Balajti Cukrászda Miskolc

Balajti Cukrászda Miskolc
Balajti Cukrászda MiskolcBalajti Cukrászda Miskolc
Balajti Cukrászda MiskolcBalajti Cukrászda Miskolc

Balajti Cukrászda Miskolc bemutatkozása

A turistacsalogató, hatalmas teraszos épület 2006-ban nyílt meg a főút mellett Miskolctapolcán, és aki az igazi házias ízekre vágyik, annak biztosan nem fog csalódást okozni a Balajti cukrászda. Helyben készült friss sütemények, limonádék, forró csokoládék és a régi családi receptúra alapján készült főzött és friss gyümölcsből készült fagylaltok várják a látogatókat egész évben, a hét minden napján.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Balajti Cukrászda Miskolc vélemények

2020. október 11.egyedül járt itt
Miskolctapolcáról Miskolc-Egyetemváros felé vezető út mellett közvetlenül található ez a családi vállalkozásban üzemeltetett cukrászda. Parkolási lehetőség közvetlenül az épület előtt. A beltér és a terasz is szépen kialakított, rendezett. Bent jó pár asztalnál lehet helyben fogyasztani.
Balajti Cukrászda Miskolc - Külső képBalajti Cukrászda Miskolc - Étel/italBalajti Cukrászda Miskolc - Étel/italBalajti Cukrászda Miskolc - Étel/italBalajti Cukrászda Miskolc - BelsőBalajti Cukrászda Miskolc - Étel/italBalajti Cukrászda Miskolc - BelsőBalajti Cukrászda Miskolc - EgyébBalajti Cukrászda Miskolc - Egyéb
Gyenge 2020. augusztus 8.a párjával járt itt
Miskolctapolcan a fouton, ez az egyetlen cukraszda. Igy sok valasztasunk nem volt,hogy hol igyunk egy kavet. Mivel kivulrol jol nez ki a cukraszda, a terasza pedig napos, igy sokan betevednek oda. Pedig egy atlag alatti cukraszda, sutemenynek elegge vacak ize volt, a capuccino-t a holgy nem tudta elkesziteni, igy tejes kave lett belole.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2020. június 2.a párjával járt itt
Jól megközelíthető helyen van. Kár, hogy hamarabb nem olvastam el a véleményeket. Kidobott pénznek titulálom, amikért sütit vásároltam. Itt olvastam (utólag), hogy száraz a répatorta és tényleg. Pedig azt általában jól el szokták készíteni több helyen is. Finom almás süti, ami kemény és nem finom.
Szörnyű 2019. augusztus 2.barátokkal járt itt
A barátnőimmel ültünk be sütizni. A sütivel, amit választottunk nem volt gond. A kiszolgálással annál inkább. Harsány kiszolgálónő, aki kolléganőjét a fülünk hallatára leteremtette, hogy miért minket szolgál ki és ne egy másik vendéget. Igénytelen, piszkos, szakadt ruhában álltak a pultban.
Átlagos 2019. június 2.barátokkal járt itt
Kirándulásként ellátogatunk a curászdába. . Már régebben is voltunk,de most csalódást okozott. Szombat- 1o óra,még ugy látszik korai a vendéglátáshoz. . . A reklám táblán kirva- házas limonádé. . Még nincs-volt a válasz. . . A répa torta - száraz volt. . A fagylalt 300 forint, ami igen sok, lehet hogy a helyet kell megfizetni. . .
A sütemények - árai aráynlag megfelelőek. .
Gyenge 2019. április 30., kollégákkal járt itt
Kívülről csalogató hely ám a kiszolgálás kufejezetten kellemetlen, udvariatlan. A felszolgáló a pultból ordibálva beszél a bennfentes vendéggel. Külföldi vendég szavát nem érti, nulla mosoly és amikor segítek neki meg se köszöni. Mindehhez szép, ám nem túl finom sütik. Ja a kávé finom volt de kb. ennyi. Valaha jó hely lehetett.
Kiváló 2018. június 22.a párjával járt itt
Miskolctapolcán töltöttem a párommal hat napot ,és elbuszoztunk a miskolci Balajti Cukrászdába. Meglepődtünk,mert az interneten nem nagyon jó minősítést adtak ennek a cukrászdának. Kellemeset csalódtunk,mert a választék hatalmas,a fagyi nagyon finom,a torta egyenesen isteni,a kiszolgálás pedig nagyon kedves volt. Mi szívesen visszamegyünk,ha lesz rá megint lehetőségünk!
Balajti Cukrászda Miskolc - Külső kép
Átlagos 2017. október 2.a párjával járt itt
Ismerőseim óvva intettek attól, hogy bemenjünk a Balajti cukrászdába. De mi bizakodtunk, hátha rosszul gondolták. Bementünk. Külsőre szimpatikusnak tűnt. Feltűnt, hogy a középkorú eladónak a mutató és középső újján igénytelen 1+es és kettes tetova szám volt. Kértünk két süteményt. Az én tányéromra mást kezdett tenni, mint amit kértem.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 14.gyerekekkel járt itt
Kisfiam Szülinapjára Vettünk itt egy egy torta Szeletet. Répa torta és zaher torta volt a választásunk. A répa torta kicsit száraz volt ettünk már finomabbat is . Laktóz és Glutén érzékenyeknek egy fajta választék volt Ezért ettem a Zaher tortát. a Cukrászda fél11kor nyit ezért senki ne mennyen hamarabb .