Hortobágyi Csárda Hortobágy

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Hortobágyi Csárda Hortobágy vélemények

Szörnyű 2017. október 15.a párjával járt itt
sajnos pocsék halászlevet sikerült nekünk felszolgálni, ehetetlen volt.
a csárda szép, biztos vannak ott jobb étkek is, de mi nagyon melléfogtunk. a pincérek unottan nézték, hogy kenyérrel itatom fel a zsír a bográcsban, nem kérdezték, hogy mi a probléma, gondolom azért, hogy ne kelljen foglalkozni az üggyel.
Gyenge 2023. június 3.a párjával járt itt
Az asztalterítő piszkos, foltos volt, az étteremben nem volt sok vendég, lett volna idő kicserélni. A vegetáriánus ételek választéka nagyon gyenge volt, minősége átlagos, az ára nagyon magas. A pincérnő unottan látta el a feladatát, a fizetésnél nem tudott, talán nem is akart visszaadni, így a szervízdíjon felül kénytelenek voltunk borravalót adni.
Gyenge 2021. augusztus 29., csoporttal járt itt
Csoporttal voltam itt szombaton. Előre megrendeltük az ebédet. Én egész adagos szürkemarha gulyáslevest és túrógombócot ettem, ami szervízdíjjal együtt 3500 Ft. volt. Ez mefelelő lenne, ha az adag is az lett volna ! Összehasonlításképpen ott volt a szomszédom szürkemarha pörköltje, amiben kb. 10- 12 db.
Gyenge 2019. június 10.a párjával járt itt
A zene és környezet nagyon szép,
Talán az étel és kiszolgálás is jobb lesz, bár egy darabig kihagyjuk
Átlagos 2019. július 17.a párjával járt itt
Jobbra számítottam a híre alapján. Csalódtam a választékot illetően , szerintem kevés. Ár-érték arányban megfelelő,teljesen megfizethető. A kiszolgálás átlagos , várakozási idő megfelelő,bár nem nyári szezonban jártunk ott. A környezete nagyon szép,hangulata jó. A mellékhelység tisztasága külön dicséretet érdemel. Alapvetően nem rossz hely de nem igazán varázsolt el.
2019. július 22.a párjával járt itt
Egy egész napot töltöttünk Párommal a Hortobágyon, programokkal tarkítva. Ebédre betértünk a Hortobágyi Csárdába. Kellemes idő volt,így kint foglaltunk helyet. A pincér hölgy, udvarias és segítőkész volt. Az étel amit rendeltünk finom ízletes volt,bár a választék lehetne nagyobb. Árban kicsit drága.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Egyéb
2018. október 7.gyerekekkel járt itt
Egy Tisza - tavi látogatás után tértünk be. Igazi, hagyományos csárda, nekünk való. A tornácon emléktábla: itt járt Petőfi Sándor 1842 - ben. Nos, térjünk be, 2018 éhes vándorai! Fekete juh bundával terített székek, fokhagyma és paprika füzérek, muzsikáló cigányzenészek.
2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Félve tértünk be ide, a nagy drágaság miatt, ami a környéken uralkodott. Sejtésük beigazolódott. . . A választék nagynak mondható, de mi csak palacsintát rendeltünk, ami nagyon tetszett, finom volt. Én hortobágyi palacsintát kértem, pedig nem vagyok oda érte, de ha már itt vagyunk akkor megkóstolom. . .
2016. november 19.a párjával járt itt
A Kuvasz Világtalálkozó közben egy pohár sörre és egy tál gulyáslevesre leülni a tornác elé - és nézni a sokadalmat - tökéletes volt. Kellemes cigányzene, készséges pincérek, megfelelő hőfokú sör, jó étel.
Az árak - figyelembe véve a csárda elhelyezkedését - elfogadhatóak és a kutya se zavart senkit, nem szóltak érte.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2016. augusztus 22., csoporttal járt itt
Buszos kirándulás alkalmával jutottunk el a György napi kihajtásra a Hortobágyra. Ebédünk a Hortobágyi Csárdában volt megrendelve. Finom gulyáslevest kaptunk, s két hatalmas illatozó szalagos fánkot! Még most is a számban érzem az ízét, pedig már rég volt április. Közben a cigány húzta a nótáinkat, kellemes hangulatban ebédelhettünk.
Hortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - EgyébHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - Étel/italHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - EgyébHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - BelsőHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső képHortobágyi Csárda Hortobágy - Külső kép