Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak félpanzióval
Napi árak félpanzióval
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. szeptember 13.a párjával járt itt
Nagyon figyelmes személyzet. Színvonalas szálloda. A wellness részleg minden igényt kielégít Szépen rendbe hozták a füves napozó területet. Az ételek félpanziós ellátásra jók. Folyamatosan utántöltöttek. Ami nem tetszett, hogy reggel egy alkalommal négy kávégépből három hibás volt. Ezt négycsillagos szálloda nem engedheti meg magának.
2019. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Kis gyermekkel voltunk a szálláshelyen ezért hiányoltuk, hogy nincs legalább egy kis gyermek pancsoló. Nagyon kevés a kinti napozóágy, ki lehetne tenni székeket is, mert kevés hely van kint. Az ételek kiválóak voltak. A személyzet udvarias. A fürdőszobában lévő WC nagyon magas, igaz van fellépő. Meg voltunk elégedve a szállással.
2019. augusztus 27.barátokkal járt itt
A matrac nagyon kényelmetlen volt számomra, mivel a keményebb fekhelyet szeretem. Az illemhelyre csak kiszsámoly segítségével lehet ráülni, olyan magasra tették. Ez az első emeleten volt. A többi szintet nem tudom milyen. Egyébként nagyon jó volt minden. Remekül éreztük magunkat. Máskor is visszatérünk.
2019. július 29.a párjával járt itt
A szobában apróbb javításra szoruló dolgok (Wc-papírtartó, Tv-készülék nem megfelelő képe) nem kerültek megjavításra egyik vendég szobafoglalásától a következő vendég érkezéséig. A kapott szoba a másik szobával közös erkéllyel rendelkezett, ami kissé kellemetlen volt, a két szobát egy ajtó választotta csak el egymástól, az ilyet inkább nagy családoknak kellene kiadni, mint pároknak.
2019. július 24.gyerekekkel járt itt
Minden évben elvisszük az unokákat pár napra nyaralni. Az idén Mezőkövesden a Balneo Hotelra esett a választásunk. A szálloda nagyon szép, tiszta, a szobánk kifogástalan volt. Ami kicsit megnehezitette a napjainkat, az a haemophiliás tábor több mint 200 résztvevője.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - EgyébBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - SzobákBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - WellnessBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Medence/kertBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső kép
2019. június 15.a párjával járt itt
A szálloda pontosan lefedte a ma elvárt négycsillagos színvonalat. A wellness részleg pompás. Ragyogó tiszta, jól karbantartott. Talán a tervező tévedett, hogy ide sok idős nehezen mozgó vendég érkezik. Ezért értelmetlen, hogy lifttel le kell menni a -1 szintre, utána egy elég kényelmetlen lépcsősoron fel kell mászni a medencékhez.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2019. május 22.a párjával járt itt
A legjobb a wellness-e. Úszómedence, külön élménymedence, 2 gyógyvizes és merülő medence, szaunák, gőzkabin, sószoba, jégkút, fittnes-terem: szóval ebben a tárgyban minden és megfelelő színvonalon. A szoba tágas, tiszta az ágybetétek és párnák kényelmesek.
2019. május 6.a párjával járt itt
Már harmadszor jártunk ebben a szállodában, ezért nem volt újdonság ami ott várt minket. A recepción mindenki nagyon kedves volt, minden kérdésünkre kielégítő választ kaptunk. Ha valami problémánk adódott azt próbálták a lehető leggyorsabban orvosolni. Férjemmel együtt igénybe vettük a masszázst, az ott dogozók igazán szívből teszik a dolgukat. Nem utoljára jártunk ott.
2019. március 16.a párjával járt itt
A hotelben jól éreztük magunkat, tiszta, rendezett, nincs baj a személyzettel. Véleményem szerint csak a pezsgőfürdők vizének hőmérséklete megfelelő,az élménymedence, kinti medence vize túl hideg. Ez különösen érthetetlen ott, ahol egyébként a forró termálvíz adott. A pozitívumok ellenére ha legközelebb másik wellness-hotelt választunk, az kifejezetten emiatt lesz.
2018. december 21.a párjával járt itt
Étkezéssel nagyon meg voltunk elégedve. Vacsora alatt sok választék volt, minden étel meleg volt és ízletes. Reggeli alatt is megfelelő volt a választék. A takarításra jobban oda kéne figyelni a szobákban. A szobákra már rá férne egy felújítás.