Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

2022. május 7.a párjával járt itt
A Palota hotel építészeti kialakítása, közösségi helyiségei és környezete pazar megjelenésű. A személyzet és az általuk nyújtott szolgáltatások átlagon felüliek. Mondjuk konkrétan a 216-os szoba méretei a megszokott alattiak, a fürdő kifejezetten szűk volt, a zuhanykabin fala és a mosdó márványasztalkája közé beékelt WC-csésze használatba vétele akrobatikát is igényelt.
2021. november 2.a párjával járt itt
Volt a wellnesben egy férfi dolgozó. Ránk szólt mert volt nálunk 2 kisüveges gyümölcslé. Megértettem hogy nem lehet mert üveges és vissza vittem a szobába. Attól fogva szinte zaklatott minket. Folyamatosan fürkészte a helyet ahol a holmink volt letéve. Mikor a medencében voltunk odajött szólni hogy túl sok törölközőt vettem el.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2021. október 24.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el a Hunguest Hotel Palotában Lillafüreden. Szereztünk nagyon és kevésbé jó élményeket is, ezeket szeretém most megosztani, elnézést, egy kicsit bőlére sikeredett. A táj és a környezet miatt mindenképpen megéri odautazni, mert egyszerűen mesés az egész.
2020. október 23.a párjával járt itt
A Hunguest Hotel Palota fekvése kiváló. Az épület impozáns, a kertje szépen kialakított. Aki megmássza a 60 csigalépcsőt is, a toronyból csodás kilátást élvezhet. A Hámori tó és a környező hegyek látványa életre szóló élmény. A szobák kényelmesek, jól felszereltek.
2020. március 28.a párjával járt itt
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.
2019. augusztus 21.a párjával járt itt
Sajnos csak rövid időt töltöttünk ebben a gyönyörű környezetben található patinás szállodában. Kiváló volt az ellátás. Az ételek finomak voltak, bő volt a választék. A színvonalas élő zene kellemes meglepetés volt. Gyönyörű a park, az épület. Felmentünk a toronyba is. Megérte! A kilátás gyönyörű.
2019. július 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben, remek programokkal, melyekre kedvezményes belépők is kaphatók a recepción. Udvarias kiszolgálás, finom és különleges ételek, előzékenység és tisztaság. A szobák kicsit szűkösek, ha pótágy is szükséges.
2019. február 6.a párjával járt itt
Először jártunk a gyerekeinkkel az Önök szállodájában. Nagyon jól éreztük magunkat. 3 különböző méretű szobában voltunk. Kellemes volt a szállás. A szobai szék nagyon kényelmetlen volt. Mi hiányoltuk a fiókokat a bútorzatból. A személyzet nagyon készséges és udvarias volt. Az ételek bőségesek, nagyon változatosak és finomak voltak. Köszönjük
2018. december 28.a párjával járt itt
Udvarias, kedves személyzet. Széles választékú, bőséges reggeli és vacsora. Romantikus, nyugodt környezet. Wellnes részleg kellemes, csak az éjszakai fürdőzés napján kissé hideg volt a víz.
2018. november 6.a párjával járt itt
Nagyon szép, igényesen, korhűen felújított szállás, kényelmes, tiszta, minden igénynek megfelelő, tetszett a kialakítás, hozzáállás, nagyon finom ételekkel, kiszolgálással, figyelmességekkel