Vadaskert Csárda Keszthely

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Vadaskert Csárda Keszthely vélemények

Szörnyű 2017. június 10.családjával járt itt
Kérek mindenkit ha nem akar csalódni nagy ívbe kerülje el a helyet! Hát akkor sorolnám: Az éterem rész nyitott ajtóval, tele szúnyoggal! Végül is Vadaskerti Csárda, :) én nem ehhez szoktam! A pohár amiben inni kaptam büdös volt, így üvegből folytattam! A három személyes vadtálat kértünk de amikor kihozták és először mikor megláttam csak viccnek hittem, azt hittem tréfálnak!
Szörnyű 2016. szeptember 15. járt itt
A hasábburgonya és a cordon szétégetve, szárazra sütve, a cordonban büdös volt a sonka! De legalább jó drága. Igazi balatoni, lehúzós hely. Nem várják vissza a vendéget.
Szörnyű 2016. augusztus 15.családjával járt itt
Azért választottuk ezt a helyet,mert sok jót olvastunk itt róla, de nagyon nagy csalódás volt számunkra. . . Először is amikor beléptünk már a fogadtatás sem sikerült túl jól, a személyzet nem nagyon leplezte fájdalmát, hogy dolgoznia kell! Majd szerencsétlenségünkre megkaptuk a legmegkeseredettebb felszolgálónőt. . .
Gyenge 2022. március 7.a párjával járt itt
Nagyon rossz irányba mentek sajnos. . . gondolom a cél minél nagyobb haszon. . . Nagyon szerettük a helyet korábban! ! Nagy és választékos volt az étlap- rendes adagokat adtak. Most az étlap kb 80% kivették. . . választás nagy gyér. . az adag méretek szörnyűek kb egy gyerek lakik jól vele. . . Az ár-érték arny katasztrófa sajnos!
Gyenge 2018. szeptember 24.barátokkal járt itt
Sajnos nem olvastam az utolsó néhány értékelést és pár éves emlékek alapján újra betértünk ide útközben. Nem kellett volna. Az előttem szólókat nem akarom ismételni, csak véleményüket saját tapasztalatunkkal alátámasztani. Azért a harcsafilét külön kiemelném: szürkeharcsa áron adott gyanús állagú és szagú, magyarul ehetetlen afrikaiharcsa darabkák. Kár ezért a remek csárdáért.
Gyenge 2017. augusztus 24.családjával járt itt
Családommal a korábbi években rendszeres vendégei voltunk a csárdának és nagyon szerettünk oda járni. Az elmúlt 2 évben úgy alakult, hogy nem ettünk náluk, aztán az idén nyáron újra felkerestük a helyet. Nagy csalódás volt. Kiderült, hogy a tulajdonos nyugdíjba ment és kiadta bérbe az éttermet. Ez meg is látszik, mert semmi nem a régi.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. március 7.a párjával járt itt
Másodjára jártunk itt, de határozottan romlott az értékelésem egy hónap alatt. Ez főként a kiszolgálásnak tudható be, mely során a főpincér csak éreztette, hogy púp vagyunk a hátán. Egyszerűen csak minden kedvesség nélkül kiszolgált. Persze az utánunk érkező külföldi (Orosz vagy ukrán) vendégekkel vihorászott és nyájaskodott folyamatosan, és nem igazán érdekelte mi folyik a többi asztalnál.
Átlagos 2019. július 30.gyerekekkel járt itt
Hévíz és Keszthely között található ez a kellemes környezetben található csárda. Azért esett erre a választás, mert az étterem mellett van egy kis játszótér, illetve állatok is vannak a kerítés mögött (2 gyerekkel ideális hely volt, amíg vártuk az ételünket). Már az elején fura volt, hogy miért kell 15 percet várni a pincérre (nem voltak sokan).
Átlagos 2019. január 10.a párjával járt itt
Az étlap bőséges választékot nyújt, vad- és halételekből. Az étterem a '80-as évek hangulatát árasztja, de kellemes és szép helyen van. A kiszolgálás kedves és aránylag gyors, bár nem voltak túl sokan. Az étellel nem volt gond, átlagos minőség, de mennyiségre kb egy óvodás gyerek adagja. Ehhez képest a legdrágább hely ahol az elmúlt évek során voltunk.
2022. augusztus 19.családjával járt itt
Hévízre menet álltunk meg itt ebédelni a minap.
Nagyon kellemes környezetben lévő, hangulatos étterem az út mellett.
A személyzet nagyon kedves, a rendelésünkre sem kellett túl sokat várni, az ételek is nagyon finomak, bár az árakhoz képest az adag nem túl bőséges.
Egy étkezésre megfelelő volt, de nem vágytunk vissza.