Csalánosi Csárda Kecskemét

Csalánosi Csárda KecskemétCsalánosi Csárda Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Csalánosi Csárda Kecskemét vélemények

Kiváló 2021. november 1.egyedül járt itt
Egy gyors hétköznapi ebédre egyedül tértem be. Minden nagyon finom volt, frissen sült. Szép környezetben, gyors és kedves kiszolgálással.
Kiváló 2019. július 31.barátokkal járt itt
8 éve járunk vissza vissza. Ha jót akarunk enni és mindegy mikor ,akár éjjel 2 órakor is akkor akár Miskolcról is ide utazunk. A pincérek már törzs vendégként tekintenek ránk. Mindig tiszta és gondozott a csárda és környéke. Az ételek igazi magyaros izek, bőven adagolva semmit ki nem hagyva belőle.
Kiváló 2019. február 27.a párjával járt itt
Szombaton du. a feleségemmel beugrottunk " késői ebédelni " . Rögtön kaptunk helyet . Az étel-ital rendelés felvétele rögtön megtörtént . A pincér nem volt a nyakunkban , de amikor kellett rögtön ott termett . Az ételek nagysága , minősége nem hagy kívánni valót maga után . Tökéletesek voltak .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Sokadjára jártunk itt, most is elégedetten távoztunk.

A kiszolgálás rendben, az ételek jó minőségűek és hatalmasak az adagok. Nemcsak az átutazók látogatják. Hangulatos kis étterem.

Mindig sok a vendég. Gyerekbarát az étterem, jó kis játszótérrel az udvarán.

Aki szereti a házias ízeket és a barátságos fogadtatást, annak örömmel ajánlom ezt a helyet
Kiváló 2017. június 4., üzleti partnerrel járt itt
Második alkalommal ebédeltünk a csárdában. Ahogyan az első alkalommal, most is nagyon elégedettek voltunk. A felszolgáló szivélyesen fogadott és az asztalhoz kísért. Elsőként házi bodzaszörpöt kértünk, perceken belül megkaptuk. Az ételünk kétszemélyes tál volt. Hatalmas mennyiséget kaptunk, úgy gondolom három jóétvágyú embernek volt elegendő.
Kiváló 2016. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
A Csalánosi Csárdában már többször megfordultam. Mindig nagyon sokan vannak, tehát már nagyon sokan felfedezték a gyönyörü környezetben elhelyezkedő csárdát. Az ételválaszték hatalmas. Nagyon vigyázni kell a rendeléssel, mert biztosan nem birod megenni mert nagy adagokat szolgálnak fel.
Kiváló 2016. május 31.családjával járt itt
Már többször megfordultunk itt,mivel az M5-ről már nincs messze és "útba" esett. Nagyon tetszik az hogy ha dobsz három hatost akkor az étterem állja az étkezést,nekünk még nem sikerült,de ami késik nem múlik! Levesnek általában 'Póréhagyma krémleves magvas rozscipóban'-t ettünk ami nagyon finom csak nagyon laktató.
Kiváló 2016. április 2.gyerekekkel járt itt
Nyaralni indultunk igy az nap mar termeszetesen nem foztem. Indulasnal megbeszeltuk,h megallunk a csardanal hisz mar annyi jot hallottunk rola,de meg nem volt lehetosegunk ki probalni. Nos a valasztek akkora volt,h nem is tudtuk eloszor,h mit is egyunk. . A pincer turelmesen vart mig vegul valasztottunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 27.a párjával járt itt
Húsvéti kirándulásból hazafelé tértünk be véletlenszerűen ebbe az út menti csárdába. Nagyszerű hangulatú, ízlésesen berendezett hely. Már a kapuban hirdették az ínycsiklandó ünnepi menüt. A frekventált idő ellenére gyorsan találtunk szimpatikus asztalt, várakozni nem kellett. A nagyobb teremből kellemes élő zene hallatszott át.
Kiváló 2016. január 24., üzleti partnerrel járt itt
Több esetben is jártunk már a csárdában, mivel nagyon hangulatos. Minden esetben nagyon elégedettek voltunk. Az ételek minősége fenséges, mennyisége bőséges. A kiszolgálás elég gyors, a pincérek udvariasak. Az étterem valamint a környéke szép,tiszta, rendezett. A gyerekek is jól érezték magukat, mivel külön játszótér va. Biztosan visszatérünk még máskor is. Csak ajánlani tudom.