Betérő Csárda Mezőhegyes

2024.12.31-ig
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely

Betérő Csárda Mezőhegyes vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
Kiváló 2024. február 24.egyedül járt itt
Hogyan is kerül az ember Mezőhegyesre és a Betérőbe? Hát úgy, hogy Mezőkovácsházán meg messze a vidéken semmi nincs nyitva. Igaz, van a Hangulat nevű hely, ott lehet is enni, de egyszer kipróbáltam, és nem vágytam vissza. Jaj, mi legyen? Azt mondja az okostérkép, hogy de a Betérő azért az nyitva van ám!
Betérő Csárda Mezőhegyes - Étlap/itallapBetérő Csárda Mezőhegyes - MosdóBetérő Csárda Mezőhegyes - MosdóBetérő Csárda Mezőhegyes - MosdóBetérő Csárda Mezőhegyes - MosdóBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - Étlap/itallapBetérő Csárda Mezőhegyes - Étlap/itallapBetérő Csárda Mezőhegyes - Étlap/itallapBetérő Csárda Mezőhegyes - Étel/ital
Kiváló 2024. február 10., kollégákkal járt itt
Munkaügyben jártunk Mezőhegyesen, utána mi is a Betérő Csárdába tértünk be, amelyről jó véleményeket hallottunk, és mi sem csalódtunk, sőt! A bejárat előtt kialakított pár férőhelyes parkolóban hagytuk az autót a gémeskút mellett, majd a kellemesen befűtött belső teremben ültünk le.
Betérő Csárda Mezőhegyes - Étlap/itallapBetérő Csárda Mezőhegyes - Étel/italBetérő Csárda Mezőhegyes - Étel/italBetérő Csárda Mezőhegyes - Étel/italBetérő Csárda Mezőhegyes - Étel/italBetérő Csárda Mezőhegyes - Étel/italBetérő Csárda Mezőhegyes - Étel/italBetérő Csárda Mezőhegyes - MosdóBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - Étel/italBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - Étlap/itallapBetérő Csárda Mezőhegyes - Étlap/itallapBetérő Csárda Mezőhegyes - Étlap/itallapBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - BelsőBetérő Csárda Mezőhegyes - Külső képBetérő Csárda Mezőhegyes - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2023. augusztus 8.egyedül járt itt
A minap átutazva a településen megálltam a Betérő csárdában, mely hangulatos, szépen berendezett rusztikus vendéglátóegység csodás kerthelységgel. A falakon többek között megannyi Monarchia-korabeli képeslap a városkáról. Amikor az étlapot kézbe vettem, először azt hittem, hogy véletlenül egy régebbi változatot kaptam, annyira kedvezőek az árak.
Betérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - EgyébBetérő Csárda Mezőhegyes - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2023. július 19.családjával járt itt
A környéken voltunk kirándulni. Visszafele tértünk be egy korai vacsorára a Betérő Csárdába. Nagyon jól néz ki a hely. És belől is igaz ez. Kedves, segítőkész személyzet, Bőséges választék, nagy adagok ételek. Rendkívűl jó áron. Már akkor elhatároztuk, ha jövünk erre, ide betérünk enni megint. Ajánlom mindenkinek.