Vadaskert Csárda Keszthely

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Vadaskert Csárda Keszthely vélemények

Kiváló 2023. október 24.gyerekekkel járt itt
Csodálatos gasztronómiai élményben volt ma részünk itt, az udvarias és kedves kiszolgálás mellett! Amíg itt leszünk visszamegyünk! Minden tökéletes volt! Aki erre jár feltétlenül próbálja ki!
Kiváló 2020. augusztus 5.családjával járt itt
Tavaly jártam ott utoljára. Akkor is jól éreztem magam. De most még jobb volt. Kedves, udvarias személyzet. Segítőkészek. Korrekt ,gyors kiszolgálás. Rendkívül finom vadételek. Nem véletlenül van tele az étterem. Én vadast ettem. Finom volt, de több szószt is elbírt volna. A húsleves remekre sikerült! Végre egy hely, ahol forrón hozták ki.
Kiváló 2019. június 3.barátokkal járt itt
Ismét visszatértünk, nagyon megvoltunk elégedve, házias ízekkel és a kitűnő kiszolálással. Jövünk máskor is! Köszönjük
Vadaskert Csárda Keszthely - Étel/italVadaskert Csárda Keszthely - Külső kép
Kiváló 2018. február 26.gyerekekkel járt itt
Családommal rendszeres vendégei vagyunk a csárdának. Nagyon szeretünk idejárni elsősorban a finom vadételek miatt de minden más ételből is nagyon nagy a választék. Kislányommal amíg elkészül az ebéd, kitűnő program a vadaspark megtekintése és a játszótér használata. Rossz idő esetén pedig van egy gyereksarok is úgy, hogy a hely abszolút gyerek, családbarát.
Vadaskert Csárda Keszthely - Étel/italVadaskert Csárda Keszthely - Külső kép
Kiváló 2017. július 31.a párjával járt itt
3 hely közül ahol jártunk az ízlésemnek megfelelően itt volt a legnagyobb választék számomra. Nagyon finom volt ízlésesen tálalva. Tágas nem összezsúfolt asztalok, csendes nyugalmas környezetben.
Kiváló 2016. augusztus 10.a párjával járt itt
Régóta járunk Keszthely, Hévíz körzetében, az étterem mellett is többször elmentünk, de eddig még nem mentünk be soha fogyasztani. Már bánom! Szakszerűen, ízletesen elkészített vadételeket fogyasztottunk, kezdve a fácánlevessel és folytatva a tűzdelt őzszelettel és szarvassal dödöllével, illetve rösztivel.
Kiváló 2016. július 31.gyerekekkel járt itt
Könnyen megközelíthető, a főút mellett lévő hangulatos étterem. Udvarias, jó modorú, mégis közvetlen felszolgáló személyzet, rendkívül bőséges választék (szinte lehetetlen választani)igazi különlegességekkel,nagyon ízletes, finom ételek. A mellékhelyiségek tisztasága, állapota (pelenkázó a női mosdóban) "beszédes".
Kiváló 2016. április 16.családjával járt itt
A legek étterme!!! Csak ajánlani tudom!!! Megérdemli az oldalon (az országban is szerintem) a 2.helyezést!!! Ha nagyon rossz lenne akkor nem járnának ide a csehek, oroszok, ukránok stb. úgy hogy csak ajánlani tudom!!!
Kiváló 2016. február 28.barátokkal járt itt
Nem tudom, eddig miért nem jártam még itt, hiszen egy már régóta működő, stabil jó hírrel rendelkező helyről van szó. Már a berendezés is megfogott, nagyon hangulatos. A pincérek udvariasak, tényleg a vendégért vannak. Többször odajöttek az ebéd alatt, hogy vagyunk megelégedve, de kérdésük egyáltalán nem volt tolakodó.
Vadaskert Csárda Keszthely - Étel/italVadaskert Csárda Keszthely - Étel/ital
Kiváló 2015. szeptember 24.a párjával járt itt
Elöször jártunk a csárdában,de annyira megfogott,hogymásnap már direkt rákészülve,ismét ott kötöttünk ki. Nagyon jókat és gyorsan kaptunk. Nagyon udvarias,szakértő kiszolgálás Köszönjük! Erre utazó barátaink figylmét mindeképpen felhívjuk az étteremre. Sajnos a vadételekhez kúlőnösen illő pálinkákat és borokat az egyík kisérőm miatt"autó"nem tudtam értékelni.