Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

3,9
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Három csillagos szálloda, Gyógyszálló (minősített)
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hajnal Hotel Mezőkövesd - Hajnali pihentető napok (min. 2 éj)
Hajnali pihentető napok
2024.10.01-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2014. október 9.gyerekekkel járt itt
Rendkívül meg voltam elégedve mindennel,csendes nyugodt szálloda disznótoros hétvégén voltunk élmény volt a gyereknek az,hogy beszállhatott a disznófeldolgozás menetébe,A vendégkör is kulturált volt mert volt alkohol nagy mennyiségben mégis mindenki tudta hol a határ,nem volt dülöngélő vitázó nagyhangu ember.
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a sokféle szolgáltatás, a jó meleg tiszta víz,a szaunák, só kamra az edző terem felszereltsége. ennyi fért a három napba.Ezenkívül a számtalan szórakoztató és gyógyító lehetőség van.A személyzet nagyon udvarias,a svédasztalos reggeli nagyon választékos volt. Mi már visszatérő vendégek voltunk.
Kiváló 2014. február 19.barátokkal járt itt
A fenti értékelés szerint minden tetszett. Nagyon kedves volt a recepciós hölgy érkezésünkkor. A vacsoránál a szemüveges pincérfiú figyelmes, gyors és előzékeny volt. Azok a reggelik és vacsorák. . . ! Felejthetetlenek. Ilyenkor hízókúrán is vagyunk. A nagy medence,a jakuzzi, a szaunák. . . -alig tudunk kimászni belőlük.
Kiváló 2014. február 16.a párjával járt itt
Jól éretük magunkat tetszik a családias környezet a wellness részleg is szuper a személyzet kissé szétszórt de nagyon rendesek külön kiemelném a játéktermet mert jó, hogy van erre is lehetőség. Az ételek finomak voltak és bőségesek. A szoba egyszerű és nagyszerű kényelmes és hangulatos!
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
2013. májusába voltunk. Nagyon jó volt. Kedvesek figyelmesek voltak. Nagyon jók voltak az ételek! Kiváló mindenkinek ajánlom. Szoba tisztasága kimagasló. Pincérek ügyesek tiszteletudok voltak. A hotel környéke rendezett szép volt. Szeretnék még visszamenni. Megfelelő volt a wellnes szolgáltatás.
Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
Nagyon sokszor jártunk már itt a nejemmel! Voltunk nyáron,az olimpiát a medencéből követhettük végig,mely nagyon jó volt! Szilveszterkor is voltunk már,de sajnos az idén már nov. közepén nem volt hely! Nagyon sajnálom,de jövőre újból visszatérünk! Az ellátás a személyzet nálam 4. 9 az ételek mennyisége minősége kiváló! Grat a szakácsoknak és a személyzetnek!
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Többször voltunk már itt. A szállás az árnak megfelelő , a személyzet
udvarias, az étterem kitúnő. A medence szellőzése nem kielégítő.
A fürdőszobában lévő elszívó tul zajos - a világítással együtt megy.
Vagy automata késleltetésre kellene áttenni vagy kétáramkörös kapcso-
lót kellene felszereni. ( külön működtetni)
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Mindig változatos és finom az ellátás kényelmes az elhelyezés udvarias a személyzet. Igazi kikapcsolódás vár a vendégekre. Sikeresnek tartom a disznótoros hétvégeket. A felújított szobákat kedveljük bár nem mindig sikerül ilyen szobát kapni és ez csak a helyszínen derül ki. A kezelések élvezetesek . A termálvíz kellemes és mindig tiszta.
Kiváló 2013. november 24.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk férjemmel a Hajnal hotelben. Már csoportot is vittem. Kellemes hét végi kikapcsolódás a gyógyulás jegyében. Kiváló wellness szolgáltatás, finom és megfizethető ételek (menü). A kangen víz elég egyedi, és jár a szobához. Újabban Flabélos gépük is van. Jó a sószoba, a gyógyvíz, a 3 D-s fotel.
Kiváló 2013. november 21.barátokkal járt itt
Nyugdíjasként pihentem egy nőismerősőmmel a hotelben 2013. novemberében. Minden kiváló volt. Az étele jóízüek és bőségesek. Dicséret a szakácsnak! A személyzett udvarias és előzékeny. Welnesz szolgáltatás kiváló. Máskor is szeretném igénybe venni a szállodát!

Megjegyzés! A hátsó udvar redezetlen. A gyermekjátszótér, elavúlt.
Üdvözlettel:Kissné Györgyike
Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdHajnal u. 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád