak voltunk, a helyi specialitásokra :-) persze a gyerekek nem vitték túlzásba a kóstolást, ők maradtak a rántott csirkemellnél, burgonyapürénél :-) egyébként nagyon finom volt :-) mi megkóstoltuk a rackajuh pörköltet, ami szintén nagyon finom volt. A pincérek kedvesek voltak és segítőkészek.
Kiváló 2018. március 20.gyerekekkel járt itt
Családommal jártunk Hortobágyon a Sárga Rózsa Vendégházban szálltunk meg,és igy kerültünk a Hortobágyi csárdába vacsorázni.Nagyon szolgálatkész pincérek finom ennivalók jó hangulat.Bőséges étel,csak kicsit drága a szürke marha pörkölt finom volt .A csárdában szinte csak mi voltunk, a pincérek készségesek voltak.
Szörnyű 2017. október 15.a párjával járt itt
sajnos pocsék halászlevet sikerült nekünk felszolgálni, ehetetlen volt.
a csárda szép, biztos vannak ott jobb étkek is, de mi nagyon melléfogtunk. a pincérek unottan nézték, hogy kenyérrel itatom fel a zsír a bográcsban, nem kérdezték, hogy mi a probléma, gondolom azért, hogy ne kelljen foglalkozni az üggyel.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 25.barátokkal járt itt
Debrecenből Hortobágy felé vettük az irányt, a vásárról és a híd nézegetése után megéheztünk és betértünk a Csárdába. Élő zene szólt, 2 úriember húzta a nótát - nagyon tetszett. Kint ültünk le, egyből odajöttek hozzánk, az étlap bőséges volt, az árakon nem lepődtem meg.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső kép