Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

3,9
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Három csillagos szálloda, Gyógyszálló (minősített)
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hajnal Hotel Mezőkövesd - Hajnali pihentető napok (min. 2 éj)
Hajnali pihentető napok
2024.10.01-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

2021. október 30.a párjával járt itt
Hangulatos hotel, kellemes wellness, nagyon finom ételek. Köszönjük a szakács(ok)nak. De a meleg ételek alatt a melegítő/melegen tartó lángnak folyamatosan kellene égnie, mert csak a frissen készült ételek voltak melegek. Volt, hogy rögtön, amikor kihozták, szedtünk belőle és már akkor is csak "langyos" volt.
Hajnal Hotel válasza
Köszönjük értékelését. Igyekszünk a hibákat kijavítani. Várjuk Önöket legközelebb is! Jó egészséget kívánunk!
2021. november 4., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
2020. március 19.a párjával járt itt
A szobával nagyon meg voltunk elégedve az ellátás is jó volt az árak is elfogathatóak. Lehetett volna melegebb a víz meg sajnos volt több medence is amit nem lehet használni.
Hajnal Hotel válasza
Köszönjük értékelését. Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat!
Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Köszönjük észrevételét is. A hibákat igyekszünk pótolni.
2020. március 28., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
2019. november 10.a párjával járt itt
Nem tudtam közölni milyen szobát szeretnék/de lehet ,hogy ott is írhattam volna/.A recepciónál elmondtam "kívánságom"igen készségesek voltak,és megoldódott a kérésem.Jól éreztük magunkat!
Hajnal Hotel válasza
Köszönjük értékelését. Örülünk, hogy jól érezték magukat!
2019. november 26., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 21.a párjával járt itt
Régi fénye kissé megkopott de ennek ellenére kedvező ára miatt és felszereltség alapján csak ajánlani tudom mindenkinek. Gyógyvízzel rendelkezik ,a gyógyászati részlege széles kőrű és nem drága, a wellnessben a szokásos gőz és szaunák és gőz megtalálhatók,igaz kissé kopottas és nem túl hangulatos a helyen elhelyezve .
2019. július 29.gyerekekkel járt itt
Háromcsillagos szálloda, remek szolgáltatásokkal, de a retró jelző illene rá. Kis igényességgel sokkal kellemesebb hely lehetne. Az ételek nagyon finomak, de lehetett volna változatosabb a kínálat, főleg a reggelinél. Szuper a wellness részleg!
Hajnal Hotel válasza
Köszönjük értékelését. Igyekszünk a hibát kijavítani.
2019. november 26., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
2018. augusztus 18.családjával járt itt
Minden elfogadható volt, kivève egy (alkalmazottat) aki a zenèt (szolgáltatja) . A szó minden értelmében minősíthetetlen volt. Pl: Kikapcsolta az étteremben a klímát mert úgy gondolta hogy árt a hangszálainak. A személyzet hozzájárulása nélkül. Hangos volt étkezés közben a saját szavunkat nem értettük .
2018. április 17.a párjával járt itt
2018 márciusban töltöttünk itt egy hosszú hétvégét a párommal. Egy évvel ezelőtt is voltunk, a változás látványos ( a wellness -részleg megépítés ) A medencék kellemesek, a kinti rész még kicsit "retro". A félpanzió változatos, az ételek ízletesek, személyzet készséges, udvarias. A szobák tágasak.
2017. november 29.barátokkal járt itt
Mi is az amit érdemes meg említeni.A medencék vize hőmérséglet nem mindig egyezett a kiírtakkal,néha petróleum szaga volt.A szauna nem mindig működött megfelelően.Az étkezés minőség mennyiség nagyon jó volt.
2017. július 9.a párjával járt itt
Először jártunk a szállodában. A felújítás miatt kicsit megrettentünk, a medencék látványa eléggé lehangoló volt, de ezt betudtuk az építkezésnek. Az épülő fedett részleg elkészültével biztosan sokkal kellemesebb lesz a fürdőzés. Az étteremmel minden rendben volt, a személyzet nagyon barátságos, a tulajdonos is a vendégek szolgálatában áll.
2017. június 23.gyerekekkel járt itt
Két nagy unokánkkal voltunk a Hajnal Hotelban. Két légteres szobát kaptunk, négy ágyas elhelyezés gyanánt. A vendégek elég kevesen voltak első nap és a vacsorát félpanziós ellátás gyanánt étlapról való ételkérés tette lehetővé. Változatos ízletes vacsora volt mindkét napon.
Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdHajnal u. 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád