Termálhotel Martfű Martfű ★★★

2024.06.18-ig
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás

Termálhotel Martfű Martfű vélemények

Kiváló 2018. szeptember 14.a párjával járt itt
A személyzet udvarias. A szobák tágasak, kényelmesek. A medencék jó állapotúak, a víz tiszta. Az étteremben a kiszolgálás gördülékeny, az ételek finomak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2018. július 24.családjával járt itt
Most jutottam el odáig, hogy a sok éttermi látogatásom után, egy kitűnő szállodát is megemlítsek. Pesttől mindössze 120km-re fekszik, remek helyen a Tiszához közel. Fiatal, alig 10 éves, de remekül vezetve, karbantartva és fejlesztve. Ez mind a vezetést és a személyzetet dícséri.
Termálhotel Martfű Martfű - KörnyékTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - KörnyékTermálhotel Martfű Martfű - Medence/kertTermálhotel Martfű Martfű - WellnessTermálhotel Martfű Martfű - EgyébTermálhotel Martfű Martfű - EgyébTermálhotel Martfű Martfű - Külső képTermálhotel Martfű Martfű - KörnyékTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - WellnessTermálhotel Martfű Martfű - KörnyékTermálhotel Martfű Martfű - VendéglátásTermálhotel Martfű Martfű - Külső képTermálhotel Martfű Martfű - Külső képTermálhotel Martfű Martfű - Külső képTermálhotel Martfű Martfű - Egyéb
2018. május 22.a párjával járt itt
Sokadjára jártunk itt, az elmúlt két évben nem. Változás pozitív és negatív is! Az elhelyezkedés nem változott és a víz sem. Kivételesen jó! ! ! Ezen adottságok még jobban kihasználhatók lennének, s akkor a "normál" vendégek által is jobban látogatott lehetne a hotel.
Kiváló 2017. november 18.a párjával járt itt
2017. novemberében jártunk Martfűn a Termálhotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A környezet kellemes volt, a személyzet kedves. A szoba tágas és tiszta. Nekünk nem volt problémánk a szoba vagy a víz hőmérsékletével, a mi fürdőruháink, törölközőink minden további nélkül naponta többször megszáradtak.
Átlagos 2017. november 4.a párjával járt itt
Csalódás volt számunkra. A csapból a melegre állított helyzetből is alig langyos víz folyt. Nem tudtunk egy kellemeset tusolni. Majd hideg vízbe mostam hajat. November 3 ról beszélünk. Kint a fürdőbe is hideg volt. Wellnes részbe is hideg volt. Nem győztünk szaunázni mert fáztunk.
Gyenge 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Update: sajnos előző hétvégén elég csalódottan távoztunk az étteremből , pedig eddig nagyon szerettük. Délután 2 körül tértünk be ebédelni. Többen is voltak az étteremben, a sok emberre összesen 2 (! ! ) felszolgáló volt. 10 perc várakozás után szóltunk, hogy szeretnénk rendelni, ha lehet.
Kiváló 2017. február 19.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a hotel és a hozzátartozó fürdő is. Csendes, tiszta hely, az étterem is mindenben megfelelt, jó volt az ételek választéka és az elkészítésük módja is. Jó dolog, hogy át lehet a fürdőbe zárt folyosón menni. Az úszómedence lehetne kicsit melegebb, de ez gondolom nem a hoteltől függ.
Kiváló 2016. december 21.családjával járt itt
szállásközvetítő emailjából értesültünk a szállásról. Elég jó áron könnyen megközelíthető helyen van a szálloda. Amihez camping, kastélyszálló és a lényeg egy hatalmas strand tartozik. Minden a leírtaknak megfelelő, nagyon tetszik a strand ami hatalmas úszómedencéből és több kisebb gyógyvizű medencéből áll.
Kiváló 2016. november 24.a párjával járt itt
Már második alkalommal töltöttünk el egy nagyon-nagyon pihentető hetet a szállodában, ami maximálisan tökéletes minden szempontból.
A szálloda nagyon kulturált, tiszta, ami számomra nagyon-nagyon fontos, hogy csendes, a konyha kiváló, dícséret illeti az étterem személyzetét udvarias és figyelmes munkájukért, a gyógyvíz és szaunavilág csodálatos, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Még nagyon sokszor szeretnénk visszatérni.
Kiváló 2016. november 15.barátokkal járt itt
2016. Októberében töltöttünk itt 3 éjszakát. Egy baráti házaspárral négyesben élveztük a szálloda minden kényelmét. Óriási úszómedence, gyógymedence és gyerek- és tanmedence található az óriási épületben. A mi kedvencünk azonban a kinti termál gyógymedence volt, itt élveztük a szép őszi napsütést.
Termálhotel Martfű Martfű - Medence/kertTermálhotel Martfű Martfű - WellnessTermálhotel Martfű Martfű - Külső képTermálhotel Martfű Martfű - Medence/kert