Vadaskert Csárda Keszthely

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Vadaskert Csárda Keszthely vélemények

Gyenge 2022. március 7.a párjával járt itt
Nagyon rossz irányba mentek sajnos. . . gondolom a cél minél nagyobb haszon. . . Nagyon szerettük a helyet korábban! ! Nagy és választékos volt az étlap- rendes adagokat adtak. Most az étlap kb 80% kivették. . . választás nagy gyér. . az adag méretek szörnyűek kb egy gyerek lakik jól vele. . . Az ár-érték arny katasztrófa sajnos!
Kiváló 2014. július 18.barátokkal járt itt
Az étterem Keszthely egyik legjobbja,- többször jártam már itt,- párszor osztálytalálkozót is ide szerveztünk. ,- legutóbb német ismerős házaspár hívott meg bennünket a 25 éves házassági évfordulójukra, amit itt ünnepeltek. A 10-12 fős társaság kivétel nélkül dícsérte a konyhát,- /mindenki mást rendelt/,- és nem utolsósorban az udvarias, kedves kiszolgálást.
Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Az interneten találtam rá, miközben nyaralásunkat terveztük. Ahol a természet jelen van, állatok, kerthelyiség stb. az már engem levesz a lábamról. Természetes, hogy beterveztem félútun Hévíz felé, hogy ebédünket ott fogjuk elkölteni. Nem csalódtam! Barátságos kiszolgálás, finom ételek.
Kiváló 2014. május 8.barátokkal járt itt
Az étterem Keszthely és Hévíz között féluton, nagyon jó helyen található. Külső kinézete nem a legvonzóbb, valamiért nekünk mégis rögtön megtetszett, mikor az útról megláttuk. Nem csalódtunk! Barátságos fogadtatásban volt részünk, kedves kiszolgálással. Széles körű a választék, előételek, levesek, sok-sok húsétel, hal- és vadétel.
Vadaskert Csárda Keszthely - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. március 7.a párjával járt itt
Másodjára jártunk itt, de határozottan romlott az értékelésem egy hónap alatt. Ez főként a kiszolgálásnak tudható be, mely során a főpincér csak éreztette, hogy púp vagyunk a hátán. Egyszerűen csak minden kedvesség nélkül kiszolgált. Persze az utánunk érkező külföldi (Orosz vagy ukrán) vendégekkel vihorászott és nyájaskodott folyamatosan, és nem igazán érdekelte mi folyik a többi asztalnál.
Gyenge 2017. augusztus 24.családjával járt itt
Családommal a korábbi években rendszeres vendégei voltunk a csárdának és nagyon szerettünk oda járni. Az elmúlt 2 évben úgy alakult, hogy nem ettünk náluk, aztán az idén nyáron újra felkerestük a helyet. Nagy csalódás volt. Kiderült, hogy a tulajdonos nyugdíjba ment és kiadta bérbe az éttermet. Ez meg is látszik, mert semmi nem a régi.
Kiváló 2016. február 28.barátokkal járt itt
Nem tudom, eddig miért nem jártam még itt, hiszen egy már régóta működő, stabil jó hírrel rendelkező helyről van szó. Már a berendezés is megfogott, nagyon hangulatos. A pincérek udvariasak, tényleg a vendégért vannak. Többször odajöttek az ebéd alatt, hogy vagyunk megelégedve, de kérdésük egyáltalán nem volt tolakodó.
Vadaskert Csárda Keszthely - Étel/italVadaskert Csárda Keszthely - Étel/ital
Kiváló 2014. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon kevés az olyan hely az országban ahol valóban abból van az étel ami az étlapon szerepel. Értem ezalatt, hogy a fürj fürjből van, vagy a szarvasfilé szarvasból készül. . . . Valóban aki nem csak a mindennapi konyhát szeretné megkóstolni, annak ajánlom mindenképpen. És nagyon jó ötlet és hasznos is a kis "tankert" a csárda mellett. Jó ötlet jó megvalósítás az egész!
Kiváló 2014. június 29.családjával járt itt
Udvarias kiszolgálás,finom ételek. Tiszta és higéniai szempontból is elsőosztályu. Sűrűen betérünk a párommal ebédelni. Nekünk ideális helyen van. A gyermekek megtekinthetik a mini állatkertjét. Hatalmas választék az étlapon,akik szeretik az ételkülönlegességeket,azoknak erősen ajánlom. Ami szintén nem utólsó szempont,az árak is kielégítőek.
Vadaskert Csárda Keszthely - EgyébVadaskert Csárda Keszthely - BelsőVadaskert Csárda Keszthely - BelsőVadaskert Csárda Keszthely - Belső
Kiváló 2023. október 24.gyerekekkel járt itt
Csodálatos gasztronómiai élményben volt ma részünk itt, az udvarias és kedves kiszolgálás mellett! Amíg itt leszünk visszamegyünk! Minden tökéletes volt! Aki erre jár feltétlenül próbálja ki!